Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. június 17.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Szalicilsavval és teafaolajjal

Banszky

2018. április 24.

Sehonnan nem szed ki semmit. Ezen nincs mit magyarázni. Kuka mert bónszként még szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kingucii

2016. október 26.

Lányok ez nem orra való, állra meg szemöldök közé, de az ábra is mutatja!
Én szemöldök között próbáltam, hát semmit sem szedett ki, igaz nem sok mitesszerem van szerencsére, de még az a kevéskét se távolította el :( nem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Lányok ez nem orra való, állra meg szemöldök közé, de az ábra is mutatja!

Katmok

2016. augusztus 26.

semmi haszna sajnos :( teljes pénzkidobás. Semmit nem használ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

semmi haszna sajnos :( teljes pénzkidobás. Semmit nem használ

kalmaniki

2015. november 24.

Államon használtam, konkrètan 3 db mitesszert szedett ki... nagyon gyenge tapasz,pènzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

senskin

2015. április 12.

Nem jók ezek. Orra meg főleg nem. Nem szed ki semmit. Főleg ha még frissen képződött olaj van pórusban, jobban jár az ember ha arcot tisztít és körültekintően kinyomja. Az orra ez nem tapad úgy rá, hogy kihozza a mitesszert. Ez mese habbal...
Állon és homlokon is akkor oké, ha jól van nedvesítve az arc. Ez meg jól rátapad. Én véletlen zuhannyal lemostam, miután rátettem. Le is jött. Csak a mitesszer maradt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

despoina

2014. december 15.

Nekem se hasznalt, semmit nem szedett ki. Pedig felgozolt arcon csinaltam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Nekem se hasznalt, semmit nem szedett ki. Pedig felgozolt arcon csinaltam..

Regia76

2013. október 16.

hát egyszer használtam, a le irás nem írja hogy vizezd be az orrod hol ott be kell hát el megy nem szedte teljesen le a miteszereket és sebes lett az orrom a bőrt le kapta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.