Baba

Ár:   125 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

A Baba friss mandula szappan gyengéden ápol és frissítő illatával kényeztet.

Kiszerelés: 100 g

Vicus

2020. október 1.

Nagyon mű illata van, egyáltalán nem hasonlít a mandulára, és ráadásul túl hamar felázik, így gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

pinupnicky

2019. január 13.

Imádom az illatát! Amíg nem fogy el az előző, addig be szoktam tenni a ruhássszekrénybe, hogy ott is illatozzon. Kézmosásra használom és ritkán arcmosásra. Olcsó is, az illata is tartós és jól is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Babakalacs

2018. július 18.

Tetszik ez a szappan, jó áron kapható, az illata számomra nem zavaró. Ami miatt biztosan ujraveszem az az, hogy néha bevetem, ha lusta vagyok teljes arctisztító rutint csinálni. Csak ezzel megmosom az arcom és nem szárítja ki mint más szappanok és nem húzódik utána a bőröm sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

senskin

2018. január 23.

Kézmosásra használom, mivel ettől nem lesz sebes a kezem, a hideg téli hónapokban...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

catarina0422

2017. december 4.

Csomagoláson keresztül tetszett az illata, de már első használatkor eldöntöttem, hogy az lesz egyben az utolsó is. Mentolhoz hasonló illata van, mandulát maximum a csomagoláson keresztül látott. Nem vagyok túl finnyás, de erre még én is azt mondtam, hogy nem vagyok hajlandó használni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

mplaura89

2015. október 29.

Mostanság rászoktam a szappanok használatára, sokkal kiadósabb, jobban habzik, mint a legtöbb tusfürdő, és tisztábbnak is érzem tőle a bőrömet. Tegnap kaparintottam meg őt, a csomagoláson keresztül isteni illata volt, nekem a play-doh gyurma illata jutott róla eszembe. Reggel használatkor, mikor bevizeztem, borzasztó büdös szaga lett, mint valami posadt húsnak, nem is értem, pedig ahogy olvasom, mindenki dicséri előttem. Lehet az enyémnek van valami baja, nagy csalódás volt, szeretem a baba termékeket, így 3 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

lilbenike

2015. június 8.

Nagyon puha a borom tole mint a masik ket babaszappantol!
Finom az illata tartos nem malik!
Eloszor a formaja volt furcsa ennek is ill. a kremes baba szappanak de nagyon jo elonyos!
Nagyon imadjuk!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Nagyon puha a borom tole mint a masik ket babaszappantol!
Finom az illata tartos nem malik!
Nagyon imadjuk!!!!!

kalmaniki

2015. május 29.

Az illata nagyon finom, viszont eléggé szárít, így nem használom rendszeresen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Az illata nagyon finom, viszont eléggé szárít, így nem használom rendszeresen.

Marcsus

2015. március 31.

Arcmosásra használom. Valóban szárítja a bőrt, de melyik szappan nem? Gyönyörűen habzik, édes, friss illata van és tisztának érzem tőle az arcom. Használata után kell a hidratáló krém, az eredmény hosszabb távon is egészséges bőr. Ja, és nevetségesen olcsó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

cserryy

2015. március 28.

Számomra használhatatlan ,mert az én bőrömet nagyon szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

Számomra használhatatlan ,mert az én bőrömet nagyon szárítja.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin