Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Édes cseresznye illatú univerzális krém, mely shea vajjal, kókuszolajjal és mandula olajjal kiválóan ápolja a test minden részét (kéz, ajak, arc, test).

csibike100

2016. április 7.

Kellemes az illata, jól hidratál és a csomagolása is nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Kellemes az illata, jól hidratál és a csomagolása is nagyon szép. :)

Black Fairy

2016. január 5.

UPDATE
Whoa...emberek! Ez a termék egy csoda! Egy negatív csoda...O.o
Felkentem a karomra (nem érzékeny a bőröm - a karomon pláne nem, és amúgy is eddig minden gond nélkül használtam ezt a terméket), és foltokban elég intenzíven kipirosodott tőle, és égetett és fájt...és mire ideértem, hogy lehúzzam a terméket, és lecsillagozzam, addigra teljesen megszűnt az égető érzés is, és a piros foltok is...
Nem vonom le a csillagokat, de ez eléggé fura, és gondoltam leírom...illetve jelzés szinten EGYET mégis levonok...

Ez a krém...
A csomagolása nagyon édes, gyönyörű, imádom!
Az illata is nagyon kellemes, bár elég mű - mondjuk ez engem nem zavar...
Más ilyen krémekhez képest könnyedebb állagú, villámgyorsan beszívja a bőröm, és nagyon jól hidratál...Testápolóként és ajakápolóként is megállta a helyét nálam - kézkrémként meg pláne! Az ajkaim pihe-puhák, és nagyon szép, egészséges külsejűek lettek, a szárazságot a lábamról is eltüntette...
Mivel kombinált a bőröm, nem merem az arcomra kenni, és elég kellemetlen ha véletlenül lenyalja az ember, de szinte ingyen adják, szóval szerintem megérdemli a csodaszer megnevezést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

UPDATE
Whoa...emberek! Ez a termék egy csoda! Egy negatív csoda...O.o

Ez a krém...
A csomagolása nagyon édes, gyönyörű, imádom!
Az illata is nagyon kellemes, bár elég mű - mondjuk ez engem nem zavar...

Vivien94

2015. július 13.

Nagyon jó! Csodás a doboza, az illata is nagyon kellemes, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Lorcii

2015. július 8.

Nagyon szeretem az illata valami fantasztikus, én a kezemre használtam, és a számra. Nagyon jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

alexandra95

2015. június 25.

Édes a csomagolása,a termék is jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Édes a csomagolása,a termék is jó. :)

Tigercat_haters

2015. május 21.

A rózsásat akartam megvenni,de mivel az nem volt,végül ez landolt a kosaramban,könnyed állaga van,az illata finom,cseresznyés engem picit a cukorkára emlékeztet.Én arckrémnek használom vagy ezt dobom be a táskámba és akkor ezt használom kézkrémnek.Nagyon szép a csomagolása,és táskabarát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

honey14

2015. április 22.

Engem igazából a csomagolása vett rá, hogy megvegyem. Nagyon cuki kis tégelye van. Maga a termék teljesen átlagos, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Kicsijó

2015. március 30.

Én ajakápolónak használom,mert van másik kézkrémem amit nem cserélnék le ;) Este lefekvéskor szoktam bekenni a számat vele,meg ha itthon vagyok és úgy semmi dolgom nincsen.Jó az illata az állaga is,viszont miután felkenem bizseregnek tőle az ajkaim vagy nem is tudom ezt másképp leírni.Persze hamar elmúlik csak fura.Újravenni nem fogom egyszer megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 30.

magdus.kis

2015. február 7.

Finom az illata, jó az állaga, nem ragad. Én a levendulás-rózsásat szerettem volna, de már abból sehol sem kaptam. Szerintem megéri az árát! Csodát nem vártam tőle. Gusztusos a csomagolás, engem meggyőzött.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

kicsikiszi

2015. február 6.

Az illata nem rossz, de engem nem hidratál annyira. Gyorsan beszívódik, de nekem néha izzad tőle a kezem amikor bekenem.Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak