Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Aloe Vera tusfürdő Aloe Vera kivonatot tartalmaz, mely közismerten nyugtató és hidratáló hatású.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
szabo123

2019. október 3.

Imádom az illatát. Nekem kicsit sűrű,de legalább lassan fogy.:) Egy idő után most kezdem érezni,hogy szárítja a bőrömet..gondolom a hidegebb idő miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

req

2019. szeptember 5.

Nagyon kellemes az illata, bőrömön is pár óráig még lehet érezni. Nem szárítja egyáltalán a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

pattelin

2019. augusztus 15.

Nagyon jó az illata és egészen hosszan tartó, egy ilyen tusfürdőtől nem is vártam volna! Nekem nem szárította a bőröm sem! Csak az az egy bajom van vele, hogy az állaga számomra túl folyékony, ezért gyorsan fogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

ifju15

2019. július 5.

Páromnak vettem ezt a tusfürdőt, mert ő csak Babát hajlandó használni, azt szereti. Nekem kiskoromban mindig szárította a bőröm, így sosem vettem volna magamnak bármelyik illatból. Viszont valamelyik nap meglattam a polcon és gondoltam kiprobalom egy alkalomra. Isteni finom illata van de komolyan. Azóta többször is próbálkoztam vele eddig nem szárította a bőröm, de ha fogja nagyon sajnálom mert az illata elvarazsolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

hippiesaur

2019. május 28.

Nekem nem szárítja a bőrömet. Nagyon jól habzik, az illata nekem semmi különleges, összességében rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

nori145

2019. május 28.

Nagyon sokáig megmarad az illata bőrön, nemrég megdicsérték a parfümömet,hogy milyen jó illata van pedig az nap nem is használtam csak ezzel fürödtem:DD
Krémes, jól habzik:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Krémes, jól habzik:D

k0alaa

2019. május 21.

Nagyon jó tusfürdőm, eddig más illatút használtam, de most ez a kedvencem. Évekig küzdöttem a hátamon és nyakamon lévő pattanásoktól, viszont mióta baba tusfürdőt használok, elmúltak. Néha elcsábultam más márkának, de vegül mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

koviubi77

2019. május 3.

Az illata istenkiraly, de tenyleg szaritja a bort. Ha ezzel kezdenenek vmit, ez lenne a number one .. mondjuk most is az, mert utana mindig hasznalok vmi natur testapolot, aztan gond lekuzdve. 😃 Amugy az enyemnek Kicsim a neve, vagy csak ez vmi limitalt kiadas a Babától?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Miolyon

2019. május 2.

Párom új kedvenc tusfürdője, én is meg voltam elégedve vele. Tetszik, hogy mindketten tudjuk használni, így nincs kupi a kád szélén :D Nem okozott bőrszárazságot, sem irritációt sem, pedig párom bőre iszonyat érzékeny. Mi újra vesszük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Anheszenamon

2019. május 2.

Nagy kiszerelésben volt meg ez a tusfürdő (ajándékba kaptam) de nem tudtam megkedvelni. Nem okozott irritációt, sem szárazságot, mégsem kedveltem. Az illata nem tetszett, nem szívesen nyúltam érte, ezért habfürdőként használtam el. Annak legalább bevált. Jó kis habot csinált a kádban, így lassanként elfogyott, de semmiképp nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology