Balea Arctisztító, Arcradír és Arcmaszk 3In1 "Hautrein" Rózsaszín Agyaggal Problémás Bőrre

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekaaamolnar, Módosítva: 2020. június 18.

Kategória:   Arcápolók

Az arctisztító, radír és maszk három az egyben termék kifejezetten problémás bőrre. A rózsaszín agyaggal, szalicilsavval és cinkkel gazdagított formula érezhetően tisztább és frissebb bőrről gondoskodik. Gyengéden, mégis alaposan tisztítja az arcbőrt, miközben célzottan küzd meg a bőrproblémákkal és hatékony a pattanások ellen.

Ciculi

2020. szeptember 15.

Én is a fekete agyagosat kerestem a polcokon, de sajnos nem találtam már. Nem tudom, hogy termékhiány vagy már nem is lesz. Megszerettem, mert tisztított és mattított is. Nem éreztem pozitív változást a problémás arcbőrömmel kapcsolatban, de legalább felfrissült, megtisztult a bőröm tőle. No és szerencsére találtam ezt a rózsaszín agyagos társát. Nagyon szuper, így az első használat után. Nagyon jó az illata és úgy érzem, hogy tettek bele valami hidratálót pluszban, mert a fekete agyagosban biztos nem volt ez a krémes érzés. De ez előnyös, mert nem érzem szükségét már plusz hidratálásnak, nem szárította ki a bőrömet sem. Úgyhogy lehet, hogy még jó is, hogy erre a rózsaszín változatra leltem 😊.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

DancsiTheUnicorn

2020. július 20.

A fekete, aktív szenes változatát szeretem, így ez kíváncsivá tett. Ugyan nem problémás a bőröm (szerencsémre), nem is nagyon szoktak pattanásaim lenni, szóval az arra való hatékonyságáról nem tudok nyilatkozni, de szerintem szépen tisztít és radíroz, ugyanolyan puha volt utána az arcom, mint a fekete társa használatakor. (Plusz tetszik ez a rózsaszín formula, vicces az arcon :D)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA