Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. szeptember 18.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyümölcssavak segítségével tisztítja a bőrt, amelyek szalicilsavból, tejsavból és glikolsavból állnak. Ez fellazítja az elhalt hámsejteket, és megakadályozza a szennyeződéseket és a pattanásokat. A benne található gyümölcssavak szűkítik a pórusokat és így biztosítják a kifinomult arcszínt. Az egyenletesebb bőrszerkezet természetes ragyogást kölcsönöz. A bőr felfrissültnek és ragyogónak tűnik. A tápláló panthenol támogatja a bőr regenerálódását és megnyugtatja. Recept mikroműanyagok és vízben oldódó, tisztán szintetikus polimerek nélkül.

zoraima

2024. február 21.

Teljesen random drogériás körutam nagy felfedezettje ez a kis fátyolcsoda. 5 percig hagytam fent az arcomon, tapasztaltam én is egy kis jóleső bizsergető érzést, azonban egyéb dolgot - pl. kipirosodás vagy egyéb kellemetlen irritatív hozadék - nem tapasztaltam, az "illata" sem volt fuj a számomra.
Levétel után a maradék anyagot még jól betunkoltam az arcomba, és azt kell mondjam, hogy olyan szinten egyberántotta a kis pofikámat, mintha mittudomén milyen drága arckezelésről jöttem volna éppen ki. Kb. 5 perc múltán lemostam az arcom és az olyan sima lett mint a babapopsi... Wow (van itthon egy babapopsi is, szóval tudom miről beszélek 😅) Ez egy fantasztikus termék árát és teljesítményét tekintve is. Újraveszem amíg kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

kalmaniki

2024. február 3.

Eddig általam próbált legjobb fátyolmaszk. Egy kicsit tovább hagytam fent, kb 30 percig, de semmi gond nem lett belőle. Kicsit bizsergeti a bőrt, ami először furcsa érzés, de hamar megszoktam. Nagyon puha, selymes lett a bőröm miután levettem a maszkot. Biztos veszek még belőle, nem is 1-et!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 3.

Csipusz

2024. január 26.

Most próbáltam ki először. A maszk felrakása utána nem sokkal, már éreztem az enyhén égő, bizsergő, meleg érzést ami később hűsítő érzésbe váltott át. Abszolút nem kellemetlen és legalább érzem, hogy "dolgozik" a termék. 10 percig hagytam fent a maszkot, utána hagytam beszívódni a maradék szérumot, majd egy kicsit masszíroztam az arcom, aminek hatására elkezdtek feljönni az elhalt hámsejtek. A bőröm nagyon puha és bársonyos lett, viszont a pórusaim méretén nem változtatott. Az illata enyhén alkoholos és gyümölcssavas. Szerintem majd még veszek a későbbiekben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 26.

roseborn

2024. január 25.

harmadik alkalommal hasznalom es ar-ertek aranyban a beszt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

harmadik alkalommal hasznalom es ar-ertek aranyban a beszt!

Maddy_maddyson

2024. január 4.

Nagyon imádom!
Puhítja a bőrt, selymes lesz tőle; a pattanásokat halványítja, enyhíti a gyulladást
Negatívum: furcsa szaga van, ami valóban nem tolakodó és legalább parfümmentes, ami ugyebár plusz. Továbbá kissé égető érzést kelt, mikor felteszem, de lehet ez csak a hűsítő hatás , csak így élem meg:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Nagyon imádom!

mirtilltreso

2024. január 1.

Arctisztitas utan feltettem, majd 15-20 perc utan kezdett megszaradni és levettem. Ilyen babapopsi bőröm nem is tudom mikor volt utoljára! A legjobb kis maszk amit eddig vettem és biztosan újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

g0809

2023. december 4.

Nem is tudom mikor volt utoljára ilyen jó kis maszk élményem. Ma zuhanyzás után tettem fel, hihetetlenül jól esett. 30-40 percen keresztül hagytam fent, jól esett az arcomnak, hűsített és be is szívta a bőröm, nem is tudtam volna tovább fennhagyni, konkrétan "megficcent" már az államon. Tökéletesen illeszkedett az arcomra, alig kellett igazgatni. Egyetlen negatívum talán az illata, kicsit furcsa, de nem tolakodó. Ennyi pénzért a legjobb vétel volt, szerette a bőröm, azóta is puha. Csak ajánlani tudom. Nagyon jó összetevők vannak benne, alapból is használok szalicilsavat, remek kis kiegészítés relax élménnyel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 4.

Esztii78

2023. december 4.

Kedvező az ára és illatanyag mentes. 5 percig hagytam fent a maszkot, utána kinyomogattam belőle a maradék folyadékot és elkentem mindenhova, így még 5 percig fent maradt és ezután mostam le. Amint lemostam eltűnt a kipirosodás. Az arcomon korábban volt 1-2 gyulladt pattanás és levitte ezekről a gyulladást és lehámlott az elhalt bőr róluk. A pattanások helye sem piros már. Többet tett, mint amit vártam, ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 4.

umpalumpa

2023. november 29.

Az összetevőlistát benéztem (alkohol), de ha már megvolt, felcsaptam mi bajom lehet kiáltással. Végül is a 4. helyen csücsül.
Illatra nem emlékszem, nem csípett, nem irritált egyáltalán. A sok hidratáló anyag miatt inkább ezzel is feltöltve nézett ki az arcom, nem a hámlasztó hatású savak áldásos tevékenysége.
Másnap láttam a kicsit összébb húzott pórusokat, egységesebb arcszínt. Szerencsére nem volt száraz az orcám. Persze használat után megküldtem éjszakai krémmel a 2 oldalt, t-vonalat nem. Sok volt a szérum, de itt nem lett annyi felszívódni képtelen maradék, mint más maszkoknál. Ezt is megfordítottam, mikor az arcomon lévő oldal kezdett elválni itt-ott és a túloldalról is sok trutyi beszívódott a képembe.
Vennék újra, mert kényelmes, gyengéd, nem irritáló, de hatásosnak látszik (hozzáteszem, hogy nem túlzottan jellemző az érzékenység az arcbőröm esetében).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Lactic Acid, Sodium Lactate, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.