Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucisunderground, Módosítva: 2019. május 20.

Kiszerelés:   2 x 8ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

"Adja át magát a Berry Smoothie arcmaszk által nyújtott ápolásnak és élvezze a kikapcsolódás felfrissítő pillanatait. A kókusz- és mandulaolajból kinyert természetes lipidek selymesen puhává teszik arcbőrét, a bogyós gyümölcs illat pedig kényezteti a testet és a lelket. Antioxidatív hatású formulája panthenollal, tőzegáfonya- és quinoakivonattal hatékonyan védi a bőr saját védőrétegét a szabadgyökökkel és az UV-sugárzás okozta negatív környezeti hatásokkal szemben."

Yette

2020. január 25.

Kellemes illata van, felkenés után enyhén beszívódik, a bőrön maradtat maszkot lemosni nehézkes, mert egy filmes réteget hagy maga után.
Hidratálni közepesen hidratál, se nem jól se nem rosszul.
Biztos nem venném újra mégegyszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Hidratálni közepesen hidratál, se nem jól se nem rosszul.
Biztos nem venném újra mégegyszer.

Leander

2019. szeptember 24.

Kellemes illat, nagyon átlagos hatás. Picit hidratál, de semmi átütő. Viszont én kellemetlenséget sem tapasztaltam, max. annyi, hogy kicsit nehéz letörölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Kubo99

2019. augusztus 16.

Már a felvitelnél elvágta magát nálam az állaga miatt. Rögtön utána elkezdte égetni az arcomat, ezért azonnal le is mostam. A lemosást követően kijött pár pattanás szerű piros pötty az arcomon. Borzalmas élmény! Pedig nem egy párszáz forintos maszkot próbáltam már...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Nicu

2019. augusztus 10.

Finom gyümölcsös illata van, a hús színén viszont meglepődtem. Nem irritált, nem marta a bőröm, jól hidratálta. Viszont én lemostam már másodszor a bőrömről, mert elsőre csak belemasszíroztam a maradékot, és megült reggelre a bőrömön, fura filmréteget hagyva. Nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

viragzsofi

2019. július 25.

Kicsit csípte a bőrömet, amikor felvittem. Nem igazán szívódott be, inkabb csak az arcomra száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

bija

2019. július 18.

Lemarja a fejemet éppen és kifolyik a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Lemarja a fejemet éppen és kifolyik a szemem.

pirosalma123

2019. június 8.

Az illata elég gyenge, talán puhább lett az arcom tőle rövid időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Az illata elég gyenge, talán puhább lett az arcom tőle rövid időre.

mbea90

2019. június 8.

Az illata csodás. Egy éjszakáig talán puhább volt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Az illata csodás. Egy éjszakáig talán puhább volt tőle a bőröm.

Helene

2019. május 25.

Használata után egy kicsit puhább lett a bőröm és egy kicsit hidratált is, de nagyon enyhe a hatása... Nem hiszem hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

adi99

2019. május 20.

Elhasználtam mindkét kis csomagocskát, legalább négyszer használtam mire elfogyott szóval kiadós adag. Legyünk őszínték sok mindent nem csinál, viszonylag gyorsan beszívódott, az illata kellemes, hidratál is, viszont piros színes foltokat hagyott maga után a krém ahogy beszívódott. Kozmetikai kendővel eltávolítható, viszont vannak ennél jobb ilyen pakolásai is a baleának.Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone