Baba

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Tusfürdők

A shea vaj és narancsvirág tökéletes kombináció: a shea vaj lágyan ápolja a bőrt, míg a narancsvirág finom illata édesebbé varázsolja a zuhanyozás perceit.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Torpece

2024. január 16.

Legújabb kedvenc! Az illata a lágy narancsvirág illat miatt egészen friss, viszont a shea vaj tartalom miatt szépen hidratál. Nagyon tartós illata van és külön pozitívum számomra, hogy a kedvenc testápolóan kiválóan passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 16.

kboglarka

2023. szeptember 27.

Én mindig végig szoktam szagolgatni a tusfürdőket vásárlás előtt és a boltban nem tűnt fel, hogy mennyire durván erős, már kifejezetten zavaró és tolakodó az illata. Fürdés közben már éreztem, hogy sok és nagyon sokáig rajta marad a bőrön, elalvás közben is ezt szagolhattam. Nekem túl erős a szaga, illatnak sem tudnám mondani. Mivel csak egyszer használtam, ezért szárító-hidratáló hatásáról beszámolni nem tudok. Engem a szagával elijesztett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

Glorcika

2023. július 20.

Látatlanban vettem itthonról a Glamour napok alatt, mert alapjáraton szeretem a Baba termékeket. Nos, ez nem tartozik közéjük. Számomra az illata valami borzalom és sajnos sokáig is marad a bőrömön. Úgyhogy a férjem ismét jól jár, mert ő kapja meg a nem tetsző illatú tusikat 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 20.

borbasbea

Korcsoport: >54
2023. február 9.

Fenséges illatú tusfürdő. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 9.

Fenséges illatú tusfürdő. Csak ajánlani tudom.

SzCsLola

2023. február 2.

A Dove tusfürdők után a Babák a kedvenceim, azok közül is a legnagyobb favorit ez a fajta! Brutálisan hidratálja a bőröm, az illata pedig isteni fürdés után még órák múlva is érzem.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

LindaLuna

2022. szeptember 6.

Nekem nagyon bejött az illata, pedig a kakaóvajas kiverte a biztosítékot. Pici füstösség mintha lenne benne. Az enyhe szárító hatás nem maradt el utána sem, bár az illat miatt ezt vettem újra a legtöbbször. Krém bekúszik utána a fürdőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

Narcika

Korcsoport: < 18
2022. július 17.

Kicsit szárít, az illata furcsa, gazok virágára emlékeztető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 17.

Kicsit szárít, az illata furcsa, gazok virágára emlékeztető.

poszike22

2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

jgitta95

2021. november 17.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik, szivaccsal kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart. Nekem a bőrömet sem szárítja. Alapvetően szeretem a BABA tusfürdőket, de szoktam kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

zsuzsanna84

2021. október 11.

Imádom azokat az illatokat, amibe narancsvirág van. Ennek az illata is mennyei. Az ára rendben van, engem nem szárít. Sajnálom, hogy testápoló ilyen illatban nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.