Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narika94, Módosítva: 2017. március 1.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő kíméletesen tisztítja és ápolja bőrét a mindennapok során. Bőrnyugtató és regeneráló hatású természetes eredetű összetevőkkel gazdagított. Segít megőrizni a bőr bársonyos tapintását. Diszkrét illata a természet frissességét idézi, így a család minden tagja szívesen használja.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ausmorzs

2019. május 26.

Teljesen átlagos tusfürdő. Érzékeny bőröm ellenére nem tapasztaltam irritációt, de miután felhabosítom elég lemosni magamról...
Viszont az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Viszont az illata kellemes.

gre05

2019. május 20.

Alapjáraton nem szeretem a baba termékeket, de ajándékba kaptam, így hát elhasználom. Magamtól biztosan nem ilyen tusfürdőt vettem volna. Nekem nagyon erőteljes az illata, túl tömény és annyira sűrű, hogy zuhanyzás közben alig tudom eloszlatni, felhabosítani, aztán végre valahára leöblíteni. A bőrömet zsíros hatásúvá teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Ophelia

2019. május 16.

Kb tíz évvel ezelőttről meglehetősen rossz emlékeket szereztem a Baba tusfürdőkről, a szőlős-rózsás hámlósra szárította a bőrömet. Most a Rossmannban véletlenül letörtem egy ilyen kamillásnak a kupakját, úgyhogy megvettem, akciós is volt szerencsére, gondoltam, teszek egy próbát... Az illata egészen tetszett, olyan komfortos, gyerekkori, nagymamánál alvós illat :D Néhány nap után azonban feladtam a használatát, már fürdés közben kipirosodott és égett a bőröm, rettenetes volt. Pedig igazán nem szoktam érzékeny lenni a tusfürdőkre, ezerfélét használtam már, de ez kiverte a biztit. Döbbenet, hány embertől hallottam már, hogy ,,Ó az én bőröm CSAK a Baba tusfürdőt bírja". Hát, az enyém meg csak ezt nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Destina

2019. május 4.

Tartósan kellemes illata van, használat után úgy érzem, felfrissülök tőle. Emellett jól is tisztít, és az állaga is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Byush

2019. április 7.

Illata szuper, olyan igazi tisztaság illata van, hosszan tartó. Imádom a Baba tusfürdőket ez az egyik best

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Vivienne88

2019. március 4.

Imádom!
Rajtam nagyon tartós az illata, nagyon regen csak niveat és doveot használtam, mert azok nem szárítottak. Aztán egyszer anyukámáknál kipróbáltam,azóta nem használok mást. Párom is gyakran használja, neki is szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Imádom!

Laucsi

2019. február 5.

A párom bőrét olyan szinten irritálja, hogy hatalmas vörös foltos, szinte hólyagos lesz tőle. Eddig csak a kamillás baba okozott neki ilyen foltokat, más gyérebb minőségű tusfürdő nem. Érdekes, mert pl a szilvás verzió nem zavarja. Ezt biztosan nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Jelizz

2019. január 6.

szerintem o volt a legelso tusfurdom meg regen, szep emlekek kotnek hozza :) Ez az igazi tisztasag illat, enyhe kamillas babas illat,egy nagyon picit szarit, de kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Renus

2018. október 30.

Nagyon jól tisztít ez tény, az illata is nagyon jó.
De sajnos viszketek tőle, pedig annyira tudtam volna szeretni.
Kár.
A hatása miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Nagyon jól tisztít ez tény, az illata is nagyon jó.
De sajnos viszketek tőle, pedig annyira tudtam volna szeretni.
Kár.
A hatása miatt kap 4 csillagot.

Eoryorsi

2018. szeptember 23.

Egyedül az illata tetszik de sajnos az sem tartós. A bőrömet nagyon szárítja, feszül és viszket a használata után. Nem mostanában fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.