Balea

Ár:   €5   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   €5
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ötszörös hialuron szérum, amely javítja az arcbőr állapotát, csökkenti a bőr öregedésének jeleit. A készítményben található hialuronsav segíti a bőr természetes hidratáló összetevőit, és így simább megjelenést biztosít. Az 5 típusú hialuronsav akár 5 különböző bőrmélységben is képes működni, eltérő molekulatömegük miatt.

• Azonnali simítás és ránccsökkentés
  • Feltöltő hatás hialuronsavval
  • Mikroműanyagok és vízoldható mesterséges polimerek nélkül

Vyol

2020. augusztus 4.

Hidratálásban nagyon jó, nekem nem ragadós ,jó rá sminkelni. Ránccsökkenés? Én olyat nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Gabriella111111

2020. július 19.

Lassan a végére érek, de sajnos semmi hatását nem érzem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Lassan a végére érek, de sajnos semmi hatását nem érzem

almakrem

2020. június 29.

Roppant szimpatikus termék, az éjszakai krémammel kombózva 4-5 nap alatt eltüntette minden pattanásom és feltöltötte a bőrömet. Nem tudom a negatív véleményezők mit vártak egy pár száz forintos szérumtól, de ár érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

katagali92

2020. június 29.

Használom úgy egy hete,van egy kis hatása, de nem túl sok. Felkenés után picit feszesebb a bőröm, úgymond "felduzzad" egy picit, de ez pár óra múlva el is illan. Ragacsos érzetet hagy a bőrön, furcsán férfias illata van....hát..... Ennyi pénzért persze nem várok csodát, de ahhoz elég hogy többet akarjak. Elhasználom majd, de nem vagyok elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Avokado07

2020. június 18.

Kezdő szérumaim egyike volt, de semmi különösebb hatást nem tapasztaltam tőle. Ártani nem árt alapon elhasználom azt a kicsit, ami az üveg alján figyel, de már várja a bontatlan G&G, hogy kipróbáljam, abban legalább kevesebb a 'felesleges' összetevő...
A termék hatásáról tehát sokat nem tudok írni, de az állaga kellemes, kicsit talán habzik, ha túl sokat cseppentek. Pozitívum, hogy nagyon könnyen eloszlik a bőrön, nem kell belőle sok. Én az illatát alig éreztem, viszont felvitel után akkor is ragacsos filmréteget hagyott a bőrömön, ha nagyon keveset oszlattam el rajta. Próbáltam kicsit nedves arcon és száraz arcon is, ugyanúgy ragadt, bár ez engem nem nagyon zavar, ha utána rögtön hidratálót kenek fel. Ha más vizesebb állagú szérumot is használnék, akkor viszont már kicsit bosszantó. Viszont semmivel sem kukacoskodott.
Az én bőröm szerencsére nem érzékeny, se pattanást, se kipirosodást nem okozott, de akkor, amikor megvettem még nem bogarásztam át úgy az összetevőket, mint manapság. Ma már tudom, vannak ennél jobb összetételű, hasonló árú termékek is a piacon, szóval biztos, hogy nem veszem újra.
Felbontás után 1 évig áll el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Felbontás után 1 évig áll el.

Csirip74

2020. május 31.

Számomra nem zavaró az illata, kb. négy öt cseppet szoktam az arcomba masszírozni, majd a krémezés következik. Jól feltölt, hidratál, mintha rugalmasabb is lenne az arcbőröm. Ennyi pénzért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

momo

2020. május 30.

Szintén viszonylag frissen használom. Nekem ugyan pattanásokat nem okozott, viszont nagyon kipirosodott tőle a bőröm. Nem tudok másra gondolni mint az illatanyagra, mivel már elég sok hialuronos termék van a hátam mögött (pl. Geek&G., Vichy), de ilyen furán égető érzést eddig nem tapasztaltam. Miért kell egy ennyire erősen illatosítani? Tudom, hogy az illatoknak nincs nemük, de nekem ez az 1 eurós boltban árult after shave-re hajaz. (Jobb ha nem tudjátok miért ismerem annak az illatát.) A hatása egyébként egész jó, puhít, feltölt. Az ára pedig igencsak baráti. Így ha valakinek nem ilyen érzékeny a bőre és nem zavarja ez a pasis illat, érdemes tenni vele egy próbát. Én most a kezemre kenegetem, a szétfertőtlenítőzött mancsaimnak igencsak jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

palibogi

2020. május 28.

Nemrég szereztem be. Reggel este használom. Eleinte zsírosította a bőrömet picit, de már nem. Viszont okozott pár pattanást :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Xylitylglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.