Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyengéd arclemosó krém kifejezetten a száraz és érzékeny bőrre lett kifejlesztve. Kíméletesen távolítja el a sminket, szennyeződéseket és lerakódásokat. Értékes mandulaolajat, mézdinnye és hamamelisz kivonatot tartalmaz. Támogatja a bőr természetes egyensúlyát.

tátombák

2019. június 5.

Ez egy semmirevaló cucc.
Kezdem ott, hogy sminklemosásra alkalmatlan. Nem szedi le a sminket, nagy része a törölközőn végzi, ráadásul csípi a szemkörnyékemet. Mindezt úgy, hogy érzékeny bőrre való, az enyémet nem más csípte még, nincs érzékeny bőröm.
Olyan használni, mint ha egy sűrű krémmel kenegetném az arcom, és versenyt futnék az idővel, hogy próbálom lesikálni, mielőtt beszívná a bőröm. Sokáig kell mosni, hogy ne legyen rajtam ragacsos réteg utána.
Próbálgattam alternatív felhasználási módokat, ilyenkor én is egyből ecsetmosóként próbálom ki. Hiba volt, mint írtam sminklemosásra nem alkalmas, az alapozót is képtelen kiszedni az ecsetből, és még kínlódhatok a krém kimosásával is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Ez egy semmirevaló cucc.

Nikk89

2019. április 14.

Szerettem ezt az arclemosót. Az illata nem zavaró, kellemes. Az állaga krémes, nem szárít. Nem csípte sem a szemem, sem a bőröm, jól tisztított.
Csak azért nem veszem újra, mert ki szeretnék próbálni másik félét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Csak azért nem veszem újra, mert ki szeretnék próbálni másik félét is.

pigglypig

2019. április 11.

Sajnos nem :( cserepesre, hámlóra szárította a bőrömet és allergiás reakciót is okozott. Már egy hete ennek iszom a levét, korrektorozhatok vastagon minden pirosságot reggelente. Először nem értettem , mi van, mi történik, aztán rájöttem, hogy csakis ő lehet a ludas. A szemem csípte, illetve ha bárhol bármilyen aprócska seb vagy száraz rész van az arcon, azt is készségesen csípi, nem végez félmunkát. A sminket pedig tényleg csak elmázolja, utána még dörzsölni kell, stb. Sajnálom, mert olyan kis barátságosan figyelt a polcon, nem fűztem hozzá óriási reményeket, de azt nem gondoltam, hogy ilyen borzalmas :D
Sebaj, majd esetleg testre elhasználom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Sebaj, majd esetleg testre elhasználom :/

varevi0606

2019. április 2.

Pénzkidobás. Olyan mintha valami zsíros krémmel próbálnám lemosni az arcom. Csak elkeni a sminket, a bőrt nem tisztítja meg. Sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Lunora

2019. február 17.

Na igen...
Ezért a termékért még azt a 700 forintot is sajnálom. Elvileg az én bőrtípusomra lett kifejlesztve. Na már az érzékeny bőrömet kicsípi és olyan leszek utána mint egy paprika.
Szárítani nem szárít. Az illata számomra semleges. Viszont maga az amire kitalálták arra használhatatlan. A kézfejemen lévő swatchokat szoktam vele eltávolítani illetve a mattra száradó rúzsomat. De csak hogy elfogyjon.

Nem rég pedig tisztítottam az ecseteimet és ez a termék a közelben volt. Hát mit ne mondjak az alapozót simán kiszedte. Erre jó. Másra nem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Na igen...

browning

2019. január 16.

A könnyen kiszáradó és érzékeny bőrömre nagyon jó. Általában a Balea MED arctisztító tejjel mosom le az arcom, sminket, mindent. Ez után szoktam használni ezt, de nem minden alkalommal. Pakolásnak is szoktam használni, nagyon kellemes. :)Szebb, puhább, hidratáltabb tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

umpalumpa

2019. január 8.

Hátööö, nem is tudom szeretem-e. Számítottam rá, hogy krémes és nem szárít, ezért is vettem, de olajos réteg marad a képemen a használata után. Nem érzem tisztának, szívem szerint nekimennék az arcomnak még egy habzó lemosóval. Amúgy lehozza a koszt és sminkmaradékokat és jó, hogy nem feszül a bőröm. Kipróbáltam a karomon és lábamon fürdéshez, ahol nagyon jól esik, mert itt oltárira ki tud száradni. Az olajos réteg pedig külön jól jön ezeken a területeken. Megosztva fogom használni, mert ha jön a tavasz már nem lesz szükség az arcomon ennyire krémes lemosóra és szeretném, ha elfogyna fél éven belül, mert tartok az olajtartalom megavasodásától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Kriszta180222

2019. január 3.

Micellás víz után használom, alaposan leszed mindent ami esetleg a bőrömön maradt, finom enyhe illata van és egyáltalán nem irritál, az ára is szuper. Szerintem ki fogok tartani mellette

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

waPolla19

2018. november 20.

Nagyon jó! Pihe puha lesz utána a bőröm, nem szárít, nem irritál. Eddig arclemosó gélt használtam reggelente, de ezentúl krémet fogok :) Finom az illata és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

nycsicsi

2018. november 20.

Micellás vízzel szoktam eltávolítani a sminkem, ezt a lemosót extra tisztításként használom zuhanyzás közben. Kellemes az illata és használat után puha lesz tőle a böröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.