Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

Csak szettben kapható!

Kézkrém csábító ribizli illattal. Ápoló sheavajjal, panthenollal.

zdoreebaba

2018. október 27.

Hát mit is mondhatnék. Amilyen jó volt a folyékony szappan verziója annyira nem tetszik ez a kéz-és testápoló. Nekem elég gagyi, mű illata van, a ribizli gyümölcshöz sok köze nincs. Magamon nem igazán tudtam elviselni. Bátyómnak odaadtam, mert tiszta krémmániás lett az elmúlt hónapokban. Az illata neki sem tetszett, de elhasználta és rajta sokkal jobban dominált az illata. Csomagolása, a pumpás verzió cuki, de többet várnék tőle. Hidratálni sem hidratálja túl jól a bőrt... elhasználtuk, de nem lett a kedvencem. Egy tényező szól az előnyére, hogy gyorsan felszívódott és nem hagyott ragacsosságot a bőrön. Remélem más jobban jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

HDorina

2018. szeptember 25.

Szép csomagolás, közepesen felszívódó krém. Ribizli illatát nem lehet érezni. A hozzá való szappan miatt vettem meg, hátha felerősítik egymás hatását, de nem így lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lillaakarpati

2017. február 19.

5csillag most kaptam névnapomra 3napja használom és sokkal selymesebb,simább és puha a bőröm. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

doroti1994

2017. január 9.

Nem a legjobb kézkrém. Az illata tetszik, finom, gyümölcsös, de maga a krém nem hidratál eléggé, szóval nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

SCOFIELD

2017. január 4.

Karácsonyra kaptam. Magamnak biztos nem vettem volna ilyet, mert egyáltalán nem az én stílusom. De tetszik a pumpás kiszerelés, és egész cuki a csomagolása. Az illata nem a legjobb (szerintem, mert másfajta illatokat szeretek), de gyorsan beszívódik. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol