Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Kategória:   Samponok

A természetes eredetű gyógynövénykivonatokkal készült sampon alaposan tisztítja a hajat. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípus tiszta és kellemesen illatos lesz a használatával.

d.anett89

2022. március 2.

Borzasztó,borzalmas hajat mosni vele. Összeáll a hajam,nehezen kezelhető lesz, egyszóval hajmosásra alkalmatlan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

TimiK

2022. március 2.

Önmagában kegyetlen vele hajat mosni, mert alig habzik és nagyon folyik. Be is korpásodtam mikor csak vele mostam hajat. Most úgy próbálom elhasználni, hogy az első samponozást vele csinálom, a másodikat pedig egy sokkal jobb samponnal. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

anna828

2021. december 29.

1,5 éve használom kb. nekem a göndör hajamra jónak vélem felfedezni.
lehet kicsit szárítja a hajvéget, de nekem eleve száraz.
szép puha utána a hajam 2 napig kb. nyilván az is közrejátszik, hogy a göndör haj 4 nap után eléggé összgubancolódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 29.

1,5 éve használom kb. nekem a göndör hajamra jónak vélem felfedezni.
lehet kicsit szárítja a hajvéget, de nekem eleve száraz.

Adam1220

2021. december 16.

Egyáltalán nem rossz. Teljesen használható. Most már többszöri utánvét után is mondhatom mindennapi hajmosásra teljesen működőképes .Finom kellemes állagú és illatú habot csinál. Erősen zsírosodó korpás fejbőrön is meglepően kellemesen tisztít. Azért kap csak négy csillagot mert általam próbált samponok közül ennek annyira nem tartott sokáig hatása max:1 nap intenzív behatások mellet.. por..meleg.. izzadás..mellette szól, hogy puha, finom tapintású lesz minden mosás után és könnyen kifésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

scintilla

2021. augusztus 16.

Festett hajra használom, meg vagyok elégedve. Uniszex illata van, a férjem is szereti. Ajándékba kaptam, de nem veszem újra, mert az árát picit sokallom, ezért a 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

martien0418

2021. augusztus 4.

SOS vettem meg mert a helyi coop - ban ez tűnt a legjobbnak. Szerintem jól tisztít, habzik és selymes lett tőle a hajam. Hosszútávon remélem nem fogja a hajvégem kiszárítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Tuszy

2021. július 19.

Hajmosás közben gubancolódik nagyon a hajam tőle, nem is habzik rendesen. Szárítja a hajvégeimet, gyorsabban zsírosodik a hajam tőle.
Természetesen balzsamot használok utána, ami segít, de ez a sampon borzalmas számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

2021. május 3.

Sok sampont kipróbáltam már a gyorsan zsírosodó hajamra, de sajnos egyik sem hozott látványos eredményt. Az esélytelenek nyugalmával vettem meg ezt a sampont, a legnagyobb meglepetésemre nekem bevált. Az eddigi 2 nap helyett kb. 4-5 naponta mosok hajat. Egyetlen negatívuma, hogy hajvégeket kicsit szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

NovaWinter

2021. április 22.

Nagyon jó illata van, hajam fényes lett tőle, de gyorsan zsírosodott utána sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Viki4444

2021. február 18.

Elég belőle egy kevés és már az is jól habzik. Finom az illata. 4-5 napig bírja a hajam, ha ezt használom. Nálam nem okozott semmilyen irritációt. Unisex, ezért a párom is ezt használja. Neki viszont már szárítja a fejbőrét. Ha hajlamos a fejbőröd a száradásra, akkor lehet, hogy nem ez a megfelelő, de nekem nagyon bejött. Semmi extra, de én szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.