Balea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyed, nem zsíros textúrájú éjszakai krém, melynek formulája a hatékonyságot és kényelmet kombinálja. A barna algából kinyert Juvenessence™ formula növeli a bőr rugalmasságát, hatékonyan csökkenti a ráncokat. A duo-hialuronsav segít a bőr természetes nedvességének fenntartásában, míg a makadámia olaj támogatja a bőrregenerációt. Vegán termék

virumiru

2021. január 10.

1 nap használat után az egyébként normál, pattikra nem hajlamos bőrömön olyan gyulladt, fájó pattanások jelentek meg, hozzáérni sem tudtam az arcomhoz... kb 1 hét volt, de kiderült, hogy ez a krém a ludas, amint leálltam vele nem jött ki új. aztán újra felkentem kíváncsiságból, reggelre megjelent még egy gennyes sz*r... hihetetlen. sosem csinált még ilyet egy termék sem. nagyon gyorsan kibasztam a kukába😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

iifenopy

2020. január 8.

Elmegy, jobb mint a nappali. Ezt végig hsználom amíg elfogy. Én rétegzem szérumokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

0bikbik0

2019. július 28.

Semmi extra, semmi komplikált, kimagasló összetevő. Alapkrém, de annak tökéletes.
Kellően hidratál, nem zsiros, nem fullasztó, és nálam nem okoz irritációt.
Jól együttműködik mindenféle hatóanyagos szérummal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Kellően hidratál, nem zsiros, nem fullasztó, és nálam nem okoz irritációt.
Jól együttműködik mindenféle hatóanyagos szérummal.

jucsi

2019. február 27.

Nagyon kellemes illata van. Mivel zsíros a bőröm, sajnos az éjszakai krémekkel mindig az a problémám, hogy reggelre olyan a fejem, mintha zsírosbödönbe mártottam volna. Ez egy nagyon jó kis krém, táplál, szebb a bőrképem reggelre, kevés kell belőle és nem úszik a zsírtól az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

somebody093

2018. december 10.

Nekem nagyon tetszik, már a második dobozzal használom. Az illata, a textúrája, kenhetősége számomra nagyon szimpatikus. Már a barátom is keni magát vele éjjelre. Reggelre mindig puha, tiszta bőrrel kelek. Én nem tapasztaltam tőle új pattanásokat, vagy bármilyen irritációt. Előtte a standard sötétkék tetejű Q10-es ránctalanító éjszakai krémet használtam, nekem ez attól jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

DittyCat

2018. szeptember 9.

Kezdetben nagyon jónak tűnt, kellemes az illata és jól hidratál, bár egy kicsit "darabos" az állaga. Eltelt 1-2 hét és két hatalmas pattanás nőtt az arcom két oldalán, amelyek nagyon gyulladtak voltak és hát mit mondjak, "volt bennük cucc". Abbahagytam a használatát és se előtte, se utána nem ismétlődött meg ez így, úgyhogy ez a krém okozta nálam. Van ilyen, valami irritált benne. A bőröm zsíros és érzékeny, talán nem ez volt nekem a legjobb választás, másnak talán jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

kittike14

2018. január 11.

Pár napja bukkantam rá, megelőzésképpen szerettem volna egy éjszakai krémet. (Igaz, hogy idősebb korosztálynak ajánlott a leírása szerint)
Nagyon szimpatikus volt a csomagolása, valamint a hyaluron mellett az algakivonat, ezért esett rá a választásom. Éjszakai krém létére könnyed az állaga, hamar beszívódik, nem érzem nehéznek a bőröm tőle. Az illata kellemes, nem túl erős alváshoz sem. A bőröm reggelre puha tőle, hosszútávú hatásáról hosszabb távú kapcsolatot követően beszámolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Színezék. Lila színű.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.