Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Értékes napraforgó-, szezám- és őszibarackmag-olajjal gazdagított formulája egyszerre frissíti és ápolja a bőrt - anélkül, hogy zsírossá tenné. A lágy őszibarack illatú spray bársonyosan puha bőrérzetet kelt.

AppleMaple

2018. december 6.

Annyira szimpi ez a spray! Általában nem nagyon érdekel a csomagolás, de ezt most külön pontozom, mert annyira jól kézre esik és szuper vidám a rószaszin - nari - sárga kombó, ahogy ránézek, az jut eszembe, hogy ez egy "vidámság-spray". Nagyon kellemes az illata és számomra a hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

pronto

2018. november 18.

Csak 3 dologgal nem vagyok elégedett:

1. a kiszereléssel (a testolaj spray változatban egy baromság. mindenhova megy, ahova nem kéne, a padlót papírtörlővel kell feltörölni, mert életveszélyes lesz, úgy csúszkál, hiába próbálom csak magamra fújni, megy minden felé)
2. az illatával (iszonyatosan mű, olyan, mint a kislányoknak való disney parfümök)
3. a hatásával (csillogós, ragadós, zsíros réteg marad a bőrömön sokáig)

A 2 csillag csak azért jár, mert irritációt nem okozott, és tetszik, hogy össze kell rázni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Csak 3 dologgal nem vagyok elégedett:

3. a hatásával (csillogós, ragadós, zsíros réteg marad a bőrömön sokáig)

k.boglarka

2018. október 22.

Hamar beszívódik. Az illata kellemes ugyan, de nem tartós. Valahogy olajosabbra számítottam, de nem baj ígyis jól hidratál, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

csicsi86

2018. július 2.

Az illata nagyon gyümis, de sajna bőrön nem tartós. Ápolni remekül ápol a nyári időszakban. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem csodaszer, a fújókája beakad, de a belbecs megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

tomkogy

2018. június 11.

Update: a második flakonnal használom, és ennek már nincs gond a spriccelőjével, most már maradéktalanul elégedett vagyok.

Hihetetlenül lusta testápoló vagyok, úgy tűnik, nagyon jól beválnak a spriccelős termékek, amiket szét sem kenek - tudom, hogy kellene. Ezért választottam ezt az olaj spray-t, és nagyon bevált, zuhanyozást, törölközést követően néhányat fújok, és már veszem is a köntöst. Egyetlen kis problémám adódott, a spriccelője a harmadik fújásnál már semmit sem fúj. Ezért áttöltöttem egy stabilabb spriccelőbe. Remélem, hogy a következő adagnál már ezt nem fogom tapasztalni, mert mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

pinupdollstella

2018. május 24.

jól hidratál, hamar beszívódik, az egyetlen amit sajnálok hogy az illata eltűnik hamar a bőrömről:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Banszky

2018. május 6.

Kellemes illatú,könnyed hidratáló. Nem fullad alatta a bőröm és nincs az a tipikus olajos érzésem utána. Kicsit olyan mint egy szárazolaj. Nyárra,kiszáradás ellen tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

LEva113

2018. május 3.

Nagyon jó illatú, hamar beszívja a bőr, nagyon puha lesz tőle. Gyors és tökéletes megoldás a krémes testápolók helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

encimokus

2018. április 26.

Isteni őszibarack illatú spray. Inkább vizes, mint olajos, könnyen felszívódik. Ajánlom annak, aki nem szereti a túl olajos formulákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.