Philips Avent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: durczi, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Folyékony hintőpor babaápolásra.

cassiopeia

2011. szeptember 1.

Én épp ma vettem a Dm-ben a krt-on,850 volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 1.

Én épp ma vettem a Dm-ben a krt-on,850 volt!

Inez

2011. július 11.

A legnagyobb melegben is szárazon tartja az "összeragadós", izzadós területeket, nem csomósodik össze a hajlatokban. Könnyű használni, és finom, tiszta illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 11.

GeoNautic

2011. május 25.

Én is nagyon szeretem, és felnőtt létemre használom! Nyáron az izzadósabb napokon szinte testápolóként használom (főleg a hátamra-nyakamra, meg ahol nem használok dezodort), nagyon jó érzés, hogy egy tömött buszos jelenetnél egyedül nekem nem folyik a víz a hátamon. :) Ja, és tényleg kellemes az illata is. Egy sima púder nem tud ilyet (a Lush kókuszosát használom még, de ez kenterbe veri).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

eszter

2011. május 24.

Isteni illata van, olyan tiszta- babás-púderes!A nyári melegben nagyon jó lábra, combra, mindenhova, mert sokáig száraz marad a bőr!!!Egyáltalán nem izzadtam azokon a területeken, amelyeket bekentem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 24.

durczi

2010. augusztus 13.

Nem csak babáknak
Ezt a folyékony hintőport alapvetően babaápolásra találták ki, én mégsem erre használom, hanem a nyári melegben az összefekvő hónalji bőrfelületek szárazon tartására -- jobb, mint a golyós dezodor, és könnyebb kezelni, mint a hagyományos hintőport. Az illata viszont kifejezetten "babás", úgyhogy csak annak javasolom, aki bírja az ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. augusztus 13.

Nem csak babáknak

Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Triethanolamine
Fényvédők: Homosalate
Tisztítószerek: PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Lyral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.