Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

Értékes, természetes összetevők. Színezék- és tartósítószer mentes. Nem tartalmaz ásványi olaj apalú összetevőket, paraffin olajat, illeteve állati eredetű összetevőket (kivéve méhviasz).

Az avocadin - avokádóolajból - bőrhöz hasonló lipidekkel erősíti a bőr önvédő funkcióját, és csökkenti a gyulladásos reakciókat. A napraforgóolaj értékes telítetlen zsírsavakkal és az ápoló E-vitamin puhává és selymeessé teszik a baba bőrét.

Loona

2016. május 2.

Update: a lenti célra továbbra is jól beválik, az elmúlt héten sajnos betegeskedtem, és kifújt orra és az orr alatti részre kenve jól hidratált, nyugtatta a húzódást, kisebesedést. Arckrémként viszont az én bőrömre nagyon nem való ("épp nincs más" alapon pár napig kipróbáltam az arcom más, pici hidratálást igénylő részeire is, csak úgy, hidratálókrémként)... ragacsos, nagyon nehezen szívódik be, nappalra, fényvédő alá használva a fölé kent fényvédőt is átragacsosítja, éjszakára kenve pedig reggelre diszkógömbként ébredek.

2016 február 26: Ezen a télen az ajkaim a szokottnál jobban kiszáradtak, cserepesedtek, sőt, sebesedtek is... eleinte úgy gondoltam, hogy gyakoribb ajakbalzsam-használattal megoldható lesz a probléma, de sajnos azok, ha már baj volt, nem tudták rendbe hozni a dolgokat. Pont egy hétvégi, külföldi kiruccanás alatt sikerült eljutni a mélypontra, így hirtelen kellett valami, ami remélhetőleg segít. Egy másik, konkrét krémet terveztem beszerezni erre a célra (igaziból már itthon is kerestem, azelőtt is, hogy a probléma eddig fajult), épp azt kerestem egy dm-ben, amikor megláttam ezt a krémet a kiárusítós kosárban 40 eurocentért (ehhe :D ). Az agyam spúr része rögtön működésbe lépett: ez a krém célzottan arcra való, a parfümöt leszámítva az összetevői is rendben vannak, mit veszíthetek?- alapon bedobtam a kosárba, és már nem is kerestem tovább a másik, eredetileg kinézett krémet :P

Egyelőre azt gondolom, hogy nincs is szükségem a másikra, mert ez a kis krém meglepően szépen rendbehozta pár nap alatt (napi 1-3x kenve) a kicserepesedett ajkaimat, és nagyon jól hidratálja a szám körüli részt is. Irritációt, pattanást, komedót nekem nem okoz. Azóta (bő egy hónapja) megelőzésnek minden este, lefekvés előtt ezzel kenem be a számat és környékét, és a sebesedés, cserepesedés teljesen megszűnt, de még a szárazság is alig jön elő napi egyszeri használat mellett, pedig voltak ez idő alatt is nagy hidegek. Ajakbalzsam nem kéne már mellé, de napi egyszer (nagyritkán kétszer) azt is használok, inkább csak dísznek. Nagyon kellemes meglepetés volt ez, egy ilyen könnyebb, gyorsan felszívódó, maga után réteget nem hagyó, egyáltalán nem sűrű/nehéz krémtől (ami nekem mind pozitív, a zsíros bőröm nem nagyon szereti a nehéz krémeket) nem vártam ilyen jó hidratálást és regenerálóképességet.

Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni a krémmel szemben, az az, hogy szerintem kifejezetten kellemetlen szaga (és íze) van. Persze, nem feltétlen konkrétan ajkakra tervezték, de mivel eleve arckrém és ráadásul alapból babáknak való, az illat, pláne így, hogy hozzáadott (folyton azon agyalok, hogy anélkül vajon még büdibb lenne? Vagy ezt így minek kellett?), igenis faktor, így emiatt egy csillagot levonok.
Ettől függetlenül szívesen használom, mert arra a célra, amire vettem, jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

andreaterjeki

2016. február 23.

