Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. május 20.

Kategória:   Kézkrémek

kulturmosoly

2015. december 9.

Táskába bedobós kézkrémnek vettem, de nem szerettem. Tavaly tél óta most fogyott el. Alig akart beszívódni és kicsit ragacsos is volt. Estére használtam el végül, így reggelre nem volt már nyoma a kezemen. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

dorka.sebestyen

2014. december 8.

tavaly vettem egyet, nem rég találtam meg az egyik táskám aljában, még volt benne egy kevés. Az emlékeim nem csaltak, imádom az illatát, megmarad hosszú időn keresztül, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, bár azt hozzá kell tennem, hogy nem is mertem belőle sokat felkenni. Az én cserepes kezeimet remekül hidratálta és egyáltalán nem találom drágának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Még télen vettem, hamar elfogyott. Jó volt. A tubusának vidám színe van, már ez is megnyerő és gusztusos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Nojemi

2014. augusztus 10.

Nagyon jó illata van, jól hidratál bár talán kicsit lassan szárad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Nagyon jó illata van, jól hidratál bár talán kicsit lassan szárad. :)

be.free

2014. augusztus 5.

Tavaly télre vettem ilyet, mivel cserepesre szokott száradni a bőröm a kezemen (is). Nagyon meg vagyok elégedve vele, az illata nagyon finom, és teszi a dolgát, elég szépen. Osztálytársaim körében is népszerű, mindig kérnek tőlem egy kicsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

mollykaa

2014. június 16.

Én szeretem, mert nagyon fincsi illata van, de azért csodát ne várjunk tőle, főleg ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

P.ancsi

2014. május 18.

Zsírfenyt hagy.nehezen szívódik fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

Zsírfenyt hagy.nehezen szívódik fel.

bodroska

2014. április 23.

Gyors és jó felszívódás jellemzi, hidratáló képessége rendben tartja napi szinten az ember kezét normál bőr esetén. Tudja azt, ami egy átlag kézkrémtől elvárható, de e fölött semmi extra tulajdonsággal nem rendelkezik (pl extra hidratálás száraz bőrre). Ha nincs baja az ember bőrének (pl. téli hideg, óóriási nagytakarítás utáni kézállapot) teljesen célnak megfelelő a mindennapokban. Nekem általánosságban nem tetszik az erdei gyümölcsös illat, így ennek az illata sem. Teában sem szeretem. Akinek szíve csücske, annak nagy élvezetet jelent, mert valóban nem mű jellegű ez az illat. Elhasználom, de valószínűleg nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

healthycinderella

2014. április 15.

Akciósan vettem ezt a terméket, körülbelül 400 forint volt, gondoltam egye fene, kipróbálom. Az illatát nagyon szeretem, hamar beszívódik, viszont a hidratáló erejével nem vagyok megelégedve, ezért -2 pont. Végül is ez lenne a feladata. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

kpityike

2014. március 15.

Megvettem, mert tényleg incsi-fincsi illatú. Nem kedvelem a gyümölcsös illatokat, de ez az egyik kivétel, mert nem olyan édes-mű illat. Hatásában sajnos meg sem közelíti a Q10-est, de talán nyárra jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.