Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Kategória:   Hajformázók

A Balea "Air Dry" hajformázó spray természetes végeredményt biztosít, hajszárító használata nélkül. Ideális mindenkinek, aki előnyben részesíti a gyors hajformázást és természetes frizurát. Ápoló hatású panthenolt tartalmaz. Jó tartást ad a hajnak, anélkül, hogy ragadóssá tenné. Anti-frizz hatással a szálló haj ellen. Könnyen kifésülhető a hajból. Szilikonmentes.

masnipower

2019. szeptember 10.

Nekem bevált. Soha nem tudtam besütni a vastag szálú hajam, ezzel igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nekem bevált. Soha nem tudtam besütni a vastag szálú hajam, ezzel igen.

Nyuszacs

2019. augusztus 25.

Tényleg szépen megszárad vele a hajam, fényes és jó illatú lesz tőle és jól is néz ki. Az anti-fizz dolog működik, nem száll a hajam, viszont ragacsos, merev érzete van. Nyaralásra mindig viszem. Sokáig elég és mivel jobbat még nem találtam, jár a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

annaramona

2019. március 29.

Semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Semmi változást nem tapasztaltam.

viewxy

2019. március 14.

Nekem csak ragacsos lett tőle száradás után a hajam. Az illata finom. Talán apránként el tudom használni, de amire reklámozzák arra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Ginniiee

2018. augusztus 11.

A száraz végű hajamat nagyon nagyon szárítja. Szinte szúr, rossz hozzáérni már, ha ezzel befújom. Kinézetre a frizurám végeredménye pont ugyanolyan száradás után, mintha semmit sem fújtam volna rá. Egy fújás mindenhol és kemény, összeálló, szúrós végű tincsek tömegévé változik a hajam. Nekem sajnos nagyon nem jött be, pedig adtam neki esélyt. 6-8x próbáltam, de nekem kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

ami2015

2018. július 31.

Időnként próbálgatok hasonló termékeket hajlakk helyett. Ez nagyon tetszik, nem ragad, de formáz, tart is, egész jó ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid