Babé

Ár:   3870 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Reisz Mónika, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon erős fényvédelmet biztosító olajmentes krém arcra. Bőrnyugtató és bőrkímélő összetevőket tartalmaz, véd a káros szabadgyökök ellen. Hipoallergén, nem tömíti el a pórusokat. Erőteljesen vízálló. Zsíros, pattanásos vagy kombinált arcbőrre javasolt.

karaibrahimgil

2017. július 3.

Más csomagolásút használok. Alapvetően tetszik, az Uriage fényvédőjéhez hasonlít, de kevésbé vizes érzetű. Féláron jutottam hozzá, ennyiért újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

artdeco

2015. április 29.

A legjobb, amit eddig használtam, nem marad utána zsíros érzés, évek óta csak ezt használom. Nekem nem okoz pattanást, bőrirritációt. Alap darab nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.