Baba

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Tusfürdők

A shea vaj és narancsvirág tökéletes kombináció: a shea vaj lágyan ápolja a bőrt, míg a narancsvirág finom illata édesebbé varázsolja a zuhanyozás perceit.

Kiszerelés: 400 ml

Stella1993

2021. március 21.

Egyet tudok érteni az előző véleményezőkkel, valóban nagyon szárít, de az illata kellemes. Ár-érték arányban szerintem rendben lehet annak, akinek nem szárítja ki a bőrét.. Az állaga picit sűrű, de még használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Patrysa

2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

GreatE

2021. március 10.

Kedvencem! Úgy emlékszem, hogy 2017-ben használtam először. Imádtam azt a nyaramat. Most sok idő után újra vásároltam... Annyi emlék feljött vele, és az illata fenomenális!!! Még reggel is érzem magamon kelés után 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Dyana91

2021. február 28.

Nekem csalódás volt ez a tusfürdő, az illata miatt alig tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Nekem csalódás volt ez a tusfürdő, az illata miatt alig tudtam elhasználni.

oszibarack

2021. február 16.

Nekem ez az egyik all time kedvenc tusfürdőm, sokszor újraveszem. Nagyon finom illata van, ami utólag is érződik, még a barátom is szokta használni, mert neki is tetszik :D Emellett jól habzik és nem irritálja az ekcémámat. Mindig alig várom a fürdést, amikor van otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

elfmercina

2021. február 1.

Tökéletes az illata és az állaga is, nem szárítja a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Tökéletes az illata és az állaga is, nem szárítja a bőrömet sem.

Fanni039

2020. december 16.

Nagyon kellemes az illata, az egész család szereti, jó, hogy unisex, nem kell 1000 flakont kerülgetni a fürdőszobában. Nagyon táplálja a bőrömet és az arcomat se irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Kitsyke

2020. november 23.

Atyaééég!!!! ez a illat!!!! finom nagyon 🤩🤩🤩 kiszáradást nem tapasztaltam.. Az illata a bőrön 1-2 órát érződik..:) Habár lehet van több is, de nem akarok sokat írni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

mucskalaura

2020. október 11.

Jó árban van, az illata is jó, sokáig elég. Én meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Jó árban van, az illata is jó, sokáig elég. Én meg vagyok vele elégedve

Kinga218

2020. október 3.

Nagyon különleges illata van, de nekem nagyon tetszik, az egyik kedvenc baba tusfürdőm ez a típus. Csodát nem tesz a bőrrel, de nem is ígéri, ugyanakkor én bőrirritációt és kiszáradást se tapasztaltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate