Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisnadirigo, Módosítva: 2012. május 16.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Megújítja a bőrt.

SzL

2018. január 3.

Hirtelen felindulás volt még a tavasszal mivel eléggé száraz volt a bőröm, meg hámlott is. Na pont megláttam jó árban, na mondom próbáljuk ki. Hát nem tudtam 7 nap alatt elhasználni annyira nem tetszett. Annyira nehezen szívta be a bőröm, már amit beszívott.. És csupa ragacsos érzetet hagyott utána. Ami nagyon nem tetszett sajnos. Így kb 2 hét alatt használtam el, inkább 2 naponta tettem fel a bőrömre. Nem is mutatott olyan hatást mint vártam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

kovacsrekaa

2017. április 11.

Vettem egy dobozzal, mivel arcapolo olajat nem talaltam.
Csalodas..
Elso kis ampullat felkentem, par ponton egett, viszketett az arcom. Majd orakon at ragacsos volt. Megelegeltem es egy micellas vizzel atitatott vattapamaccsal mostam le. Figyeltem arra, hogy jol bele maszirozzam az arcborombe a termeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Vettem egy dobozzal, mivel arcapolo olajat nem talaltam.
Csalodas..

km1203

2013. február 25.

Az 5.-ik napnál járok, eddig semmi különöset nem tapasztaltam... Nem tudom hogy ez a termék az én zsíros, de mégis vízhiányos bőrömre mennyire válik majd be. De várjuk ki a 7.napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

nutooka

2013. február 20.

Nem rossz, pihi-puhi a bőröm ébredés után (este használtam mindig), de az itt olvasott kommentek után jobbra számítottam :) Nem csodaszer, de nem is rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

bara89

2013. január 26.

Újra lehet kapni, 1200 forintba kerül. Nemrég vettem meg, és már a harmadik napon nagyon látványos volt az eredmény, kisimult a bőröm, és látszik, hogy hidratált. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

paunemonika

2013. január 8.

Egyik napról a másikra zsíros bőröm, érzékennyé változott és piros hámló foltok jelentek meg.Hiába a hidratálás nem segített.Keresgéltem valami sos csodaszer után, rá esett a választás.Nem bántam meg, rendbe szedte az arcom, halványultak és nem szárazak már a piros foltok, de azért nem lett olyan a bőröm mint 18 éves koromba :) Ha találok megveszem mégegyszer, és egy ampullát két estére osztok el, mert úgy érzem egy alkalomra nekem sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Beni1234

2012. december 29.

Még csak az első napnál járok, de eddig tetszik. Érzékeny bőröm jól reagált rá, bár egy kicsit ragacsos marad a felkenés után, de úgyis éjszakára akartam használni, így ez nem gond. Nagyon jól hidratál, feltöltötte a bőrömet, a kiszáradt részeket és a szemkörnyéket is, szóval ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

MiaMatschinson

2012. augusztus 2.

Csodálatos hatása van ennek a terméknek, szépen rendbe hozta a bőrömet tavasszal, ennyi pénzért nagyon megéri! Még az sem tud eltéríteni, hogy a használat alatt kijött egy gyulladt pattanás az államon, de mivel ez nálam csak úgy is előfordul, nem tudom egyértelműen az ő számlájára írni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Dorah1

2012. július 6.

Én most csinálom a kúrát, a 4. napnál tartok és szerintem nagyon jó.
Időközben le is égtem, így a zöld teás és az aloe verás ampullák még inkább jól jöttek a leégett arcomra. Ráadásul nagyon olcsó (kb. 5-600 Ft), szerintem én is havonta fogom csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Én most csinálom a kúrát, a 4. napnál tartok és szerintem nagyon jó.

Ferna

2012. május 28.

Pár hete csináltam végig, csodákat tett a tél (és egy terhesség) által meggyötört arcbőrömmel. Korábban semmi nem használt, de ez új lökést adott. Havonta tervezem megismételni. Remélem, nem vonják ki a forgalomból, mert múltkor nem találtam a DMben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizinate, Madecassoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Maris Aqua
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.