Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: barcziagi, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hűsítő golyós szemkörnyékápoló.

Mancsetta

2017. március 12.

Sziasztok!

Még mindig lehet kapni ezt a terméket. A héten vettem egyet 1200 Ft-ért. Én is azt vettem észre, hogy picit csípi a szemem, de elmúlik. Ezáltal én is elkezdtem kételkedni benne, hogy ez természetes-e és lehet többet ártok, mint használok a boromnek. Tényleg van egy csillogós hatása és én is a szembőr szárazságra vettem. Most kezdtem el használni szóval a hatásáról még nem nagyon tudok írni, de remélem segíteni fog. :) En sem hasznaltam még a szememre kifejezetten rá való krémet. Mindig arckremmel/testapoloval/kezkremmel kentem az arcom+szemem is. Ami eppen kéznél volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Sziasztok!

dorqaap

2016. április 3.

Tetszik a hűsítő görgős kivitelezés. Az ára is tök jó. Ha sokat sminkeltem a szemem, akkor jobban csíp. Amint a csípés elmúlik, nekem kellemesen hűsítő. Kb 15 perc alatt felszívja a bőröm. Ezt elhasználom, sokáig elég lesz, aztán valószínűleg másikat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

kgyrk

2016. február 8.

Teljes pénzkidobás, még szerencse, hogy nem volt olyan drága...! Mindössze pár napig használtam, nincs egy kifejezetten érzékeny bőröm, de ez a szemkörnyékápoló rettenetesen csípett, és a görgős része is nehezen mozgott, picit gagyi hatást keltve ezzel. :( Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

gyk1019

2015. november 16.

Kényelmes a használata, hűtőből kivéve kellemesen hűsíti a reggeli duzzadt szemeimet. Sajnos az érzékeny bőrömet néha egy picit csípi, ezért 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

ViktoriaVrd

2015. január 8.

Hasonló változat van meg, annyi különbséggel (az összetevőkön kívül, nyilván), hogy sima kis tubusos adagolója van... ha nem leszek ilyen lusta, talán fel is töltöm azt is ide :) Csíp, mint az állat, azt hittem, csak az én érzékeny és vízhiányos szemeimmel van baja, de barátnőm is kipróbálta, neki is csípett. Viszont csoda, amit művel. Nincsenek száraz bőrdarabkák, amiktől előzőleg nem tudtam megszabadulni, a karikáimat is levitte...szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Fanni91

2014. augusztus 31.

Ilyesmi szemkrémem van annyi változással, hogy nem golyós, és hál Istennek illatanyagmentes. Szerintem ezt a fajtát beszüntették mert nem láttam még Dm polcain. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Nem irritál, nem csíp, hidratál és hamar be is szívódik. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

hila

2013. október 14.

Gyorsan szárad, finom illata van, nem képez hártyát a szemem köré, picit csípősebb érzés, de nem zavaróan. A karikákon nekem láthatóan segít, és nagyon finom lesz tőle a bőröm. Sok van benne, és a görgős megoldás miatt sokáig kitart. Én szeretem, szerintem újraveszem, vagy megpróbálok rájönni, ezt a görgőt,hogy lehetne másik szemkörnyékápolóra is felapplikálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Lillcsike

2013. július 13.

Egész jó árban van, de nekem annyira nem jött be. Elég sokáig elég volt, de nem vennék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

grizus

2013. május 26.

Rolleres folyadék. Régebben használtam és elégedett voltam, ezért még lehet, hogy újraveszem. Adott egy illóziót, hogy tényleg feszesít és frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

ninacska

2013. május 5.

Semmi különös hatás, időnként csíp. Időnként jobban csíp... :'(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Semmi különös hatás, időnként csíp. Időnként jobban csíp... :'(.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.