Babylove

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 3.

Kategória:   Fényvédők

HCHB11Cl11

2019. március 26.

Arc bőrápolási rutinba szerettem volna használni, főleg nyáron, mivel 50 faktoros, babáknak is ajánlják, gondoltam nem lehet gond. De arc rutinba nem ajánlom, nagyon nem! Amikor megvettem, még nem figyeltem az összetevőket, de 3. helyen szerepel a denat. alkohol... :(
Fehér réteget hagy maga után (enyhe, de látszik), nagyon fénylik, ragad és zsíros lesz a bőr felkenés után. A testre való alkalmazásához nem sokat tudok hozzátenni, többen írták, hogy jól védi a bőrt a leégés ellen, ami a lényeg, szóval ha valaki pl. 1 hét nyaralás alkalmával használja a testén, oda elmegy. De talán lehet jobb naptejeket is találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

fragmaniac

2018. július 9.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, mivel a hófehér bőrű kisfiam egyszer sem pirult meg. Múlt nyáron is végig ezt kentem rá, akkor még egy éves sem volt, szóval még nagyon nem volt mindegy, mit használok, de semmilyen irritációt nem okozott. Ami még külön jó pont, hogy parfüm mentes, azonban nem büdi, hanem egy enyhe kis alap naptej illatkát lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Dorczy85

2017. augusztus 2.

Tavalyhoz képest változott az összetevőlistája, az új már nem tartalmaz Octocrylene-t, amiért mindenképpen plusz pont jár. Jól eldolgozható a bőrön, viszont várni kell legalább 10 percet míg beszívódik, különben nyomot hagy a ruhákon. Tengerparton, extra UV sugárzás mellett sem égtem le, pedig elég fehér bőröm van, ami hamar hajlamos leégni (és nem is kentem újra 2 óránként). Arcra is szoktam használni, nem okozott irritációt. Jó, hogy nincs tele felesleges illatanyaggal. Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Chrissy

2017. június 16.

Nagyon halvány semleges-kellemes az illata, az állaga tejes, nem sűrű, könnyű felkenni. Nem hagy fehér nyomot. Kicsit fényes marad utána a bőr, amolyan természetes bőrfény jelleggel, nem zsírosan fénylőre kell gondolni. Eddig minden oké, de most jön a negatívuma: ragad, mint állat. De nagyon. Felkenés után 1 órával is. Hozzáérsz a tiszta kezeddel és azonnal kézmosási ingered lesz...Arcon számomra elviselhetetlen. Bekened magad és garantáltan rád ragad az utca pora vagy a strand homokja...meg a muslicák...és lehet a pasik is, ha elég közel engeded őket magadhoz :)
Annyira az összetevő lista sem szép, a gyerekemnek csak a testére kenem, ha nincs más, de lesz, mert ez nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

KupaiVirag

2016. július 18.

Ugyan a bőröm nem hófehér, 3 hetet gyakorlatilag a vízben fogok tölteni, így muszáj volt valami erősebb, sőt bombabiztos naptejet választani. Az illata nagyon finom enyhe, elég folyékony, könnyen kenhető termék és hamar beszívódik, bár a legtöbb naptejhez hasonlóan ez is hagy maga után egy kis fényességet. Az eddigi tesztek alapján jól teljesít, nem égtem le vele, úgyhogy nagyon szuper. Remélem bírni fogja a strapát és mellette talán majd barnulni is tudok egy picit, mindenesetre megelőlegezem az 5*-ot.

És teljesítette a próbát, egy hét balatonon és semmi leégés, először az életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

hollieme

2016. július 5.

a hófehér és érzékeny bőrömnek ezt a naptejet választottam, és ami magát a védelmet illeti, 5 csillag. nem vagyok lubickolós, így nekem városban és "turistáskodáskor"" volt lehetőségem tesztelni, sőt, még a melegfelvonulásra is bevetettem. ahol érte a bőrömet, ott egyáltalán nem égtem le, hiába voltam több órán keresztül a tűző napon. az alkohol viszont nagyon nem tetszik benne, nekem nagyon szárította utána a bőrömet a krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

bonivagyok

2016. június 23.

Elbújhat a többi ez mögé, szuper!
Végre amivel nem ég le a bőröm, elég volt 5 óra után újból bekennem magamat!
Se illat, se piros bőr, és végtére is ez volna a lényeg ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Elbújhat a többi ez mögé, szuper!
Végre amivel nem ég le a bőröm, elég volt 5 óra után újból bekennem magamat!
Se illat, se piros bőr, és végtére is ez volna a lényeg ;)

szelle

2015. október 16.

Érzékeny bőrömre tökéletes volt, de nekem fura volt az illata... nyilván a "mentesség" miatt! Nem lett kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

princess94

2015. július 8.

Nem rég szereztem be. Az arcomra használtam, hogy ne égjen le:) Nagyon meg vagyok vele elégedve. Semmi égés, jól eldolgozható, 0 irritáció. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

dandy

2015. július 7.

Elégedett vagyok vele, a napokban vettem meg, a gyerekeimet kentem be, nagyon jól teljesített, egy kicsit sem pirosodott meg a bőrük, pedig vízben is voltak. Jól kenhető, nem hagy fehér nyomot a bőrön. Az ára is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak