Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

Testpermet kókusz és frangipáni illattal. Nem hagy zavaró filmréteget a bőrön.

Brigoca

2020. július 9.

Imádtam az illatát, amikor lehetett kapni. Igazi nyárias illat, csak hamar fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

Bettina13

2017. december 9.

Hatalmas kiszerelés, nagyon friss illat. Hamar elmúlik az illata, de minden egyes fújás felfrissít, így gyakran használom. Nyár végére simán el fog fogyni, de inkább előbb. Kedves kis termék, újravenni talán jövőre fogom, de amíg el nem fogy, addig gyakran fújkálok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Mano1234

2017. augusztus 8.

Imádom az illatát, igazi nyár illat 🙂 Valamennyire hidratál, nem fogy gyorsan,szerintem jövő nyárra is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

lenochka

2017. július 21.

Isteni, tartós illat van és jól hidratál. Naponta többször is magamra fújom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Isteni, tartós illat van és jól hidratál. Naponta többször is magamra fújom.

lovecreams

2017. július 19.

Up: A nyár eddigi folyamán hű társam jóban, rosszban..ez a mennyiség jövő nyárra is elég lesz..mindenhova viszem magammal, egyszerűen egy szoros kapocs köt vele össze:))

Nagyon egyedi, máshoz sem hasonlítható nyári illata van, egyszerűen szerelmes vagyok belé:)) Elég lassan fogy, szóval gazdaságosnak ígérkezik, és sokkal tartósabb mint vártam..főleg ruhán. 4 csillagos lenne, de mivel van hozzá tusi, testápoló és sampon is..így a koncepció megér 5-öt, simán!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

glockbarci

2017. július 18.

Csodás,igazi édes-friss nyári illat,mondhatni "a nyári illat" és még olcsó is :)
A gyártó jól járna,ha ebből gyártana egy EDP-t,szerintem óriási sikere lenne :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Sztiiiiii

2017. július 15.

Nagyon szeretem, csak dícsérni tudom... Nagyon finom az illata és könnyen magammal tudom vinni. Naponta többször szoktam használni, de szerencsére nem fogy gyorsan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Litta

2017. július 12.

Először a tusfürdőjét vettem meg, aminek nagyon bejön az illata, de sajnos nem tartós.Így nagyon örültem neki, amikor itt láttam, hogy van belőle testpermet is. Hatalmas szerencsémre pont volt még 2 db a boltban, így gondolkodás nélkül le is csaptam az egyikre. Azóta is használom szinte minden nap többször is. Az illata ugyan tarthatna kicsit tovább, de cserébe egyáltalán nem hagy maga után olajos, ragadós érzést a bőrön, mint pl az Avon testpermetei. Egyszóval megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

nooraamalie

2017. július 8.

Nagyon jó illata van, nem mű, nem ragad. Nyárra tökéletes. Édes, de nem émelygős, bár nem túl tartós, de nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

FruzsinaV

2017. július 6.

Imádom az illatát,pont annyira hidratál mint más testpermet,nem ragad és ár -érték arányban is nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!