Baba

Ár:   630 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 630 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2020. január 5.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 630 Ft

Orchidea tejet és gyöngy kivonatot tartalmazó, gyengéden kényeztető tusfürdő. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 630 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Rekaa24

2020. február 16.

Kellemes illat, kissé szárította a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Kellemes illat, kissé szárította a bőröm.

LilyS

2019. május 19.

Egy rossz időszakra emlékeztet az életemben, akkor mindig ezt használtam és a sok rossz pillanat között igazi felüdülés volt. Különleges illat, de mégis diszkrét, használat után még viszonylag sokáig lehet érezni. Többször vettem már, sokáig elég a 400 ml-es kiszerelés. Az én bőrömet nem szárította ki, igaz nem is nagyon érzékeny a tusfürdőkre. Azóta több 'gyöngy' illatú tusfürdőt is kipróbáltam, de még mindig ez az igazi,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem az illatát. Sosem fogom szerintem megunni. Finom, krémes, kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

albyn

2018. június 5.

Hát, ez nem jött be... Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam végre, de az illata nekem olyan semmilyen. Számomra az idős hölgyek és a múzeumok illatának keveréke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Szisszka

2018. május 2.

Évekig Baba-t használtunk majd 2 éve váltanunk kellett mert a férjemnek is túlszárította a bőrét és az enyémet is. Amúgy ez volt a kedvencem közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Demonshadow

2018. április 26.

Az egyik kedvenc Baba tusfürdő illatom. Az állaga, a felhabzása mind-mind ugyanolyan, mint a többi terméknek, azonban az illata miatt nálam ez a number one, egyszerűen verhetetlen. Ja, és mondtam már, hogy nem szárít?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

coffeegirl

2018. február 22.

Hú én is nagyon szeretem ezt a fajta illatú Babát. Annyira nagyon fincsi :)) Kedvencem a babák közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

detti23

2018. február 20.

Mint az összes Baba tusfürdő, ez is jól működik. De ennek különösen szeretem az illatát, olyan finom, kényeztető. Bár most, hogy látom az összetevőit kicsit hanyagolni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

bellino

2018. február 13.

Isteni illat,tápláló,krémes állag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Isteni illat,tápláló,krémes állag.

mókincs

2017. szeptember 26.

Munkahelyen ez a kézmosó szappan. Legutóbb ilyet vettem - tusoláshoz. Így sem rossz, krémes habja van és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.