A legjobb arckrém, a legjobb áron. A száraz, piros foltokat is helyreteszi az arcomon. Az illata kellemes, nem túlzó, gondolom a babák miatt. Reggel és este használom. És a legfőbb szempont amiért először megvettem az, hogy nincsen benne olyan amit nem kennék az arcomra. Ezentúl mindig ezt fogom használni, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

little.shana

2015. július 17.

Szeretem ezt a krémet, reggel-este használom. :) Engem nem zavar a zsírossága, úgy érzem, kell is a bőrömnek. Nyáron kevés alapozóval kb. fele-fele arányban összekeverem és kész is a természetes hatású BB krémem, amit néha turbózok naptejjel, aloe verával és más földi jókkal is. Egyszóval nagyon megérte az árát, jó alapot képez ez a krém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 17.

pixybaba

2015. június 24.

Arckrémnek vettem az összetétele miatt, de első használatnál láttam, hogy ez nem nekem való. Túlságosan zsíros, fényes hatást kelt, nem szívódik be. Viszont nem dobom ki, mert lábkrémnek attól még kiváló lehet a zsírossága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

pampamacska

2015. április 24.

ha vékonyan kenem fel, akkor elég könnyen be tud szívódni, annak ellenére, hogy tényleg kissé zsíros. sminkalapként is elég jól funkcionál, bár akkor még vékonyabban érdemes feltenni. az illata kellemes, a hidratálása nagyon tetszik. a minimál összetevőlistája és a baráti ára is eléggé szimpatikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

bizsuka

2015. január 7.

Egy kicsit tényleg zsíros, de éjszakára teljesen jó, határozottan szebb lett tőle az arcom :) Viszont az illatával nem vagyok kibékülve ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Matilda

2014. október 27.

Saját használatra vettem, de nekem nagyon zsíros és csillog tőle a bőröm, így éjszakai krémnek használom vagy kézkrémnek. Különösebben nem vagyok érte oda, jók az összetevők, nem irritál, de nem tapasztaltam, hogy annyira javított volna a bőröm minőségén. Elhasználom mert nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Winger

2014. szeptember 24.

Kicsi babámnak vettem, de túl soknak bizonyult neki ez a krém, így én használgattam. Este kentem az arcomra, mert egy nehezebb, zsírosabb krém. Valóban hagy valami furcsa réteget a bőrön, de mindezek ellenére soha semmilyen irritációt nem tapasztaltam. Végül kézkrémnek használtam el. Arra tökéletes volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

rhinestone

2014. május 23.

Igen baráti összetétele van, az ára is remek, meg a kiszerelés is, estére próbálom én is, eddig kétszer kentem be az arcom vele, kicsit fura érzést hagy maga után, mintha valami réteg lenne a bőrömön, de nem adom fel, adok még neki időt, remélem jóban leszünk a későbbiekben. Pattanást, pirosságot eddig nem okozott és a szememet sem bántotta. Eddig négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Theresia

2014. március 27.

Én eredetileg nem ezt a krémet szerettem volna megvenni, de siettem, és sikeresen mellényúltam. Mivel nem volt drága (300-400 Ft között valahol), így azért nem haragudtam magamra annyira. :)
Kipróbáltam az arcomra éjszakára hidratálónak, mivel zsíros a bőröm és a krém is kicsit zsírosabb. Jól hidratál, nem leszek tőle pattanásos, viszont tényleg csak éjszakára tudom használni, mert napközben ez már nagyon sok lenne. Amit még kipróbáltam: amikor nem találtam hirtelen a kézkrémemet, csak ezt, akkor ezzel kentem be, és jelentem, szuper! :) Hamar beszívta a kezem (itt ki szokott száradni a bőröm, ellentétben az arcommal), nem kell percekig várni, hogy hozzá tudjak nyúlni valamihez. :)
Amit nem szeretek benne, az az illata, de másnak ettől függetlenül nyilván bejöhet ez is, illetve parfüm nélkül lenne nagyon szép az INCI, de emiatt csak egy fél csillagot vonnék le.
Szóval összefoglalva: remek ár és száraz bőrre nagyon jó, zsírosra csak éjjelre. :) Az illat miatt 4,5, de akkor inkább legyen 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil