Balea

Ár:   159 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mira8, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív azonnali ápolás, speciálisan száraz és igénybevetett hajra. Az ápoló formulája, az őszibarack és kókusz kivonattal védi a hajat a kiszáradástól. A B3vitamin és a B5 - provitamin komplex bársonyosan ápolja a hajat.

rebbka

2018. január 16.

2017. június 25.
Nagyon szeretem ezt a hajpakolást, nekem egy ilyen kis tasak egy alkalommal el is fogy, de jut a hajamra bőségesen. Ha ezt használom, a hajam puha és fényes, pedig vastagszálú és száraz szokott lenni gyakran. Emiatt vettem meg az ugyanilyen barackos hajtejet, amiről szintén csak jót tudok nyilatkozni. :) Most ki kell tolnom a hajmosást egy nappal, ugyanis elfogyott, és csak holnap tudok újratölteni. :D

Ezt nem hiszem el, már nem gyártják, pedig annyira imádtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Ezt nem hiszem el, már nem gyártják, pedig annyira imádtam. :(

anna22

2017. november 8.

Érdekes. Én hajmosás előtt tettem fel, balzsamszerűen, mert gondoltam balzsam után nem sokat fog érni. Lehet, hogy a dolgok a túlkondicionálástól történtek és nem ettől a kis "pakolástól"(azért írom zárójelbe, mert kb. egy perc, míg felviszem, szal' nemnagyon kell pakolgatni... :D ).

Egyébként nekem nem kókuszos volt, de csak ezt találtam, és a zacsit már kidobtam, ahhoz hogy rendesen megnézzem és felrakjam... Bocsi.

Tehát. Felvittem, klassz, akár az egyik balzsamja a Baleának, nekem azért meglepően sokáig elég lett, mivel hosszú a hajam, ezért alulról kezdtem felvinni, hogy nehogy kimaradjon a lényeg! És ennyi balzsamot szoktam kb. használni, vagy kicsit többtet csak, de az meg csak azért, mert ez valahogy jobban bevonta a hajam, a sampon után a balzsamot meg beszívja.
Szóval elég volt a hajamra, kellemes érzés volt, könnyen kijött, és amikor megtöröltem, na akkor valami nagyon érdekes törént.!
Ugye beültem pihengetni a szobámba, a fejemen törölköző. Mindig a fejem teteje szárad meg először, és ezeregy év múlva a hajvégem... DE NEM! MOST NEM! Mindenekelőtt megszáradt a hajvégem. Kicsit ijesztő, merhogy' pont azt nem kéne kiszárítania, de rendben. Most nem érzem amúgy különösen száraznak, de annyira nem is hidratált. Kifésülhetőségről nem írhatok, mer' az én hajam akkor is kifésülődik, ha szójatejfölt kenek rá, úgyhogy gondolom jó, kócosítani nem kócosít. :'DDD XD

UP.:
A tényleg kókuszos barackos nagyobb, lapos zacsis verzóját próbáltam most, ugyanazzal a technikával és nem száradt ki tőle a hajvégem, úgyhogy ezt tényleg a sima barackos kis háromszögnek(mintha valami fornettiről beszélnék :'DDDDDD) volt köszönhető. Emiatt leveszek egy csillagot, mert ne szárítsa már az ember haját.:O Főleg a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

UP.:

koxy001

2017. szeptember 25.

Semmi extra. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Semmi extra. Egynek elmegy.

Lovemyhair

2017. szeptember 11.

Megvettem, gondoltam egy próbát megér. Nem lett tőle puhább a hajam és iszonyatosan viszketett tőle a fejbőröm, annak ellenére, hogy csak a hajam hosszára tettem. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

arebeka

2017. augusztus 6.

Sok hajam van,oké lehettem én a hibás többet kellett volna venni.. de az meg már nem éri meg.. így meg 2-3 hajszálamra volt elég. Jó lenne ez az egy tasak hajpakolas de a megoldás rossz. Ez csak annak jo akinek alig van haja vagy nagyon rovid. Tehat mondjuk az emberek felenek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Adora

2017. június 25.

Nekem nem túl rövid hajra három alkalomra is elég, így végképp megéri. Átütő hatást nem vettem észre, de puhább tapintású volt utána a hajam, és talán a festéstől kiszáradt hajvégeimen is segített. Az illat kellemes, és még másnap is érezni az est hajmosás után.
Nem hiszem, hogy rendszeresen fogom használni, de egyszer-egyszer biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Fabi95

2017. május 6.

Azt sajnálom hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni. Mindig betankolok belőle, rendbe tette a sérült hajvégeimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Guffyyy

2017. április 6.

Imádom, az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon száraz, töredezett, olyan igazi sprőd állagú volt már a hajam. 1 ilyen tasak nekem 3 alkalomra is kitart, pedig elég hosszú hajam van. Kb 5-10 percig rajta hagyom, utána szuper puha, selymes,jó illatú hajam lesz. Mindenkinek ajánlom, nekem nagyon szépen rendbe szedte a hajamat. Az ára pedig szuper baráti :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

sweetmedusa

2017. április 4.

Meglepődve olvasom, hogy mennyiőtöknek bevált ez a hajpakolás.. nálam semmi, sőt, kb. még rosszabb is lesz. Kár volt egyszerre 3 darabra beruháznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

nikolett00

2017. február 26.

Többször használtam, aztán egy ideig nem használtam, de hajfesték vétele közben rátaláltam újra. Gondoltam, hátha, ha nem használ, akkor nem is fog ártani. De nagyon jó termék! Nagyon olcsó, nagyon hatásos! Gyönyörű, fényes, igazán egészséges hajam lett tőle! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hexyldecanol, Propylene Glycol, Prunus Persica Juice
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.