Baba

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba Natura frissítő tusfürdő uborka kivonatot és B5 provitamint tartalmaz, tisztítja és felfrissíti a bőrt. Bőrbarát formulája gyengéd a bőrhöz, ezért érzékeny bőrűek számára is alkalmas.

Nem tartalmaz mesterséges illatanyagot és színezéket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vivus94

2021. február 23.

Kiárusitva vettem nemrég, megtetszett a letisztult csomagolás meg, hogy natúr ezért én balga, bármiféle ellenőrzés nélkül a kosaramba dobtam. Használat után viszkettem, mire megláttam, hogy INCI dobogós helyén diszeleg az SLS. Ha ezt a boltban láttam volna, nem vettem volna meg persze. Egyébként jól tisztit, az INCI többi része viszonylag rendben van, az illata tényleg minimális, viszont az én bőrömet irritálja. Egyébként ahogy korábban irták, az irány jó, de még kiforratlan példánya a gondolatnak ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Cserne

2021. január 11.

Előző hsz nagyjából mindent el is mondott. Nem egy rossz vonal ez, de kiforratlannak látszik.
Habzik, nekem is nagyon bejön ez a gél állag, viszont hamar elfogy. Én a kamillásat is próbáltam, mindkét illatról annyit tudok elmondani, hogy nagyon minimális. Ez engem kimondottan nem zavar, csak szinte mindegy, melyiket vesszük. :D
Várjuk a továbbfejlesztett verziót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Várjuk a továbbfejlesztett verziót!

CzFru

2020. április 22.

Szépen cseng ez a "natura" jelző, de kb annyi köze van a natúrhoz, mint nekem az angol királynőhöz. (Az összetevői amúgy egyáltalán nem rosszak) Illata kb semmi, fürdés közben kicsit érezhető egy mű uborkaillat, de flakonból illatolva semmi. Géles, sűrű állaga van, ez kifejezetten tetszik és babához mérten jól esik a bőrömnek. De ez egy egyszerű, de hidratáló tusfürdő, semmi extra. Vagy gondolják újra ezt a vonalat, vagy felejtsék el, ha nem megy. Nem éri meg az árát, pedig nagyon rákészültem egy uborkás, friss tusira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Propylene Glycol, Sodium Lactate