Babylove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, paraffin olajat, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket. A különösen gyengéd receptúra ápolja az érzékeny bababőrt. Az értékes levendulaolaj kellemes illata segít, hogy az alvás pihenető és nyugodt legyen. Ideális normál bőrű felnőttek számára is. A vitaminokban gazdag mandula olaj támogatja a bőr védelmi funkcióját és bársonyossá varázsolja azt. A hidratáló hatású shea vaj védi a bőrt a kiszáradástól.

szakszil

2015. június 3.

tökéletes testápoló volt..de már 2014.november óta nem lahat kapnia DM-ben..nagyon sajnálom,hogy megszűnt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Cu2tka-baba

2015. január 25.

Nekem nem elég erős az illata és szerintem száraz bőrre kevés, de szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Nekem nem elég erős az illata és szerintem száraz bőrre kevés, de szeretem:)

paranoidcat

2014. december 4.

Elegem lett a szilikonos testápolókból, és olcsó, szép összetevőjű testápolót kezdtem el keresni, ami még jó is. Nos, most megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 4.

sofie_sz

2014. november 2.

Gyönyörű összetevők, jó ár és szép hatás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Gyönyörű összetevők, jó ár és szép hatás. :)

Winger

2014. szeptember 24.

Még nyáron vettem a lánykámnak, és még én is ezzel kenekedtem. Tökéletes nyári testápoló, főleg az esti fürdés után, babáknak és felnőtteknek egyaránt. Nagyon kellemes a levendulaillat. Egyáltalán nem tolakodó, vagy orrfacsaró. Inkább diszkrét, könnyed, mint egy lágy szellő. Ebből kifolyólag insomniára sajnos nem jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

emma69

2014. augusztus 2.

Ma vettem, nagyon tetszenek a babyloves termékek, samponba tusfürdőbe és most már testápolóként is használom. Igaz még csak kézre próbáltam de az illata isteni :D az 5* megelőlegezem, mert tudom hogy tökéletes lesz :)

Imádom!!! Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, piha puha vagyok tőle :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Imádom!!! Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, piha puha vagyok tőle :D

encimokus

2014. március 29.

Savanykás illata miatt nem lett kedvencem, amúgy nem rossz krém, főleg ennyiért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 29.

Savanykás illata miatt nem lett kedvencem, amúgy nem rossz krém, főleg ennyiért

Hibiszkusz

2014. március 29.

Szerethető krém. Könnyen lehet kenni, kellemes illata van, szépen rendben tartja a bőrt. Minden oké vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 29.

rozuska

2014. február 17.

Esténként ezt használom és nagyon kellemes. Évek óta nem volt ilyen "babapopsi" simaságú a bőr a lábamon. Nagyon szeretem, és a illata is az az igazi tisztaságillatú levendula.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 17.

manulka

2014. január 27.

Nekem is a kedvencem:) Az illata miatt választottam, nagyon finom, álmosító levendula illat, de közben kiderült, hogy jól és tartósan hidratál, és elég gyorsan felszívódik, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.