Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden, mégis alaposan tisztítja meg a száraz, érzékeny bőrt – alkohol nélkül. Mandulavirág-kivonatot tartalmazó formulája kíméletesen távolítja el a smink- és arctisztítókrém-maradványokat a bőrről, irritáló hatás nélkül, ezáltal elősegítve a bőr nedvességtartalmának fenntartását.

bellehercegno

2023. november 21.

Reggel és este használom, nagyon szeretem, sokadszorra vásárolom újra., Sokáig elég és árban is kedvező. Az illata számomra kimondottan diszkrét. Egy toniktól nincsenek különösebb elvárásaim, kissé frissít és a maradék szennyeződést szépen letisztítja az arcomról, ami esetleg még maradt lemosás után. A bőröm utána kellemes, nem száraz, nem húzódik.
Eddig nem találtam ár-érték arányban jobbat, bár egy ideje már nem is keresgélek. Plusz pont, hogy vegán termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 21.

Viki0407

2022. október 15.

Kategóriájában volt már sokkal jobb arclemosó tonikom, nem tisztított túl jól, eléggé zavart az erős illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Diana11

2022. június 15.

Száraz a bőröm és úgy vettem észre ez egy kicsit ki is szárítja. Nekem annyira vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 15.

Hencida

2021. december 13.

Arctisztító rutinom harmadik állomása. Első micellás vízes tisztítás, második arctisztító hab, utána pedig ez a tonik. Tud annyit, mint a drágább társai.
Páran írják, hogy nem tisztít rendesen, nem hozza le a sminket maradéktalanul, azoknak üzenem, hogy a tonik önmagában nem alkalmas arctisztításra.
Arctisztítás után, de még a szérumok és krémek felvitele előtt kell használni, ugyanis felfrissíti a bőrt, összehúzza a pórusokat és segít eltávolítani a bőrön maradt sminket, szennyeződést, faggyút vagy reggelente az éjszakai krém maradványát.
Biztos, hogy újra fogom venni ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 13.

Biztos, hogy újra fogom venni ennyi pénzért.

Csutak

2021. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Sokféle tonikot használtam már eddig az arcomra, de eddig ez a lehető legjobb. Finom, kellemes az illata és szépen tisztítja az arcomat, nem marad utána ragacsos érzés (a kék testvérével ellentétben). Már a második flakonnal veszem újra. :) Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Emma23

2021. január 25.

Ár érték arányban szerintem megéri. Szépen tisztítja a a bőrt viszont a parfüm nekem kicsit sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

indiigo

2020. november 3.

Ár-érték arányban verhetetlen, normálisan leszedi a hétköznapi sminket. Nekem magában is helyt áll tisztításhoz. Az egyedüli ok, amiért nem hiszem, hogy újraveszem, az a parfüm, de ettől szerintem megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

BBibi

2020. október 28.

Jó, jó, de nem az igazi, kb ha szappannal mosnám le az arcomat, ugyanennyit érnék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

dtn90

2020. október 28.

Egyszer használtam ès teljesen kipirosodott tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Egyszer használtam ès teljesen kipirosodott tőle a bőröm :(

Rean519

2020. október 20.

Olcsó, nincs benne semmi felesleges rossz, egyszerű és nagyszerű! Eddig legjobban bevált arctonikom. Egyetlen hátránya, hogy ha kicsit többet használok egyszerre,(én fújós tégelybe töltöttem át és követlenül spriccelem az arcomra) akkor felhabzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.