Babor

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Babor Maszk + Ampulla válogatásában a Grand Cru Mask az egyetlen, amely faszenet tartalmaz, lehetővé téve az ampullák aktív összetevőinek különösen jó felszívódását. A damaszkuszi rózsából kivont olajat is tartalmazó ampulla, tökéletes bőrfiatalítást biztosít és regenerálja a bőrt. Miközben bőröd
újjászületik, a maszk édes, virágos aromája elkényezteti az érzékeket. Az eredmény azonnal látható.

EroBatto

2019. december 2.

Nos, nem számítottam erre az ampullás megoldásra, de nagyon nagy buli volt, így magamnak kikeverni, nem hiszem, hogy hasonló koncepciót bárhol máshol láttam volna :D
Én egyébként fátyolmaszk mániás vagyok, főként a hidratálók a kedvenceim, így nem tudtam, hogyan is kéne ehez a ránctalanító maszkhoz állnom. Őszintén az én fiatal bőrömön nem igazán tapasztaltam nagy változást, de(!) ami nagyon feltűnt, hogy a táskáimat külön megmasszíroztam ezzel a "krémmel" és kisebbek lettek, ami nekem így vizsgaidőszak derekán nagyon hasznos. Szeretném hinni, hogy van összefüggés, így mindenképp veszek egyet újratesztelésre (mivel ezt kaptam és ezúton is köszönöm szépen ^_^ )
Az állaga és az illata jó, szépen megtapad az arcon és nem csúszkál mint más maszkok. A szárazabb részeket jól hidratálta a zsírosabbaknál direkt nem engedtem, hogy annyit felszívjon, maszklevétel után töröltem is le azokat a pontokat, így nem volt semmi utózsírosodás.
És aminek én nagyon örülök és nagyon számít nekem az az, hogy CRUELTY FREE!
Mindenképp 5 csillag :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

És aminek én nagyon örülök és nagyon számít nekem az az, hogy CRUELTY FREE!
Mindenképp 5 csillag :D

Kitts

2019. november 26.

Csatlakozom a tesztelők csapatához, nagyon örültem neki, köszönöm! A dobozt, amiben érkezett, befogtam kencetartónak, annyira széép fekete minimál :)

Már az összekutyulás is külön élmény volt. A maszk anyaga, állaga, színe, meg úgy az egész összkép nagyon minőséginek érződik (valószínüleg, mert az :D). Vasárnap esti szeánszként 20 percig volt rámcuppanva a maszk, ekkor már szép lassan kezdte elengedni az arcom.

Közvetlenül utána egységes és selymes lett a bőröm, határozottan éreztem / láttam, hogy megfeszült, amennyire ez a maga 30 évével ez lehetséges. A kombinált bőröm zsírosabb részein viszont sajnos eléggé zsírosított, másnap reggel még vastagon éreztem az anyagot az arcomon (én ezt muszáj voltam lemosni), de a szárazabb bőrűeknek ez biztosan pozitívum.

A következő nap végére én már nem nagyon éreztem a hatását. Egy-egy alakomra, a bőr tökéletesítésre, doppingolásra azért tényleg szuper kis cucc lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

zsofi207

2019. november 23.

Én is tesztelésre kaptam, amit ezúton is hálásan köszönök!

Száraz és vízhiányos a bőröm, pedig sok folyadékot és gyümölcsöt fogyasztok. Egy bálra voltam hivatalos, ahol szép hajat és sminket is kaptam, de a bőröm egyszerűen utálja az alapozókat, gondoltam előkészítem a bőrömet ezzel a maszkkal. Gondosan megtisztítottam és izgatottan bontottam a csomagot. Nagyon jó ötletnek találom, hogy nekem kell átitatni a szérummal a maszkot, így egészen biztos, hogy a kis üvegben megtartja az összetevőit. Valóban gazdagon megtöltötték az ampullát (végre egy cég). 1 órát hagytam az arcomon, miközben készülődtem az estére, tényleg jut nyakra is és a dekoltázsra is, ennek nagyon örültem. Nálam hozta a kívánt hatás, csodásan bepuhította az arcomat, nagyon szép selymes lett. A sminkes meg is jegyezte, hogy nem szívesen ken rám alapozót, végül csak egy CC krémben egyeztünk meg (hurrááááá:). Tényleg ragyogott az arcom, miután hazaértem mostam is le a sminket. Leginkább másnap és harmadnap mutatkozott meg legjobban a hatása, olyan szép nyugodt, egyenletes, ápolt volt a bőröm, mintha hetekig csak pihentem volna. Összességében kb. szűk 4-5nap a hatása. Kíváncsi lettem volna mit mutat heti egyszer 4alkalmon keresztül, de ígyis elégedett vagyok!
Bátran ajánlom száraz, hámlásra hajlamos arcbőrre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 23.

Én is tesztelésre kaptam, amit ezúton is hálásan köszönök!

Bátran ajánlom száraz, hámlásra hajlamos arcbőrre!

Ginderclyde

2019. november 21.

