Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

• Pihentető és bőrápoló fürdési élményt nyújt
  • Tejsavófehérjékkel és mandulaolajjal

Zaynab

2018. október 16.

Kaptam egyet (igaz, én kértem No-ból) és beletöltöttem egy korábbi Hipp Babysanft feliratú pumpás flakonba. Pont emiatt tudtam a terméket ilyen jól (ki)használni.

Sajnos nem tudtam arra használni ezt a habfürdőt amire szerettem volna. Egyrészt nem tudtam sem fürdőhabként alkalmazni, viszont tusfürdőnek sem, amire egyébként szerettem volna.

Jó oldala:

- nagyon kiadós.
- kellemes az illata.
- jó is az állaga meg nem is. Számomra túl folyós, hogy tusfürdő lehessen, még így pumpás adagolóval is.
- kézmosónak viszont szuper, ám amellett meg ugye gyorsan fogy.

Rossz pontok:

- nem minden Rossmann-ban van és/vagy elkapkodják.
- túl folyós tusfürdőnek, és nem tudom habként ez milyen.
- NEM olyan illata van mint a tusfürdő verziónak. Pont amiatt kértem a habfürdőt, hogy ár/érték arányban jobban kijöjjek, de a tusfürdő az zselés és jobb az illata is. Ez sajnos kifolyik a kezemből amíg felemelem a tenyeremben, hogy magamon oszlassam, de kézmosáskor épp megfelel.

A folyóssága miatt csak nagyon ritkán használtam a testemen, és ott is jó volt, de nem annyira jó, mint csak kézen használva.

Nagyon jó kézmosó, csak annak viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Jó oldala:

- nagyon kiadós.
- kellemes az illata.
- kézmosónak viszont szuper, ám amellett meg ugye gyorsan fogy.

Rossz pontok:

- nem minden Rossmann-ban van és/vagy elkapkodják.
- túl folyós tusfürdőnek, és nem tudom habként ez milyen.

Nagyon jó kézmosó, csak annak viszont drága.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactose