Babydream

Ár:   389 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Védi a bőrt a nedvességvesztéstől. Méhviasszal, pantenollal. Ez a krém könnyen eloszlatható és gyorsan a bőrbe szívódik. Zsíros hatás nélkül megbízhatóan ápol és kellemes közérzetet nyújt. A méhviasz ismert bőrbarát összetevő. A pantenolt tartalmazó összetétel véd a nedvességvesztéstől. Ideális érzékeny bőrű felnőttek részére is. Színezék- és tartósítószer mentes. Nem tartalmaz ásványi- és paraffinolajat. Bőrsemleges pH. Hatása dermatológiailag igazolt.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Jó jó,de inkább testápoló verziót választók a márkabol,azt könnyebb eloszlatni a bőrön.Ez a krem sűrűbb,nehezebben szívódik be a bőrbe.Ennek ellenére nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

GalambSz

2017. december 14.

Érzékeny bőrömre használom testápolóként, nekem nagyon tetszik, nem túl sűrű nem túl híg, hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

skelly

2016. május 13.

Azt gondoltam, ha babáknak jó akkor nekem is az lesz. Tévedtem.
Smink alá kezdtem el használni, később kézkrém lett belőle. Tapasztalataim: gyorsan beszívódik, mattított, viszont a szemöldököt el kell kerülni, mert "összeragasztja". Egy idő után megutáltam az illatát, kézkrémnek sem volt túl jó, nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Azt gondoltam, ha babáknak jó akkor nekem is az lesz. Tévedtem.

Zaynab

2015. szeptember 3.

Szeretem ezt a krémet, de az illatanyagot ki kellett volna belőle venni.
Kézkrémnek használtam főleg. Enyhén zsíros a hatása, könnyen kijön a tubusból, jó az állaga, könnyen lehet kenni is és hamar beszívódik a zsírosság ellenére.
Baba arcára én személy szerint nem kenném, de amúgy szerintem jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Szeretem ezt a krémet, de az illatanyagot ki kellett volna belőle venni.
Baba arcára én személy szerint nem kenném, de amúgy szerintem jó krém.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.