Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Mehecske, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ideális test,-arc,- és ajakápolásra.

Nicolett022

2018. március 16.

Hogyhogy nem írtam én annó ehhez véleményt? Az egyik kedvenc Baleás termékem volt, annyira szerettem az illatát. Ezek a kis tégelyes krémek kicsit zsírosabbak, mint amennyit a bőröm könnyen beszív, ezért mindig esti kézkrémként használtam, reggelre pedig pihepuha lett tőle a kezem. Vettem belőle hármat, mikor még gyártották, a dobozát pedig azóta is tartóként használom, annyira szép, hogy nincs szívem kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

LSTE

2017. június 30.

Kb. három hete használom. Az elején nagyon nem szerettem az illatát, de mára már megváltozott, oda vagyok érte. Szerintem kifejezetten jól hidratál, de nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Gica81

2017. május 6.

Nagy bevásárlásnál úgy megtetszett, hogy meg is vettem (pont kézkrémet kerestem).
Nagyon aranyos kis tégelyben egy igazán jó kis krém lapul.
Az én kezemet puhává varázsolja és az illata is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Nagyon aranyos kis tégelyben egy igazán jó kis krém lapul.
Az én kezemet puhává varázsolja és az illata is remek.

eo

2017. április 8.

Teljesen korrekt multifunkcionális krémecske, finom illattal és egészen szép összetevőkkel, na meg persze remek áron. Én elsősorban éjszakai ajakápolóként használtam, amire pedig finnyás vagyok alapból, de tökéletesen működött. Emellett körömágyra is kentem, meg néha csak úgy kézre, bár utóbbit azért pazarlásnak éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

csakaaa

2017. február 23.

Jó az ápoló hatása így télen, viszont nagyon erős az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Jó az ápoló hatása így télen, viszont nagyon erős az illata.

zsannasko

2017. január 7.

Kézkrémként használom és imádom! Az illata csodás. Kicsit nehéz, viszont az én (különösen télen) száraz kezemnek ez kifejezetten jó. Idő kell a beszívódáshoz, így annak, akinek kellően hidratált a bőre, nem ezt ajánlom. Hozzám hasonló, kiszáradásra hajlamos bőrűeknek igen. A kiszerelés sokáig tart, a fém dobozt is szeretem, legalább nem törik el a sokat terhelt táskámban és nem nyomódik ki a tartalma, mint a tubusokból. Amíg van, nálam ez a termék a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

zdoreebaba

2016. december 30.

Szeretni való kis táskás krém. Mostanában nem hordom magamnál, mert váltottam, de itthon minden este teszek az ajkaimra. Csodásan ápolja a száraz, repedezett, kimerült bőrt. Az állaga zsíros, mégis krémes és gyorsan beszívódik, pedig annyira nem száraz a bőröm. Eddig csak ajakra használtam és csoda! Biztos vagyok benne, hogy sarokra, könyökre, testre és kézre is tökéletes. Egy a baj, hogy kicsi, ezért használom az ajkaimra. Az illatával az elején egy kicsit meggyűlt a bajom, mert túl műnek tartottam, de most már hozzászoktam és függője vagyok! Beleszerettem ebbe a kis multifunkciós csodakrémbe. 300 forintért nem is sok és sokáig eláll még mindennapos használat mellett is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Sipor

2016. december 24.

Kedvenc kézkrémem :)
Nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik, az illata pedig, számomra, egy álom. A doboza gyönyörű (a lila a kedvenc színem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Kedvenc kézkrémem :)

Orsi0401

2016. november 2.

Imádni való a csomagolása, kimondottan amiatt és az ibolyaillat miatt vettem meg. Nagyon jó kiszáradt könyökre, tápláló, tartalmas krém, de sajnos az ibolyából csak az első percben érződik valami nagyon halvány illatocska,a későbbiekben inkább egy nagy tál vaníliás cukros hókiflinek érzem magam tőle.Mindemellett kell egy nőnek egy ilyen kis krém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Ajándékba kaptam, nagyon cuki igazi táskabarát a kiszerelése. Nekem az illata picit túl virágos. Gyorsan beszívódik, kellemesen kenhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak