Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Kategória:   Samponok

A természetes eredetű gyógynövénykivonatokkal készült sampon alaposan tisztítja a hajat. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípus tiszta és kellemesen illatos lesz a használatával.

Viki4444

2021. február 18.

Elég belőle egy kevés és már az is jól habzik. Finom az illata. 4-5 napig bírja a hajam, ha ezt használom. Nálam nem okozott semmilyen irritációt. Unisex, ezért a párom is ezt használja. Neki viszont már szárítja a fejbőrét. Ha hajlamos a fejbőröd a száradásra, akkor lehet, hogy nem ez a megfelelő, de nekem nagyon bejött. Semmi extra, de én szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Fnina2000

2020. november 16.

Egy darabig teljesen jó volt, nem volt vele problémám (bár kiemelkedően jó sem), de kb 1 hónap használat után olyan szinten kiszàrította a a fejbőröm, hogy folyton viszketett. Soha többé nem fogom újra venni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Andrea456

2020. szeptember 29.

Szegény samponról már leszedtem a keresztvizet, de a Balea iszonyatosan gubancoló selyemfény samponja után megkönnyebbülés volt újra ezzel hajat mosni. Elég sok van még belőle, ezért nem vettem egy újabb sampont. Bár mosás közben ez is picit gubancol, haj is marad utána a kádban és a balzsamozás után is, ill. fésülködés után is, de most egész szép fényes lett a hajam, úgyhogy egyelőre használom tovább, talán most már nem fog olyan gyorsan zsírosodni a hajam, mint nyáron, ezért kap egy négyest.

Július: Múlt hónapban elhasználtam a maradék (kb. fél flakonnyi) Alterra sensitive samponom, majd visszatértem ehhez. Tegnap reggel mostam hajat és hagytam magától megszáradni, de ma délelőtt már teljesen lelapult és a féloldalas frufrum is felcsatoltam, mert 3 kupacba csoportosult, a közökben kilátszik a homlokom, pedig semmi izzasztót nem csináltam. Mégsem ez a tökéletes sampon a számomra.

Ápr. 6.: Az itteni vélemények alapján választottam ezt a sampont, mert a gyorsan zsírosodó hajam minden második este mosnom kellett. Eleinte ezzel sem csökkent a mosások közti időtartam, de a 2-3. hét körül észrevettem, hogy a mosás utáni második estén már nem olyan zsíros a hajam, nem lapult úgy le, és a harmadik napon összekötve is vállalható. Az én hajam picit gubancolja, de a hajbalzsam általában ezt orvosolja, ha mégis maradna egy-két gubanc, akkor jöhet a gubanctalanító spray.
Úgy néz ki, végre megtaláltam a megfelelő sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Úgy néz ki, végre megtaláltam a megfelelő sampont.

tammancs

2020. augusztus 26.

Irritálta a fejbőröm és viszketett tőle. Emellett száraz lett a hajam. És még hamarabb be is zsírosodott tőle a hajam mint általában. Nekem nagyon nagy csalódás ez a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

zonga

2020. június 13.

Nekem eddig bejött. Tetszik az állaga, nagyon szép habot csinál, jó állapotú lett a hajam utána, és egy kicsit tovább bírta, mint egyébként. Nem zsírosít. Egy átlagos hajra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 13.

blurryface

2020. június 13.

Nagyon jó illata van és nagyon jól habzik. Az állagát imádom, tényleg nem kell belőle sok. Korpás a fejbőröm és egyelőre nem okozott nagyobb gondot, sőt tisztábbnak érzem a bőröm. Nagyon puha, dús lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Samponkiserletezo

2020. május 31.

Mindenféle drága samponokkal kísérleteztem már amik sajnos nem váltak be, ez teljesen véletlenül akadt a kezembe és meglepően jó eredményt értem el vele.
Nagyon jól tisztítja a meglehetősen zsíros hajam, jól habzik és hosszan tart a friss haj érzet, viszont fakul tőle a hajam (természetes vörös)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem vált be sajnos mert összetapad a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem vált be sajnos mert összetapad a hajam tőle.

Miruska

2020. május 14.

Korpásodott tőle a fejem. Még jó, hogy rögtön váltottam, s nem állandósult. Biztos, hogy nem 5*.

Nem tudom milyen indíttatásból emeltem le a polcról, még életemben nem vettem baba sampont. Az illata rendben van. Kevés is elég belőle, jól habzik. A hajat tisztítja. Nem vettem észre, hogy szárítaná a hajat, balzsamozással teljesen rendben volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

bibike2000

2020. április 27.

Ha épp otthon tartózkodom a szüleimnél (karantén idején ugye nincs egyetem), akkor szoktam használni. Az én zsíros hajamra is tökéletesen megfelel,mellesleg nem is drága. Tetszik a gyógynövényes formula és illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.