Korábban nem használtam fátyolmaszkot, különösebb problémám nincs a bőrömmel, de ez nagyon bejött.
Igazi szombat délelőtti wellness szeánszot csináltam belőle, kis jóga, kis kádban pihenés majd jöhetett a maszk és a relaxálás :) A kiszerelése szórakoztató, neked kell összegyömöszölni, esküszöm élveztem a kis előkészületet. Sok szérum van benne, bőven jutott a dekoltázsomra nyakamra is, majd a levett maszkkal még kb az egész testemet át tudtam törölni. A maszk nem csúszkál, tényleg teljesen rátapad az arcra, 20 percig volt fent. Nem irritált nagyon kellemesen hidratált, nem csípte a szemem, használat közben tökéletes volt. ( Tipp: jól be kellett fűtenem előtte, mert egy vizes réteg az arcomon télen nálam instant arcüreggyulladás)
A parfümöt kicsit sajnáltam benne, bár jó illata van, de arcra való készítményekben nem szeretem.
Na és a lényeg, hogy utána elmentem bulizni, amitől általában a bőröm másnap vállalhatatlanul száraz, húzódik, fakó, karikás a szemem stb... De reggel azt vettem észre, hogy teljesen normálisan nézek ki, el sem tudom képzelni milyen tökéletes lett volna az eredmény, ha ki is pihenem magam.
Egyszer egyszer megengedem magamnak ezt a luxust a jövőben is, bár az ára miatt valószínűleg nem minden szombaton.

UPDATE: A harmadik napon már sajnos semmilyen hatást nem éreztem, minden visszatért a rendes kerékvágásban, de a wellness élmény így is meg volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

syrin

2019. november 20.

Egy ideje kíváncsi voltam a BABOR termékekre, köszönöm a tesztelési lehetőséget.

Amíg a terméket vártam, ránéztem az összetevőkre. Nem vagyok fátyolmaszk gyáros, de phenoxyethanol a harmadik helyen nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek.
A maszk Koreában készült (nálam pluszpont), a csomagoláson az összetevőlista teljesen más, minden külön szerepel a maszkra és az ampullára, phenoxyethanol nincs ennyire az elején, viszont van benne többféle illatanyag amiket kerülök, de tesztelésre mindig nyitott vagyok. :) A maszk maga fekete, bársonyos anyag, nagyon tetszett (az arcom széléig nem egészen ért ki). A folyadék sűrűbb, nem túl vizes, én csak enyhe illatot éreztem. A wow-hatás elmaradt, rajtam zsíros réteget hagyott hátra (ha ezt előre tudom, valamilyen vizes termékkel aláhidratáltam volna, így csak pár csepp tonert tettem fel). Némi feltöltő-hidratáló hatást tapasztaltam, főleg a homlokomon, de nem bizonyult túl tartósnak.
(Egy icipicit reménykedtem, hogy az alapos kipróbálás jegyében egynél több alkalomra elegendő maszk érkezik majd, ennek hiányában hosszabb távú hatásról nem tudok beszámolni.)
Nálam ugyan nem lett kedvenc, de a BABOR-rajongók biztos szeretni fogják, a spa-élmény megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

writa

2019. november 18.

Promóciós ajándékként kaptam. Ezelőtt csak saját márkás arcmaszkot próbáltam, ami nem tetszett, de az teljesen más kategória! A maszk anyaga szuper, elég vastag, nem szakad, könnyen szét lehet hajtogatni és az arcra simítani és sok krémet tud magában tartani. 20 percet volt az arcomon, nagyon szép, hidratált lett tőle a bőröm, nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Hosszú távon, rendszeres használat mellett nem tudom milyen lehet, de elsőre nagyon pozitív benyomást tett rám. A maszkban még rengeteg krém maradt, bőven jutott a dekoltázsomra is. Bár a termék leírása nem utal gyulladáscsökkentő hatásra, másnapra minden pirosság is eltűnt az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lunacska

2019. november 16.

Tesztelésre érkezett hozzám a termék, röviden és tömören fogalmazva: beváltja az ígéretét.
Az ampulla tartalmát a leírásnak megfelelően (számomra nem volt egyértelmű pár percig) a maszkba kell juttatni, majd ezután kibontani a csomagolást és kivenni a maszkot, mely addig átitatódott a csodás szérummal.
15 percig volt az arcomon, viragos illata visszafogott, mégis elvarázsol.
A bőrömet hidratálta, feltöltötte, kifejezetten jó érzés 4-6 órával később is. A zacskóban maradt pár csepp szérumból a nyakra és dekoltázsra is kentem picit, pihe-puha lett tőle a bőröm.
Nekem nagyon kellemes volt a használata, nem irritálta az érzékeny bőrömet és a szememet, sokáig érződik a hidratáló hatása.

Update: másnap vettem észre, hogy mennyire egységes a bőrképem, minden pirosság eltűnt. Más terméknél nem tapasztaltam hasonlót.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

15 percig volt az arcomon, viragos illata visszafogott, mégis elvarázsol.

anielka

2019. november 15.

Tesztelésre kaptam a terméket. Korábban is használtam fátyolmaszkot, de nem igazán értettem a hype-ot - mostanáig. Bőséges mennyiségű hatóanyag rejlik a tasakban, a maszk pedig mindennek ellenére ott marad, ahová felhelyeztem, gyakorlatilag rácuppan az arcra, nem folyik le, nem csúszkál, ezzel még inkább elősegíti a hatóanyagok felszívódását. Az illatanyagot kicsit soknak érzem. Eredmény: sima, hidratált, ápolt bőr. Bőven jutott a nyakamra és a dekoltázsomra is. A maszk maga lehetne egy picit nagyobb, de maximálisan elégedett vagyok a hatással. A rendszeres használat atombiztosan jót tenne a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.