Babor

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 10 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Babor.hu, 10 400 Ft

Anti-aging hatású napozó krém magas faktorszámmal

A könnyű textúrájú napozó innovatív hatóanyagai révén intenzív védelmet nyújt az UVA és UVB sugarak káros hatásaival szemben.
A termékben található Skin Protection Complex hármas hatású védelmet biztosít a sejtkárosodás, a bőröregedés és a napfény ellen. A termékek UV fényre aktiválódó C-és E-vitamin szállító kapszulákat tartalmaznak, amelyek megvédik a bőrt a szabadgyököktől.

Ár: 10 400 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
kikolett

2018. december 27.

Tesztelésre kaptam én is a terméket. Sajnos teljes testen napozáskor vagy vízparton nem tudtam kipróbálni, mert nem voltam olyan időben nyaralni. Ennek ellenére használtam a krémet az arcomon és a karomon. Az állaga kellemes, viszont én úgy éreztem, hogy az arcomon nem szívódott be teljesen és emiatt zsírosabbnak éreztem a bőröm. A tűző nap elől védett, nem égtem le vele. El fogom használni a naposabb időszakokban, jövő tavasszal és nyáron.
Bár elég nagy kiszerelés, az ára miatt sajnos nekem sem erre esne a választásom legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

nussera

2018. szeptember 15.

Szintén krémmániás nyereményjáték során jutottam hozzá (eltűnt az ezt jelző pipa a véleményírásnál:( ).
Amit az előttem szólók "minőségi, elegáns" csomagolásnak hívnak, az egy egyszerű műanyag flakon, pont mint a drogériában harmadáron kapható naptejeké. :) A pumpás kiszerelés viszont nekem is nagyon tetszik, valamint a lotion állag is.
Vízparton sajnos nem volt alkalmam tesztelni, így a városi hétköznapok során szerzett tapasztalataimat osztom meg. A karjaimat, vállaimat, és a dekoltázsomat kentem vele szorgosan. Könnyen beszívódik, nem érzem ragacsosnak utána a bőröm. Számomra kellemes az illata, de illatmentesen még jobb lenne. Arcra egyelőre nem használtam, de amint elfogy a külön oda szánt fényvédőm, kipróbálom. A tervem az, hogy így fogom elhasználni a maradékot az őszi-téli időszakban. (Ha ez változtat a véleményemen, majd update-elek.)
Az ára miatt rám is igaz, hogy a tesztelési lehetőség nélkül nem próbáltam volna ki ezt a naptejet, és biztosan mondhatom, hogy habár nagyon kellemes és kényelmes volt használni, nem fogom jövő nyárra megvásárolni.
Számomra ez lenne a tökéletes fényvédő illatmentes kivitelben, kb. harmad áron... Persze tudom, hogy ez csak egy álom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Katarzis

2018. szeptember 8.

Isteni az illata, nem ragad, könnyen felszívódik és remekül véd. Szuper az állaga, luxus érzés a használata. Nagyon kiadós, ez egy kicsit elviselhetőbbé teszi az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

lena76

2018. augusztus 14.

Szintén tesztdarab. Lehet, én leszek az első, aki annyira nincs elragadtatva. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim... Már az elején problémáim akadtak, ugyanis az adagolófej, mintha az alján is "eresztene", oldalt is folyt a naptej. Magával az állagával semmi baj, jól kenhető, tényleg hamar beszívódik, matt finist ad. És itt vége is a pozitívumoknak. Az egész családot ezzel kentem tengerparti nyaraláson, de sajnos az egyik gyerkőc kivételével - aki már focizás közben jó alapszínt szerzett be előre- mind leégtünk. Pedig kényszeresen kentem újra minden vízből kijövetel után. Talán tengerpartra 50- es kellett volna?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kodi

2018. július 22.

