Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. november 19.

Kategória:   Szemkrémek

pamutka

2015. május 29.

A pumpás kiszerelés nagyon jó lenne, viszont szerintem semmit sem csinál, csak egy réteget képez a bőrömön, ami feszülős érzéssel párosul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Scatty

2014. március 23.

Reggel szoktam használni, estére azért ennél tartalmasabb krémmel szoktam kényeztetni a szememet.
Nagyon kevés kell belőle, nekem kellemesen frissíti a szemem a reggeli kóma alatt, hidratáló hatása elég szolid, de alapvetően nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2013. október 21.

Én most vettem meg másodszorra, de már nem ugyanaz a szöveg van rajta, mint a múltkor.
Kicsit ezért csalódás, de még nem próbáltam ki ezt a másodikat.
Nekem nem csípett egyáltalán. Kiszerelése nagyon praktikus. Szerintem ezt is finoman be kell ütögetni a bőrbe és akkor teljesen beszívódik, ezért jó smink alá, de -talán pont emiatt nem igazán hidratálásra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 21.

Kicsit ezért csalódás, de még nem próbáltam ki ezt a másodikat.

médea

2013. szeptember 14.

Nem egy nélkülözhetetlen darab, sok értelme nincs. Mivel szérum így mindig a szokásos krémem alá használtam. Nem láttam változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 14.

lakberendezo1

2013. augusztus 26.

Nem tudom, kinek mi baja ezzel a termékkel, talán sokan nem a koruknak megfelelően használják, ez a termék 30 éves kortól van. Én 29 vagyok és tökéletesen elégedett vagyok vele, hozza, amit ígér, hidratál, feltölti kicsit a szemkörnyék bőrét.Az a baj,hogy mindent akarunk egy krémtől, de egyik sem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 26.

livia1979

2013. április 16.

Alapjában véve, nincs hasonlítási alapom, mert nem használtam eddig sosem szemkörnyékápolót. Miután megvettem ennek a terméknek az arcápolóját először, amit nagyon szerettem, gondoltam bizalmat szavazok ennek is, veszteni valóm nincs.
Az tény és való, hogy tényleg alig kell belőle kinyomni, mert a kevés is szinte sok. Hozzáteszem, iszonyat karikás a szemem, és eléggé sötét is a szemem alja (akármennyi alvás -12óra- és pihenés után is, sajnos ilyen fajta vagyok).
A szemkörnyékemet jól hidratálta, miután megszáradt tényleg kissé feszülős érzést hagy maga után. A sötét szemem alja, mintha halványabb lenne.
Persze nem mondom, hogy mindig használom, sőt, mikor épp kedvem tartja, vagy amikor épp -saját magam meglátása szerint - borzalmasan nézek ki, na akkor kenek fel magamra hirtelen mindent lefekvés előtt, aminek másnapra meg is van a jótékony hatása.
Lehet, ha folyamatosan használnám minden nap este legalább, akkor lenne látható hatása. Nem tudom. Alapjában véve a szemránckrémet nem nekem találták ki. Nincs türelmem esténként 2-3 féle kencét 2-3 területre külön felkenegetni.
Összességében azonban számomra jó termék, ha használom akkor használ is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

Összességében azonban számomra jó termék, ha használom akkor használ is :)

Picieri

2013. április 7.

A termék mellett kell, hogy szóljak és bevédenem kicsit! :) Miután megvettem (félig vakon, mert emlékeztem valamelyik balea termékre, hogy nem voltak jó pontjai a krémmánián és, hogy azt ne vegyem meg, de ez volt az) és rádöbbentem, hogy pont ezt nem kellett volna, kicsit elkeseredtem, hogy jól belenyúltam. Az első használatnál én is észrevettem, hogy felhabzik a termék, de ez csak akkor történik meg, ha kissé gyorsan akarjuk elkenni. Borzasztóan kevés kell belőle, gyakorlatilag épp, hogy megnyomom az adagolóját, egy hangyányi kijön és az egyik szememre pont elég is. Nekem eléggé száraz a szemkörnyékem, anno párszor a szoliban magamon hagytam a korrektort, meg nagyon sokszor kell korrektoroznom a lila karikáim miatt is, így nagyon igénybe van véve ez a terület. Nem mondom, hogy 100%-osan hidratálja, mert annál ez könnyebb állagú termék, de a szárazságból adódóan a ráncokat finomította. És elég szépen! Még én sem hittem neki az elején, de most már látszik, mert a korrektor kevésbé ül meg a ráncokban, és ugyanazt a korrektort használom, szóval, ha eddig megült benne és most nem, akkor az a szemkörnyékápolónak köszönhető. Sminkelni nem szoktam rá, így arról véleményt nem tudok írni, mert amikor sminkelek egy zsírosabb krémet szoktam a korrektor alá kenni. Napi 2x használom reggel és este, ennyi úgy látszik elég. Én ajánlom, nekem bevált, bár sok a negatív vélemény én azt mondom egy próbát megér. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

devababa

2013. február 20.

felvitel utan sokaig ragad es nehezen szivodik fel, eredmenye nulla.lehet mas bortipusra valo de nekem nagyon nem jott be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

d.krisztina

2013. február 7.

Már elhasználtam egy fél dobozzal,nem ajánlom senkinek. A pumpás adagoló és a gél állag még jó lenne. De réteget képez a bőrön,ha többet viszek fel egyenesen habzik,fehér lesz amíg el nem oszlatom. Hideg helyen tartva valóban lesz néhány másodpercnyi hűsítő hatása,de ennyi. Nem hidratál és nem csinál semmit a szarkalábakkal. Nem is fogom elhasználni,most rendeltem egy másik fajtát az Avon-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

rétipipitér

2012. november 11.

Nekem is volt egy ilyen kencém régebben, akkor vettem amikor épp eléggé üres volt a pénztárcám- olcsón akartam valami jót venni, vagy legalábbis elfogadhatót- a "sehr gut" minősítést látva ezt választottam. Elképedve olvasom az itteni véleményeket... igaz, hogy nem egy nagy szám ez a termék, de nekem ennyire nem voltak rossz tapasztalataim. Gél-szerű állaga van, nem hidratál túl jól... ráncaim még nincsenek, úgyhogy azokkal nem csinált semmit, de ha lennének sem tüntette volna el őket- az fix. A bőröm elégé olajos, ritka eset, hogy valami csípné- ez sem csípte. nem tud semmi extrát ez a szérum, csak a minimális hidratálást... egy 3-ast érdemel részemről. Elfogyott, de nem fogom újra vásárolni - vannak ennél sokkal jobb termékek ebben az árkategóriában - azóta már megtanultam.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol