Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigri, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Nedves törlőkendő biolipidekkel, panthenollal és kamilla kivonattal. Speciálisan újszülöttek számára. Nem tartalmaz színezéket, alkoholt(etanolt), parfümöt, paraffinolajat, PEG-t, szilikont és állati eredetű összetevőket.

Renus

2019. január 29.

Szuper ez a törlőkendő.
Kíméletes mégis jól tisztít, az illata olyan babás. :)
Szép az összetevőlistája, úgyhogy nem is cserélem le másra ezentúl.
5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Szuper ez a törlőkendő.
Kíméletes mégis jól tisztít, az illata olyan babás. :)
Szép az összetevőlistája, úgyhogy nem is cserélem le másra ezentúl.
5 csillag. :)

zsoxcore

2017. március 6.

Számomra tökéletesen bevált a DM saját márkás, babák számára kifejlesztett nedves törlőkendője a sminkeltávolítás első lépéséhez. Évek óta Babylove nedves törlőkendőt veszek és sosem volt gondon velük. Ár-érték arányban tökéletes, és ugyanannyira bevált számomra, mint a külön, sminkeltávolításra szánt, gyártott nedves törlőkendők. Nem mellesleg árban is jobban jövők ki így. Ez a 80 db-os csomag nem volt 500 Ft (449 Ft körül volt az ára, azt hiszem), míg egy 25 db-os, saját márkás csomagot veszek kb. ilyen áron (nem is tudom már, milyen áron mozognak, mert nem szoktam figyelni bevallom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Zaynab

2016. december 21.

Ha megtehetem, akkor duopack-ban veszem. Úgy olcsóbb 100-200 forinttal, mintha két darabot tennék a kosárba (mármint amik nincsenek összekötve).
Az illatról annyit, hogy valóban parfümmentes, tehát ez az illat a természetes kamilla illat.
Őszintén szólva nekem a Babylove-os törlőkendők (DM) jobban tetszenek mint a Babydream-esek (Rossmann). Sokkal masszívabbak.
Régen a sima fehér Sensitive volt a kedvencem ebből a fajtából, de ma már ez a zöld az, mivel van illata, de mégis parfümmentes.
Multifunkcionális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

Multifunkcionális termék.

Betti92

2016. augusztus 7.

Jó kis törlőkendő duipackban vásároltam így ár-érték arányban is megérte, pont annyira nedvesek a kendők amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

ficuskinky30

2016. július 29.

Alig lehetett kivarázsolni a a csomagolásból, legalább hármat kirántottam egyszerre, nem volt jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Losonczi Sziszó

2016. június 10.

Nagyon jó kis törlőkendő. Duopackban megéri megvenni. Kellemes illatú, kellőképpen nedves kendők találhatóak a csomagolásban. A visszazárható ragasztója is jól ragad. Az alsó lapok tényleg nedvesebbek, de ez sok más márkánál is tapasztalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Hanita83

2015. december 4.

A legjobb törlőkendő: babának és anyának (sminklemosóként) is. Nagy, vastag, full nedves, nem parfümös. Volt már, hogy a DM-ben összekevertem hasonló kinézetű, azonos árú társaival, amik a közel sem ilyen jók. Megjegyeztem, hogy ez az újszülötteknek való változat, ami világos zöld alapon fehér pöttyös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Diana82

2015. október 30.

Saját célra használom, szerintem zseniális. A legjobb törlőkendő, amivel eddig találkoztam. Gyulladáscsökkentő hatását is tapasztaltam és még az illatát is szeretem. Volt, hogy sminklemosó kendőnek használtam, nem irritálta az arcbőrömet sem, az már valami. Próbáltam a többi babylove törlőkendőt is, de szerintem messze ez a legjobb összetevők és hatás szempontjából. Soha le nem váltanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

erika81

2015. október 6.

Teljesen véletlenül vettem ezt a változatot.A normál változatot szoktuk használni. Picit furcsa, hogy parfümmentesnek írják mégis illatos. Az utolsó pár lap olyan nedves volt, hogy át kellett törölni a kisfiam popsiját egy száraz kendővel. Egyébként a célnak megfelelt és kedvező az ára. Kiütést, allergiát nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

gyulzsuzsi

2015. szeptember 3.

Ez a kedvenc a popsitörlők között, pedig mindenfélét próbáltunk a babámmal. Szuper az illata, szerintem a nedvessége is pont jó és az ára sem vész. Egyévesem még nem tiltakozik, hogy újszülöttnek tervezett matériával kőzelítek felé 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.