Babylove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: BlueViki, Módosítva: 2020. június 2.

Kategória:   Fürdőtermékek

Megújult változat, új illattal

Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket. A mályvakivonat és a panthenol gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt. A kellemes levendula illat segíthet a babának a nyugodt elalvásban. Ideális érzékeny bőrű felnőttek számára is.

BekefiDorki

2019. május 22.

Nagyon finom az illata, kb én is bebódultam tőle. Babámat ezzel fürdetem. Nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Kremcica

2019. május 7.

Imádom az illatát! A már bevált mályvás fürdőgélt szerettem volna megvenni, de mikor megszagoltam inkább ezt hoztam el. Nem irritál, nem szárít, jól tisztít mindezt szép incivel. Ár/érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Indira

2019. április 20.

Először kislányomnak vettem,aztan elkezdtem en is hasznalni intim szappan helyett,mert egyik sem valt be,a natur szappanok sem. En imadom,soha nem irrital,nem szarit, nekem a levendula illata is nagyon bejön. Jo ideje mar hasznalom, mindig ujra es ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

wildrose

2019. április 6.

Kellemes, bár kissé mű levendulás illatú, géles állagú fürdető, jól habzik, jól tisztít és nem szárít, de összességében nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

anetta.filip

2019. március 22.

Ár-érték aránya szuper, összetevőlistája is rendben, ezért vettem meg saját részre. Kissé tolakodó (nem mű) levendula illata van, emiatt nem lett kedvencem, és sajnos nem is alszom tőle jobban.:D Viszont megfelelően habzik fürdőpamaccsal használva, ezért mèg zuhanyzáshoz is használható.
Nem tervezem most újravenni egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Nem tervezem most újravenni egy darabig.

Lilluc

2019. március 14.

Kislányomnak vettem a szép INCI-je miatt és bevált.
Kellemes az illata, nem irritál és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kislányomnak vettem a szép INCI-je miatt és bevált.
Kellemes az illata, nem irritál és jól habzik.

Anheszenamon

2018. július 1.

Kisfiam fürdővizébe szoktam rakni belőle minimális mennyiséget mert nagyon habzik. Kellemes levendula illata van, és még az ő érzékeny bőrét sem irritálja, nem szárítja. Mivel kevés kell belőle, sokáig elég az 500 ml-s kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Candy21

2018. május 11.

Jó kis termék meg vagyok vele elégedve én saját részre vettem nem irritál és nem szárítja ki a bőröm. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

AppleMaple

2017. december 14.

A szép INCI miatt vettem meg az érzékeny bőrömre, meg vagyok vele elégedve, tényleg kiméletesen tisztit. Az állaga is rendben van és jól habzik. Ez a levendula illat számomra kissé erőszakosnak hat, bár lehet csak amiatt, mivel sosem kedveltem a levendulát. Úgy néz ki, hogy sokáig kitart egy tubus, szerintem ha elfogy kipróbálok majd valami mást de a későbbiekben biztosan vissza fogok még térni ehhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

krisztanem

2017. október 22.

Szép INCI-ja miatt nálunk az egész család ezt használja, már a babakorból kinőtt gyerekekkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol