Babydream

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grizus, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Értékes allantoin tartalmával védi az érzékeny bababőrt a kiszáradástól, lággyá, selymessé teszi azt. Természetes olaj tartalma lehetővé teszi a gyors beszívódást. Ideális arcra és testre. Ásványi olaj mentes, színező-, és tartósítószer mentes, bőrgyógyászatilag igazolt.

TheNancy07

2019. május 27.

A mini tégelyt vettem meg, mert a herpesz utáni sebemet akartam ápolni, valami hidratáló krémmel. Gyorsan felszívta a sebem, és nem húzódott a gyógyulás alatt, kevesebbszer repedt fel. Illetve más bőr területre is kentem, és szépen hidratálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Andrea456

2019. április 24.

Decemberben vettem a nagy tégelyest, és pár napja fogyott ki. Olyan krémet kerestem, amelynek szépek az összetevői és univerzális (arcra és testre is jó). Az esti arctisztítás után kicsit száraznak szoktam érezni a szemem környékén a bőrt, így azt rendszeresen bekenem vele. Télen éjszakai krémnek használtam, máskor pedig kézkrémként (kivéve amikor nagyon száraz a kezem, akkor kevés) vagy ha valahol érzem, hogy száraz a bőröm. Ahogy már a többiek is írták, gyorsan beszívódik, jól hidratál és szerintem nem túl erős, nem tolakodó az illata, nekem tetszik, az ára is teljesen elfogadható, így biztos helye van az éjjeli szekrényemen (távol van az ablaktól, így nem tapasztaltam vizesedést, az utolsó használatkor is ugyanolyan állagú volt, mint amikor kibontottam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Elkofen

2018. július 16.

Kedvezményes kuponnal 500 Ft-ért jutottam hozzá és nagyon megérte. Szuper kis krém ez kicsiknek és nagyoknak is. Ráadásul nagyon kedvező áron kapunk egy jó minőséget. Finoman kenhető, tápláló, jó hidratáló és nyugtató hatású. Könnyen beszívódik és nem ragacsos, nem zsíros. Az illata olyan kis természetes semmilyen, de semmiképpen sem zavaró, nem túlparfümözött. Az összetevők is egész szépek.
A hétéves kisfiamnak vettem, aki épp naponta úszótáborba jár. Szegényke bőre jócskán ki van téve a napnak, szélnek, klóros víznek. Esténként ezzel kenem a bőrét és csodásan ápolja. A doboza praktikus és nagyon cuki. Nem tudok rosszat írni róla. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

pannababo

2018. június 5.

A mini verzió állandó táska lakó! Finom ,tápláló,de mégis gyorsan beszívódik. Arcra is szemkörnyékre,kézre is szuper!☆☆☆☆☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

NyusziCsiga

2018. április 16.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, szerintem ár érték arányban is egész jó :) Elképzelhető hogy újraveszem ha elfogyott :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Candy21

2018. február 25.

Én magamra használom nagyon jól hidratálja a száraz bőröm hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Viszont nagyon erős az illata ami számomra zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

senskin

2018. február 3.

Ez kiváló krém. Már nem tudtam mit vegyek a viszkető bőrömre és a száraz kezeimre. Hihetetlen, de hamar beszívódik és nem marad ragacsos. Az elején tartottam, hogy zsíros érzetű lesz, de nem. Az illata pont ideális nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Nikolaj

2017. december 29.

Nagyon kellemes kis krém. Én a kezemre használom amikor extra kicsi táskát viszek magammal. Tavasszal, nyáron elegendő hidratálást nyújt. Irtó édes a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Zaynab

2016. szeptember 3.

Le kell húznom a terméket kicsit, mert igenis megmaradt a régi vizesedős probléma.
Én ennek ellenére szoktam néha-néha saját magamon kézkrémként használni, de mindig le kell önteni kb. 20-30 ml vizet ehhez...
Az én dobozom egy éjjeli szekrényen van, amire napközben eléggé süt a napfény, ám ettől még a krémnek a "javítás" után nem kellene ismét vizesednie, de nem tudom.

Számomra a bevizesedés kissé ijesztő (a krém avas? romlott? buggyant?), így kisgyerekre én nem kenném, csak magamra, de már magamra se szívesen.
Lehetséges, hogy egy teljesen árnyékos helyen, vagy a hűtőben kellene ezt tárolni, viszont akkor meg a kisbabának talán nem megfelelő, hogy egy hideg krémmel kenik, de nem tudom.

Az én tégelyemen bárány és ló van.

Illata oké.
Állaga oké (a világoszöld Babylove-hoz képest ez szuper állag).
Tartós. Nem fogy gyorsan.
Vizes...

Aki megveszi, az jobb ha tudja, hogy még mindig vizes és szerintem nem szabad szobahőmérsékleten tartani, de nem tudom.
Lábfejeken és lábszáron is terveztem használni, de amikor láttam a vizesedést, akkor csak a kézfejeken használtam, de már ott se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Az én tégelyemen bárány és ló van.

Illata oké.
Állaga oké (a világoszöld Babylove-hoz képest ez szuper állag).
Tartós. Nem fogy gyorsan.
Vizes...

jkrisztie2

2016. június 30.

Most így nyáron babaolaj helyett ezzel ápolom a babám bőrét fürdés után. Könnyű, finom illatú lágy krém, megfelelően hidratál. Nagyon megkedveltem. Lehet magamon is kipróbálom. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.