Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden, mégis alaposan tisztítja meg a száraz, érzékeny bőrt – alkohol nélkül. Mandulavirág-kivonatot tartalmazó formulája kíméletesen távolítja el a smink- és arctisztítókrém-maradványokat a bőrről, irritáló hatás nélkül, ezáltal elősegítve a bőr nedvességtartalmának fenntartását.

Andrea456

2020. július 11.

Nagyon régen már használtam ezt a tonikot, és most újra visszatértem hozzá. Régen is azért szerettem, mert nyugodtan áttörölhettem vele a szemem, nem csípte, és ez most is így van. Nem csíp, az illata sem tolakodó, nem okozott most sem bőrproblémát, egy flakonnal kb. két hónapig elég és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

AkInImOd

2020. május 2.

Korábban soha nem használtam tonikot, mert én még abban nőttem fel, hogy az száraz, vízhiányos bőrűeknek nem való. Ugyanakkor nagyon száraz volt a bőröm ismét, és gondoltam, beviszem az arctisztítási rutinba, és erre esett a választásom - majdnem a vegyes bőrre valót vettem meg, de utolsó pillanatban észrevettem, hogy ez a nekem való. Az első pár használat után nekem okozott egy-két apró fehér mitteszert, de szerencsére nem volt vészes, hamar leapadtak. Amióta beemeltem az arcápolási rutinba, azóta fényesebb a bőröm, és jobban magába szívja az archidratálómat is - így amire vettem, bevált. Ami még tényleg jó benne, hogy én alapvetően tisztításkor szappanos vízzel (JAJ! sikítotok fel sokan biztosan, de nyugi, bőrbarát és erre való :D ) mosom át az arcom, használok Nivea szemkörnyéki sminklemosót is és Bioderma arctisztítót is, de ez a termék olyan plusz sminkmaradványokat is leszed, amiket én észre sem veszek, és mondjuk a Bioderma/Nivea sem kapta el.A habzást én is megfigyeltem ennél a toniknál.
Jó termék, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Jó termék, szerintem újra fogom venni.

vadaszokutambolkotrodj

2020. április 15.

Ez az 500 ft-os, egyszerű összetevőjű tonik simán kenterbe veri a dupla annyiba kerülő vegán, bio, természetes, növényi stb.. tonikot. Bár még keresem a számomra igazit, de attól függetlenül még nagyon kellemes a használata. Nem szárít, nem irritál. A pattijaimmal nem tesz semmit, de több se lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JErzsi

2020. január 29.

A mandulavirágos arctisztító habot már többször is újravettem, elégedett vagyok vele, így gondoltam a tonikkal is teszek egy próbát. Hatalmas plusz pont a szép összetevőkért és hogy alkohol mentes, manapság nehézkes ilyen tonikot találni. Hatásával is elégedett vagyok, nyugtat és felfrissít, kellemes illata van, nem hagy maga után ragacsos érzetet, teszi a dolgát. Ár-értek arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

M3la

2019. december 31.

Nem sokszor használtam, de eddig nekem bevállt. Az a tipikus baleas furcsa szaga megvan ennek is, de alkohol mentes. Én már csak alkoholmentes tonikot használok, azt sem vattakoronggal, hanem úgy, hogy a tenyerembe öntöm onnan pedig "belenyomkodom" az arcomba. Eddig a mixa alkoholmentes tonikját használtam, meglátjuk, hogy ez tud e annyit😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Tini korom első tonikja. A vegyes bőrömre is kiváló, bár picit mintha habosodna használt közben, pedig csak simán vattakoronggal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Ginatural

2019. szeptember 2.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a tonikkal, puha lesz a bőröm és tényleg érzem, hogy tonizál. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint ruhának az öblítő!😊 Frissít, teljesen tisztának érzem utána a bőröm, maradékok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Renus

2019. augusztus 8.

kíméletes, visszafogott az illata is és teszi a dolgát.
ár érték arányban igazán jó termék!
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

kíméletes, visszafogott az illata is és teszi a dolgát.
ár érték arányban igazán jó termék!
5 csillag.

szilvia.bano

2019. július 27.

Nagyon örülök, hogy újra lehet kapni ezt a tonikot, a borítója más, de maga a termék ugyanannak tűnik. Ugyanennek a termékcsaládnak az arctisztító habját is régóta használom. Jól elbánik a sminkmaradványokkal, kíméletes, semmilyen diszkomfort érzetet nem hagy maga után, nem szárít, egyáltalán nem húzódik a használata után a bőröm. Az illata visszafogott, kellemes. Ragacsos érzést nem tapasztaltam. Eddig ez az egyik legjobb tonik amit valaha használtam- bár a korábbi verziót nem értékelték túl jól-, és ez az első eset, hogy egy márka visszahoz egy terméket amit korábban nagyon szerettem. Remélem nem vonják be majd megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.