Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. október 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Orrtapasz problémás arcbőrre

Antibakteriális és bőrnyugtató hatású. Szalicilsavval és teafaolajjal

Brigi0707

2018. március 22.

Lehet, hogy az én orrom túl pici, de konkrétan alig tudtam feltenni. Konkrétan semmit nem használt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

kalmaniki

2018. január 29.

2 db mitesszert szedett ki ez a tapasz... bánom, hogy megvettem. Senkinek sem ajánlom, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

kattja

2017. október 27.

Ennek a cuccnak az ég világon semmi haszna. Ennyit tudok róla mondani. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Ennek a cuccnak az ég világon semmi haszna. Ennyit tudok róla mondani. :D

Saria

2017. május 14.

Inkább az orr környékről szedett ki egy-két mitesszert... valamint nagyon kiszárította az orrom. Az ára nagyon jó de igazából felesleges. Ha találok egy jobbat, biztosan azt veszem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

borntobe

2017. május 10.

Semmit, konkrétan SEMMIT nem szedett ki, pedig nekem be szoktak jönni az ilyen tapaszok. Úgy jött le kb, mint amikor egyben sikerül lehúzni a körömlakkot XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

scheierdia

2017. május 10.

Nem igazán vártam tőle sokat, nem is hozott semmi meglepetést. Szerintem több szőrt szedett ki, mint miteszert. de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Nicol

2017. március 22.

Nekem látványosan sokat kiszedett(bár sajnos még mindig sok van 🙁) . Biztos ura veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Katmok

2017. január 17.

Hát nem mintha olyan hú de sokat vártam volna tőle, de azért valamicskét kiszedhetett volna, ha már ez a dolga. Úgy használtam, ahogy le van írva mégse használt és szörnyen ragacsos érzést hagy maga után. Nem jó termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

orsi80

2015. szeptember 8.

én megadom neki az öt csillagot, mert szerintem nem várható tőle kozmetikus szintű tisztitás. Nekem sokat kiszedett. Orrot be kell nedvesiteni, és úgy felrakni. 10-15 perc után lehet óvatosan lehúzni. Brrrr a végeredmény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Wr.

2015. június 20.

Nekem is sokat kiszedett, de nyilván nem ér annyit, mint egy kozmetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Nekem is sokat kiszedett, de nyilván nem ér annyit, mint egy kozmetikus.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.