Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2012. április 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Babé Emollient Cream Atopic Skin - 7 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 150 Ft vagy AJÁNDÉK 1.500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 300 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan minták, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Először véletlenül vettem meg, összekevertem másik Babe krémmel a patikában. Itthon mégis nagyon örültem neki, amikor rájöttem, hogy ekcémás bőrre való ápolót sikerült elhoznom, az én száraz-ekcémás bőröm szereti. Életmódváltás (tejfehérje allergia -> ekcéma -> fájó szívvel tej elhagyása) mellé kedvenc kiegészítőm, a vörös, fájó, sebes karom szép és egészséges lett. Önmagában nem elég, de kiegészítésnek jó kis ápoló szerintem (az illat ellenére).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

szeliger

2018. március 2.

Meglepetésemre illatos a kence, atópiás bőrre nem vártam ilyen púderes illatot. Az illat egyébként nekem tetszik, a bőrről amúgy hamar elillan. A fehér színű krém könnyen eloszlatható, utána a bőr egy kicsit ragacsos érzetű. Ugyanakkor jól hidratál, másnap reggel is puha, selymes a bőröm tapintata, száraz bőrűeknek jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

lupelupe

2018. február 17.

Átlagos hatású, s ehhez képest drága krém. Az összetétele sem túl szép. Nem vettem meg, csak mintákat használtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 17.

coconutnut

2015. december 18.

Imádom. Nyugtatja a bőröm. Teljesen nem múlik el tőle az ekcéma. Ami nem gond hiszen ezt belsőleg is kezelni kell. Használatával a karomon lévő ekcéma puhábbá válik. Az illata szuper finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

musztafa

2013. január 30.

Krémmintát kaptam belőle a gyógyszertárban az ujjaim közötti szétrepedezett bőrömre. Én általában egész télen küzdök a kezemen lévő viszkető ekcémával. Hát eddig ez az a krém, ami a legkevésbé vált be! Tulajdonképpen semmit nem csinált, az illata pedig ...... borzasztó! Pedig volt már jó tapasztalatom más babé termékkel, de ez....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Zorkaboszorka

2012. szeptember 15.

Ekcémára hajlamos,erősen száraz,túlérzékeny bőröm van,nekem bevált,széppé tette a bőrömet.Valóban nehezen lemosható,ezért célszerű este,lefekvés előtt használni.Az illata semleges.
Sajnos drága,és egész testen használva elég gyorsan elfogy.
Véleményem szerint nem rossz krém,bár az olcsóbb árkategóriában is vannak kiválóak.
Az összetevők listája viszont nem annyira biztató...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Sajnos drága,és egész testen használva elég gyorsan elfogy.
Az összetevők listája viszont nem annyira biztató...

FGness

2012. május 15.

Csak testápolóként használtam és úgy bevált. Nagyon száraz, ekcémás bőröm van, ezért kellett egy kis idő mire látványos lett a hatása. A mínusz csillagot azért kapja, mert a kézről szinte lemoshatatlan, úgyhogy csak este tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

tancoslelek

2012. május 13.

A termék mintáját kipróbálva kétéves kisfiam katasztrófális helyzetben lévő ekcémás arcbőrére kenve két nap alatt teljesen kifinomodott, jó tapintású, és széppé tette arcbőrét. Szereti is a "krémecskét", mely miatt ismét gyönyörű arcbőre lett. Hajrá a gyártónak! Olyan jó lenne, ha a termék gyártója meglepne újabb mintával, mert ami jó az jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

timoka

2012. április 16.

Termékmintát kaptam, mivel a fiam ekcémás. Szegényre rákentem. Egy jól kenhető krém, ellenben a kezemet utána meg kellett, hogy mossam, mert elviselhetetlen volt kézen. Sajnos (?) az arcomat is bekentem vele, amit nagyon mart. Biztos, hogy ilyen krémet nem veszek! Egyébként is egy ekcémás bőrre nem hinném, hogy a legjobb választás a 47 összetevőből álló krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Propylene Glycol, Glucose, Sodium PCA, PEG-8, Urea, Glutamic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology