Balea

Ár:   160 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: claudia, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajápolók

1 perces hajkúra száraz és igénybevett hajra.

Linuxo

2018. június 30.

Nagyon jól ápolta a hajamat (erős, vastag szálú, göndör). Utazások alkalmával elképzelhető, hogy egy ilyen terméket vigyek magammal. Hétköznapokra én maradok a Kallos hajpakolásoknál, mert Ár/Érték arányban nekem jobban megéri, de ez a termék is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Penci0808

2018. május 22.

Én nagyon kedvelem ezt a terméket hetente egyszer szoktam használni. Száraz töredezett a hajvégem és nekem nagyon sokat segít a kifésülésben, sokkal szebb és fényesebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

domanybeatrix

2018. január 29.

Hosszú, száraz és göndör hajam van, hajmosás előtt benedvesített hajra pakolást szoktam használni, hogy könnyebben tudjam kibontani, meg egy kis extrát adjak a hajamnak. Gondoltam én, hogy erre a célra megfelel majd ez a kis tasak, de sajnos ez az én hajamnak kevés. Persze valahol a szívem mélyén én sem gondoltam ezt komolyan. :D
Szerencsére problémát nem okozott, de maximum úgy fogom újra használni, hogy kutyulok még bele olívaolajat vagy valami testesebb terméket, hogy lássam valami hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Erus15

2017. december 28.

Nagyon finom az illata, mikor lemostam a hajamról már akkor éreztem, hogy nagyon puha és selymes lett tőle. Egyszerű a használata és gyors. Nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

FooZoGo

2017. december 27.

Előttem lévő hozzászóló mindent el is mondott helyettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Előttem lévő hozzászóló mindent el is mondott helyettem.

hixux

2017. december 9.

Nekem nem vált be, fénytelen, nehezen kezelhető lett utána a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Nekem nem vált be, fénytelen, nehezen kezelhető lett utána a hajam.

chililamp

2017. november 24.

Szerintem nagyon jó kis termék, könnyű használni, finom az illata, és jó a hatása! Érezhetően puhább a hajam tőle, most is van belőle otthon :)
Alapvetően a hajam hajlamos a kiszáradásra, mert egyrészt vastag és sok, másrészt festem, harmadrészt szárítom és vasalom. Szóval, ilyen állapotok mellé kell a támogatás, és ez a termék teszi a dolgát. Könnyű, gyors és hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Nagyon puha és illatos lesz tőle a hajam és külön jó, hogy csak egy percig kell fent hagyni. Az ára is kedvező, a többi drogériában kapható hasonló termékekéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

skyflygirl

2017. június 19.

Nekem nagyon bevalt, az amugy hosszu szaraz hajam olyan puha lett mintha kivasaltam volna. Az illata is nagyon kellemes, nem zsirosit. Legkozelebb is megveszem es kiprobalom a tobbi termeket is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

szandiinagy

2014. december 22.

Nekem sem igazán használt. Még a kifésülés sem lett könnyebb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Nekem sem igazán használt. Még a kifésülés sem lett könnyebb..

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology