Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: era0229, Módosítva: 2022. február 7.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kedvelt és sokoldalú növény az avokádó, mely nemcsak kiváló fogások hozzávalójaként, a gasztronómiában remekel, de hidratáló és tápláló tulajdonsága például a hajra is jó hatással van. A sérült és száraz hajtípus számára készült, avokádóolajat tartalmazó Baba sampon az egész család számára megfelelő gondoskodást biztosít: nemcsak alaposan tisztít, de segít táplálni is a sérült és száraz hajat, hogy az sima és fényes hatású legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sweetnika77

2021. szeptember 7.

Kevés,vékony szàlú agyon festett hajamra tökéletesen megfelelt eddig olyan a hajam hajmosás után mint gyerekkoromban az a selymes puha könnyű illatos haj ilyen még egy sampontól sem volt kíváncsi leszek hogy hosszú távon ha már elhasználtam egy flakonnal hogy milyen hatása lesz remélem ez nem fog elmúlni nem viszket nem korpásodik és nagyon szépen beállt a hajam nagyon örülök most.♥️♥️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

heiserfanni

2021. szeptember 4.

Mesés kis sampon🍰 az illata egy habosbabos süteményre emlékeztet, szerelem a javából. A nehezen kezelhető hajam tökéletesen puhítja, az illata pedig napokig érezhető még. Meglepő, de nem fogy ilyen hűhagyorsan, pedig aztán a fenék alá érő hajamhoz kell bőven sampon. Nálam ez egy befutó termék lett🥑🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Zsofi556

2020. december 16.

Én ezzel a samponnal nem annyira vagyok megelégedve. Az a helyzet, hogy allergiás lettem rá, ha még nem lenne elég, akkor szépen ki is szárította a hajam, (használat után a kezem is). Ezáltal csúnyán eltöredezett. Illatatot nem tapasztalok, viszont tény hogy nem zsírosodik utána a hajam. Bár emiatt nem fogom használni, pedig nagyon szeretem a Baba termékcsaládot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

p.bettina

2020. február 16.

Nagyon finom puhává varázsolja a hajamat. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon finom puhává varázsolja a hajamat. Az illata is kellemes.

Babakalacs

2018. július 17.

Huu nekem nem annyira vált be. Egyébként szeretem és rendszeresen használom a márka termékeit, de ezt nem fogom újravenni. Eléggé sérült, vékonyszálú hajam van. Ezen egyáltalán nem segített semmit. Nem mondom, hogy rontott a helyzeten, de az én rövid hajam sosem gubancolódik, mióta ezt használom többször is észrevettem már. Tisztít rendesen, az illata is jó és az ára is nagyon jó. De mégsem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.