Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Tusfürdők

Levendula illatú tusfürdő kényezteti érzékeidet, segít a kikapcsolódásban és ellazulásban.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Serpentina

2020. augusztus 18.

A Biobaza mellett az egyik legjobb illatú levendulás tusfürdő, amit eddig próbáltam. 👍🏼💜
Hihetetlen kellemes aromája van, óriási habot csinál, és nem szárítja ki a bőrömet.
Írhatnék róla is regényt, de nem tudom tovább ragozni: egyszerűen tökéletes, nem beszélve arról, mennyire olcsó.
Ha csak az illatát érezném, nem hinném el, hogy tényleg ennyi az ára, és kb. bárhol beszerezhető tusfürdőről van szó.
Egyetlen hátránya, hogy elég gyorsan elfogy nálam, annyira szeretem. ☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Egyetlen hátránya, hogy elég gyorsan elfogy nálam, annyira szeretem. ☹️

Erika80

2020. február 25.

Kedvenceim a rózsa és a levendula illatú termékek és mivel még ezt a tusit nem próbáltam, vásároltam egyet. Ezzel a tusfürdővel nagyon kellemes a fürdés/tusolás. Krémes állagú, igazán finom levendula illatú és nem szárít. Tusolás után annyira finom tiszta illatú a bőröm.. hmmm. Szerintem újra fogom vásárolni amíg lehet, nehogy úgy járjak, mint a kedvencemmel, a rózsás-szőlőssel, hogy megszüntetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Alida71

2020. január 19.

Levendula fan vagyok ! Nagyon finom levendula illatú tusfürdő és ami fontos, hogy nem szárította a börömet. Újra veszem !!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 19.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. november 16.

Kifejezetten nem szeretem a levendula illatot ennek ellenére kellemes csalódás volt a visszafogottabb
illatával,elég hamar elhasználtam.Nem szàrította a bőröm.Újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 16.

illatával,elég hamar elhasználtam.Nem szàrította a bőröm.Újraveszem majd.

Reb

2019. október 6.

Ez lett az új nyári kedvencem. Nagyon finom, igazi levendulaillata van, a bőröm puha utána. Max pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Hidratálók: Sodium Lactate