Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő kíméletesen tisztítja és ápolja bőrét a mindennapok során. Bőrnyugtató és regeneráló hatású természetes eredetű összetevőkkel gazdagított. Segít megőrizni a bőr bársonyos tapintását. Diszkrét illata a természet frissességét idézi, így a család minden tagja szívesen használja.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Csutak

2021. január 1.

Még harmincadikán vettem, mert elfogyott a rossmannos vaníliás tusim és a bolt választékából ez tetszett a legjobban. Eddig tetszik, bár az illatát nagyon halványan lehet csak érezni (nem vagyok beteg, más illatot szerencsére érzek), szárítkozás után pedig teljesen el is tűnik sajnos. Úgyhogy elhasználom, mert egyébként kellemes vele fürdeni, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

CibiBea14

2020. december 28.

Kellemes az illata, viszont tele lettem kiütéssel tőle 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Kellemes az illata, viszont tele lettem kiütéssel tőle 😒

sziszoka

2020. július 2.

Kellemes,egyedi illatú tusfürdő.Tesómék gyerekei,ha nálunk voltak ezzel fürdettük őket,jó emlékeket idéz.Nosztalgiából néha megveszem,de csak nyáron.Télen mindegyik baba tusi szárítja a bőrömet.Az árát kicsit soknak találom,ahhoz képest ,hogy egy teljesen átlagos hatású tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

barbarabalog

2020. június 24.

Kellemes az illata, én szeretem az állagát is, jól habzik
Érzem az illatát magamon zuhanyzás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Kellemes az illata, én szeretem az állagát is, jól habzik
Érzem az illatát magamon zuhanyzás után is.

TheMadHatter

2020. május 12.

Kellemes az illata, jól tisztít, de kicsit nehezebb eldolgozni, mert annyira nem habzik. Nem szárítja a bőrömet, és zuhanyozás után egy darabig még érezni a tusfürdő illatát is. Meg is lepődtem, mert nem annyira vagyok oda a Baba termékekért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Zizi99

2020. április 26.

Mondom klasszik kellemes illat, ára is jó, megveszem. Kár volt. Úgy érzem képtelenség lemosni magamról és iszonyatosan szárítja a bőröm. Alug várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

ausmorzs

2019. május 26.

Teljesen átlagos tusfürdő. Érzékeny bőröm ellenére nem tapasztaltam irritációt, de miután felhabosítom elég lemosni magamról...
Viszont az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Viszont az illata kellemes.

gre05

2019. május 20.

Alapjáraton nem szeretem a baba termékeket, de ajándékba kaptam, így hát elhasználom. Magamtól biztosan nem ilyen tusfürdőt vettem volna. Nekem nagyon erőteljes az illata, túl tömény és annyira sűrű, hogy zuhanyzás közben alig tudom eloszlatni, felhabosítani, aztán végre valahára leöblíteni. A bőrömet zsíros hatásúvá teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Ophelia

2019. május 16.

Kb tíz évvel ezelőttről meglehetősen rossz emlékeket szereztem a Baba tusfürdőkről, a szőlős-rózsás hámlósra szárította a bőrömet. Most a Rossmannban véletlenül letörtem egy ilyen kamillásnak a kupakját, úgyhogy megvettem, akciós is volt szerencsére, gondoltam, teszek egy próbát... Az illata egészen tetszett, olyan komfortos, gyerekkori, nagymamánál alvós illat :D Néhány nap után azonban feladtam a használatát, már fürdés közben kipirosodott és égett a bőröm, rettenetes volt. Pedig igazán nem szoktam érzékeny lenni a tusfürdőkre, ezerfélét használtam már, de ez kiverte a biztit. Döbbenet, hány embertől hallottam már, hogy ,,Ó az én bőröm CSAK a Baba tusfürdőt bírja". Hát, az enyém meg csak ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Destina

2019. május 4.

Tartósan kellemes illata van, használat után úgy érzem, felfrissülök tőle. Emellett jól is tisztít, és az állaga is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.