Alaposan kipróbáltam a terméket, amit tesztelésre nyertem. A gyártónak direkt nem néztem utána, más termékeiket sem ismerem és nem is használtam, szóval ez nem befolyásolt véleményem kialakításakor. Fő próbaterep a hajdúszoboszlói strand volt, borús időben, ádáz napsütésben, medenceparton, erős UV sugárzásban, amelyre még a strand hangosbemondója is felhívta a figyelmet. Nagyon érzékeny a bőröm, barnulni nem igazán tudok, ezt az álmot már rég feladtam, ma már a leégés ellen védekezem, és nem érdekel a vágyott tejeskávé bőrszín, maximum úgyis csak szeplős leszek. A termék megállta a helyét, nem égtem le, pedig egyszer sem kentem újra, szóval, igen meggyőző a fényvédelem. A csomagolás szép és igényes, kicsit mondjuk "lövi" a terméket, nem annyira porlasztja, ezzel számolni kell. Az illata nem tipikus, de kellemes naptejillat. Ajánlják arcra is, nekem ott azért nem vált be, mert jelentkezett a szokásos probléma, izzadtsággal a szemembe folyva, kegyetlenül csíp, ez szinte minden napozó terméknél jelentkezik, így általában csak arcra való cuccokat használok oda, de azok közül sem mindegyik állja a sarat. Emiatt nem ajánlanám arcra, bár lehet, hogy a strandon kívül, ahol nincs vízfelületi párolgás, lehet nem fog elfolyni az arcról. Az árát húzósnak tartom, valószínű soha nem veszem meg, ha nem nyerem meg, ebben az árkategóriában nekem a francia gyógyszertári termékek képezik a lélektani határt. Korrekt, jó termék, azonban nem taszította le a trónról az eddigi kedvencemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. július 20.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is nagyon köszönök. Eddig vártam, hogy az időjárás kedvezzen nekem, de amikor időm engedte volna, nem sütött a nap. Így én egész testen egyelőre nem tudtam kipróbálni. Arcra, karra, kézfejre használom rendszeresen.
A csomagolása minőségi, a krém folyékony, leginkább a tejszínhez tudnám hasonlítani. Az adagolója praktikus, pumpás, egyszerre nem jön ki sok termék. A krém kellemes illatú, könnyen el lehet oszlatni a bőrön, elég gyorsan beszívódik. Kissé ragacsos érzet marad utána, ami egyáltalán nem zavaró. Sőt kiváló sminkalapnak. Az utóbbi időben arctisztítás után egy hialuron sav tartalmú szérumot használok, majd a Babor fényvédő krémet. 5-10 perc elteltével jöhet a smink. Nekem ez így bevált. Karokat és dekoltázst is kenem egy ideje, amit nem takar a ruha. Korábban erre nem fordítottam olyan nagy gondot. Több cikket olvastam azonban a napsugarak káros hatásáról (bőröregedés, ráncok kialakulása, pigment foltok megjelenése, nem beszélve a bőrrák kockázatáról!) Azóta még jobban odafigyelek erre és megfogadtam, hogy az év 365 napjában használok fényvédőt. Ezt nektek is javaslom!
Ez a termék nagyszerűen megállja a helyét. Ha csak arcra, karra használja az ember, akkor nagyon kiadós, sokáig elég és ezt figyelembe véve az ára már nem is olyan borsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 20.

annama

2018. július 15.

Csak jót tudok írni a termékről, amelyet tesztelésre kaptam. A csomagolása tényleg praktikus, ahogy mások is írták, utazáshoz is. Az illata kellemes, "tipikus" napkrém illat - erről nekem mindig a nyár és a strand jut eszembe. Legalább 20 éve rendszeresen használok magas faktorszámú fényvédőket, így összehasonlítva a kedvezőbb, de azért magas árfekvésű fényvédőkkel, be kell vallanom, ez annyival kellemesebb, hogy nem marad fényes a bőröm használat után, könnyen eloszlik, szinte folyékony, és ez én alapvetően inkább száraz bőrömbe nagyon gyorsan beszívódik. Ez leginkább a strandon, melegben használva nagy előny, mert az enyhén izzadt bőrbe általában még nehezebb beledolgozni a krémeket, mint szobahőmérsékleten. A használati utasítás felhívja a figyelmet rá, hogy nyomot hagyhat a ruhán, de én ezt eddig nem tapasztaltam - talán kánikulában, vagy ha valaki izzadósabb, elképzelhető, de nem tudom megerősíteni.
Egy hetes vízparti nyaralás alatt is ezt használtam (a fehér, szeplős bőrömre), és megállta a helyét, nem égtem le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

nhelga

2018. július 6.

Tesztelésre kaptam, életem első ‘nyereménye’, köszönöm!
A csomagolása nagyon elegáns, sugallja hogy minőségi termék. Pumpás adagolója van ami zárható, így garantáltan nem folyik ki ha magunkkal visszük.
Maga a termék egy elég folyékony állagú, halványzöldes krém, aminek az illata virágos, nekem első használatra kissé émelyítő volt, viszont miután többször használtam egészen megtetszett hogy nem az a tipikus naptej-illat. Felkenés után hamar beszívódik, és csak egy kicsit marad ragacsos a bekent felület. Eddig szimplán rövidebb napozásokra használtam, szépen barnultam, nem égtem tőle.
Egyetlen egy negativuma van eddig, az pedig az ára. Bár az eucerin napallergiásoknak való naptejek is 5-6000 Ft-ok, még így is jóval kedvezőbbek mint ez a termék. Magamtól nem biztos hogy megvenném.
Arcra is ki szeretném próbálni smink alá, és egy fesztiválra is magammal viszem, hogy hosszabb napon tartózkodáskor hogy teljesít, aztán frissítem a véleményt. Nekem eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Tesztelésre kaptam, életem első ‘nyereménye’, köszönöm!

Blane

2018. július 4.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon megörültem, mert éppen szerettem volna valamilyen fényvédőt vásárolni. Első látásra a csomagolása szép, minőségi látványt nyújt, a külsején és a belsejében is van egy rövid leírás a termékről, azonban a bénázásom miatt a külső ragasztással sikerült a csomagolás egy részét is letépnem :( Nagy félelmem volt, hogy túl fényes lesz a termék finishe, azonban minimálisan fénylik és enyhén ragad csak. Nekem nem okozott irritációt, nem volt kényelmetlen és az illata is kellemes. Egy dologért adok 4 csillagot, az pedig az ára. Ha az ember csak arcra használja a fényvédőt, akkor egészen sokáig elég lehet, azonban ha egész testre, akkor 1-2 havonta 10.000+ forintot kiadni már húzós. Ha ez viszont nem zavar, akkor ajánlom a terméket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

DNA