Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: era0229, Módosítva: 2020. április 10.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kedvelt és sokoldalú növény az avokádó, mely nemcsak kiváló fogások hozzávalójaként, a gasztronómiában remekel, de hidratáló és tápláló tulajdonsága például a hajra is jó hatással van. A sérült és száraz hajtípus számára készült, avokádóolajat tartalmazó Baba sampon az egész család számára megfelelő gondoskodást biztosít: nemcsak alaposan tisztít, de segít táplálni is a sérült és száraz hajat, hogy az sima és fényes hatású legyen.

Zsofi556

2020. december 16.

Én ezzel a samponnal nem annyira vagyok megelégedve. Az a helyzet, hogy allergiás lettem rá, ha még nem lenne elég, akkor szépen ki is szárította a hajam, (használat után a kezem is). Ezáltal csúnyán eltöredezett. Illatatot nem tapasztalok, viszont tény hogy nem zsírosodik utána a hajam. Bár emiatt nem fogom használni, pedig nagyon szeretem a Baba termékcsaládot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

p.bettina

2020. február 16.

Nagyon finom puhává varázsolja a hajamat. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon finom puhává varázsolja a hajamat. Az illata is kellemes.

Babakalacs

2018. július 17.

Huu nekem nem annyira vált be. Egyébként szeretem és rendszeresen használom a márka termékeit, de ezt nem fogom újravenni. Eléggé sérült, vékonyszálú hajam van. Ezen egyáltalán nem segített semmit. Nem mondom, hogy rontott a helyzeten, de az én rövid hajam sosem gubancolódik, mióta ezt használom többször is észrevettem már. Tisztít rendesen, az illata is jó és az ára is nagyon jó. De mégsem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.