Baba

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. július 4.

Kategória:   Tusfürdők

A shea vaj és narancsvirág tökéletes kombináció: a shea vaj lágyan ápolja a bőrt, míg a narancsvirág finom illata édesebbé varázsolja a zuhanyozás perceit.

Kiszerelés: 400 ml

poszike22

2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Kellemes tusfürdő, nem szárít, jó az illata

jgitta95

2021. november 17.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik, szivaccsal kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart. Nekem a bőrömet sem szárítja. Alapvetően szeretem a BABA tusfürdőket, de szoktam kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

zsuzsanna84

2021. október 11.

Imádom azokat az illatokat, amibe narancsvirág van. Ennek az illata is mennyei. Az ára rendben van, engem nem szárít. Sajnálom, hogy testápoló ilyen illatban nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Serpentina

2021. szeptember 30.

Elég sok Baba tusfürdőt használok és szeretek évek óta, - még férfi verziókat is 😅 - mert finom, édes illatuk van, de ez… FÚJ!!! 🤮🤢👎🏼
Ritkán szagolok a bőrömön ennyire gusztustalan kombinációt.
Pont olyan illata van, mint azoknak az ápolatlan vénasszonyoknak, akik a legsilányabb, viszont abból a lehető legerősebb fajtájú bagót szívják napi szinten, ami beleivódik a ruháikba is, és mindemellé még magukra fújnak valami irritáló édességű filléres kamu narancsos-vaníliás illatú parfümöt, ami keveredik a mosdatlan testük kémiájával és a dohány bűzével. 🤮🤬
Hála Istennek, tusolás után nem érződik a bőrömön, nem szárított, nem okozott irritációt, de… ez számomra gyomorforgató kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Ritkán szagolok a bőrömön ennyire gusztustalan kombinációt.

anita11

2021. április 29.

A kakaóvajas és a magnóliás a kedvencem. A maszk miatt nem szagoltam meg az üzletben, bíztam a márkában.
Sajnos nagyot csalódtam, nekem nagyon mű illata van, nagyon nem szeretem magamon, és nagyon kiszárította a bőrömet is. Még sosem szárított ki így semmi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Stella1993

2021. március 21.

Egyet tudok érteni az előző véleményezőkkel, valóban nagyon szárít, de az illata kellemes. Ár-érték arányban szerintem rendben lehet annak, akinek nem szárítja ki a bőrét.. Az állaga picit sűrű, de még használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Patrysa

2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

GreatE

2021. március 10.

Kedvencem! Úgy emlékszem, hogy 2017-ben használtam először. Imádtam azt a nyaramat. Most sok idő után újra vásároltam... Annyi emlék feljött vele, és az illata fenomenális!!! Még reggel is érzem magamon kelés után 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Dyana91

2021. február 28.

Nekem csalódás volt ez a tusfürdő, az illata miatt alig tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Nekem csalódás volt ez a tusfürdő, az illata miatt alig tudtam elhasználni.

oszibarack

2021. február 16.

Nekem ez az egyik all time kedvenc tusfürdőm, sokszor újraveszem. Nagyon finom illata van, ami utólag is érződik, még a barátom is szokta használni, mert neki is tetszik :D Emellett jól habzik és nem irritálja az ekcémámat. Mindig alig várom a fürdést, amikor van otthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate