Baba

Ár:   630 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2021. június 9.

Kategória:   Tusfürdők

Orchidea tejet és gyöngy kivonatot tartalmazó, gyengéden kényeztető tusfürdő. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Patrysa

2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Dyana91

2021. február 28.

Már nagyon sok Baba tusfürdőt kipróbáltam és ennek tetszett legjobban az illata. Habja krémes és kevésbé szárítja a böröm. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

sarkanyfogvetemeny

2021. február 23.

A Baba tusfürdők közül ennek tetszett legjobban az illata, sokáig elég volt, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Bellana

2020. szeptember 29.

Nagyon kellemes illata van, az egyik kedvenc baba tusfürdőm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Nagyon kellemes illata van, az egyik kedvenc baba tusfürdőm

Fiszuli

2020. július 7.

Két Baba tusfürdő volt, amit valaha is kipróbáltam, ez volt az egyik. Esküszöm, nagyon szerettem volna szeretni. Olyannyira, hogy amíg el nem használtam az egész tubust, addig nem voltam hajlandó beismerni, hogy bizony veszett módon szárítja a bőrömet és ettől vakarózok, mint a rühes macska. A lábszáramról és a felkaromról konkrétan hámlott a bőr! Bár ekkor is inkább arra fogtam, hogy hideg évszak van és biztos azért. Eldöntöttem, hogy ha nyár lesz, próbálgatok még Baba termékeket, mert hát "a Baba az mégiscsak Baba". Ha láttam volna ezeket az összetevőket, akkor biztos, hogy az első átvakarózott éjszaka után ment volna a kukába. Hatalmas csalódás volt nekem, de azóta értem, hogy mégis miért vakaróztam és miért hámlott le a bőröm a szárazságtól. És ezt ajánlják az egész családnak?! De tévedés ne essék. Én nem vagyok egy érzékeny bőrű ember. Sok pocsék terméket elhasználtam már a testemre és az arcomra, amitől másoknak lehet csontig tűnt volna el a bőrük, de nekem maximum az volt a legnagyobb bajom tőlük, hogy "hmmm, hmmm, valamiért nem használ". De ez a márka szó szerint hetekre tönkretette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Rekaa24

2020. február 16.

Kellemes illat, kissé szárította a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Kellemes illat, kissé szárította a bőröm.

LilyS

2019. május 19.

Egy rossz időszakra emlékeztet az életemben, akkor mindig ezt használtam és a sok rossz pillanat között igazi felüdülés volt. Különleges illat, de mégis diszkrét, használat után még viszonylag sokáig lehet érezni. Többször vettem már, sokáig elég a 400 ml-es kiszerelés. Az én bőrömet nem szárította ki, igaz nem is nagyon érzékeny a tusfürdőkre. Azóta több 'gyöngy' illatú tusfürdőt is kipróbáltam, de még mindig ez az igazi,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem az illatát. Sosem fogom szerintem megunni. Finom, krémes, kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

albyn

2018. június 5.

Hát, ez nem jött be... Nagyon vágytam rá, hogy kipróbáljam végre, de az illata nekem olyan semmilyen. Számomra az idős hölgyek és a múzeumok illatának keveréke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Szisszka

2018. május 2.

Évekig Baba-t használtunk majd 2 éve váltanunk kellett mert a férjemnek is túlszárította a bőrét és az enyémet is. Amúgy ez volt a kedvencem közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.