Balea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2022. január 18.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ötszörös hialuron szérum, amely javítja az arcbőr állapotát, csökkenti a bőr öregedésének jeleit. A készítményben található hialuronsav segíti a bőr természetes hidratáló összetevőit, és így simább megjelenést biztosít. Az 5 típusú hialuronsav akár 5 különböző bőrmélységben is képes működni, eltérő molekulatömegük miatt.

• Azonnali simítás és ránccsökkentés
  • Feltöltő hatás hialuronsavval
  • Mikroműanyagok és vízoldható mesterséges polimerek nélkül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lexike000

2022. április 15.

Pénzkidobás, olyan ragacsos az arcom használata után, hogy hihetetlen. Egyszóval kellene jellemezni: gusztustalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

guppi666

2021. szeptember 8.

Hát elég vegyesek a vélemények, de sajnos én sem veszek észre semmit se hogy bármit is csinálna az arcommal. Gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni, kicsit erős benne a parfüm, de nem vészes. Nem veszem újra, vannak a baleanak jobb szérumai ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Bettina0225

2021. július 9.

Már megint egy újabb csoda a Baleától. Elfogyott az egyik kedvenc hyaluronos szérumom, de amikor a dm-ben jártam megláttam ezt. Gondoltam üsse kavics próbáljuk ki. Tetszik az igényes kiszerelése. A pipetta is szépen felveszi a terméket. Akinek extrém érzékeny a bőre annak nem biztos, hogy tetszeni fog, mert erősen parfümözött. Ezt a ragacsos/habzós érzést én is tapasztaltam. Ha csak gyengéden beleütögetjük az arcbőrbe és nem masszírozzuk akkor nem fog habot képezni a felvitel során. Kell egy kis idő amíg beszívódik. Kellemes érzés viselni, nem hagy nehéz érzetet. Irritációt nem okozott, valamint szépen is lehet sminkelni rá.
A hatása is szuper. Nem vártam sokat tőle, de olyan szépen feltölti az arcbőrömet és szépen kisimítja a kisebb ráncokat, hogy csak csodálkoztam a tükör előtt :D Szerintem ha elfogy még újra fogom venni. Nagyon érdekes, ugyanis ha kicsit odafigyelünk, akkor ilyen kis csoda termékekre lehet bukkanni és nem kell több 10 ezreket költeni szérumokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

babszem81

2020. december 8.

Felénél tartok az üvegnek. Imádom ezeket a hyaluron-os Balea termékeket. 2másik ilyen termékét többször újravettem már, mert szépen feltöltik a bőrömet és az egyik még a piros bőrirritációt is szépen hámlasztja. Ez a termék kevésbé jó az említettekhez képest. Kevésbé tölti fel a bőrömet, nevetőránccal semmit nem kezd. Kevés elég belőle, jól oszlatható, habosodik felkenés közben, kissé ragacsos érzetű. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

katagali92

2020. december 4.

Használom úgy egy hete,van egy kis hatása, de nem túl sok. Felkenés után picit feszesebb a bőröm, úgymond "felduzzad" egy picit, de ez pár óra múlva el is illan. Ragacsos érzetet hagy a bőrön, furcsán férfias illata van....hát..... Ennyi pénzért persze nem várok csodát, de ahhoz elég hogy többet akarjak. Elhasználom majd, de nem vagyok elégedett vele.

Update: Egy kicsit jobb véleménnyel vagyok róla, most hogy már egy üvegcsével elhasználtam, ugyanis sminkelni istenien lehet rá, pont azért mert kicsit ragacsos marad utána a bőr és kellemesen hidratált marad egész nap. Ha rendszeresen, naponta használtam sokkal kevesebb bőrhibám volt és nem tűntem annyira megviseltnek sem.... Engem is meglepett, hogy mennyire megkedveltem, így már vár is a második üvegcse. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Vyol

2020. augusztus 4.

Hidratálásban nagyon jó, nekem nem ragadós ,jó rá sminkelni. Ránccsökkenés? Én olyat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Gabriella111111

2020. július 19.

Lassan a végére érek, de sajnos semmi hatását nem érzem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Lassan a végére érek, de sajnos semmi hatását nem érzem

almakrem

2020. június 29.

Roppant szimpatikus termék, az éjszakai krémammel kombózva 4-5 nap alatt eltüntette minden pattanásom és feltöltötte a bőrömet. Nem tudom a negatív véleményezők mit vártak egy pár száz forintos szérumtól, de ár érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Avokado07

2020. június 18.

Kezdő szérumaim egyike volt, de semmi különösebb hatást nem tapasztaltam tőle. Ártani nem árt alapon elhasználom azt a kicsit, ami az üveg alján figyel, de már várja a bontatlan G&G, hogy kipróbáljam, abban legalább kevesebb a 'felesleges' összetevő...
A termék hatásáról tehát sokat nem tudok írni, de az állaga kellemes, kicsit talán habzik, ha túl sokat cseppentek. Pozitívum, hogy nagyon könnyen eloszlik a bőrön, nem kell belőle sok. Én az illatát alig éreztem, viszont felvitel után akkor is ragacsos filmréteget hagyott a bőrömön, ha nagyon keveset oszlattam el rajta. Próbáltam kicsit nedves arcon és száraz arcon is, ugyanúgy ragadt, bár ez engem nem nagyon zavar, ha utána rögtön hidratálót kenek fel. Ha más vizesebb állagú szérumot is használnék, akkor viszont már kicsit bosszantó. Viszont semmivel sem kukacoskodott.
Az én bőröm szerencsére nem érzékeny, se pattanást, se kipirosodást nem okozott, de akkor, amikor megvettem még nem bogarásztam át úgy az összetevőket, mint manapság. Ma már tudom, vannak ennél jobb összetételű, hasonló árú termékek is a piacon, szóval biztos, hogy nem veszem újra.
Felbontás után 1 évig áll el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Felbontás után 1 évig áll el.

Csirip74

2020. május 31.

Számomra nem zavaró az illata, kb. négy öt cseppet szoktam az arcomba masszírozni, majd a krémezés következik. Jól feltölt, hidratál, mintha rugalmasabb is lenne az arcbőröm. Ennyi pénzért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.