Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Hajápolók

Hajgyökér aktiváló és hajerősítő elixír koffeinnel és keratinnal vékonyszálú erőtlen hajra. Nem tartalmaz szilikont. Hetente 2-3x hajmosás után masszíroza be gyengéden fejbőrébe. Ne öblítse ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

allegra

2014. szeptember 3.

Minden hajmosás után használtam. Azt vettem észre, hogy könnyebben nő a hajam és kevésbé is volt töredezett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Adrienn08

2013. május 18.

Nagyon finom illata volt, nem zsírosított, de kb. ennyit tudtam meg róla, ugyanis mikor újra kerestem, már nem lehetett kapni.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Nóci

2013. május 14.

nekem nagyon bevált és annyira nem is zsírosodott tőle a hajam, pedig nekem az átlagnál gyorsabban szokott-.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

devababa

2013. február 9.

Szules utan nagyon hullott a hajam s kiprobaltam. Csodat nem tesz, de ugy tunt picit erosodott es surusodott tole hajam. Nem okoz korpasodast viszont picit viszket tole a fejborom. Ott ahova teszem, szaritasnal erosebbnek tunik a haj. Elegedett vagyok vele, de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 9.

lubi

2013. január 11.

Egy kis enyhe korpásodást én is észleltem sajnos... egyelőre még hajnövesztő hatásról én nem tudok beszámolni, de sajnos a városban, ahol élek ez volt az utolsó darab, amit elhoztam, ezért mire elkezdené kifejteni a hatását, abba is fog maradni kb.. Egyébként kérdeztem dm-ben, hogy tervezik-e állandó termékként bevezetni, azt mondták, hogy nem valószínű, de ha sok ember keresni fogja, akkor továbbítják a kérést felfelé.. tehát nem tudom mennyire mondták ezt komolyan, de ha hirtelen sok-sok e-mail kerülne a dm postaládájába ezt a terméket keresve, akkor talán belátnák, hogy érdemes bevezetni!
Egyelőre megelőlegezek 4 csillagot, már a felét elhasználtam kb, még egyelőre nem látok semmi változást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

lipstick

2012. december 29.

Nagyon jó! Nő tőle a haj és könnyű használni! Nem utolsó szempont, hogy nem zsírosítja a hajamat. 1 tubus nekem kb. 1 hónapig volt elég, de szerencsére 2 van itthon. Mivel már sajnos a közeli dm-ben nincs így megvettem a Men Power tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

angii

2012. december 29.

másnak is okozott korpát?:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

másnak is okozott korpát?:S

Heli

2012. november 27.

Ma megint megláttam a dm-ben és 399-ért volt kirakva, vettem is egyet. Itthon derült ki, hogy csak 199 Ft volt. Kíváncsian várom az eredményt :)

Lányok, Ti ezt hogy használjátok? Most kentem fel először, de a felét kinyomtam mire be tudtam kenni a fejbőröm nagyjából. Tény, hogy sűrű a hajam, de azért ez durva. Az illata jó, az állaga érdekes, kicsit folyós zselé.
Köszi a választ Bibi. Én is igyekszem keveset használni, kb. 6 pontra teszek a fejemen és eloszlatom, mindenhová belemasszírozom. Nekem egy tubus 4 használatra lett így elég. Mellette használom a koffeines tonikot is (szintén Balea), a hatás nagyon durva, ott már kifejtettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

redberry.247

2012. október 10.

Én is 400 ft-ért vettem, elég sok volt még (Békéscsabán - viszont most láttam a Baross utcai Dm-ben). Szóval kb 3 hete használtam, amikor észrevettem, h kb 2 centis lenövésem van. Ha kivonják, akkor nagyon remélem, valamivel helyettesítik, esetleg felturbózzák, mert tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

radioaktiva

2012. október 7.

Szerintem ez kifutó termék, mert ahová leggyakrabban járok DM-be ( Pécs), ott már csak 1 db volt, az akciósok között. Nem egészen 400 ft-ért megvettem, mert amúgy is nagyon szeretem a Best Age-es cuccait a Baleának. Hosszútávú hatásáról még nem tudok írni, mindenesetre 1-2 használat után tetszik. A hajam puha, de nem tartás nélküli, mikor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.