Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

A különösen krémes,lágy textúra biztosítja a bőr értékes nedvességtartalmának fenntartását és segít megőrizni puhaságát és simaságát.

Jojoba-és szőlőmagolajjal.

Redlips

2017. július 23.

Nyáron nagyon jó szolgálatot tett: kellemes az illata és hidratálja a bőrt. Igaz, kicsit nehezen szívódik be a bőrbe, ezért inkább este jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Tesa

2017. április 11.

Eleinte egész jó volt, de nem tudtam teljesen elhasználni, ugyanis irritálta a bőrömet, viszkettem, kiütéses lettem. Többször tesztelgettem mitől lehet, és mindig nála kötöttem ki, szóval kuka. A hidratálása amúgy gyenge-közepes, érzékeny, száraz bőrűeknek nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Marcsika0720

2017. február 24.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg. Amikor megvettem rögtön ki is bontottam, nagyon tetszett az állaga, igazi kis habkönnyű. Este ki is próbáltam felkentem magamra viszont kb 2 perc múlva olyan szinten megfájdult a fejem tőle hogy ihaj 😬😬 nekem teljesen olyan "szaga " volt mint a szúnyogriasztónak 😅Kár érte mert az állaga baromira tetszett de ez az illat huuuh. Elajándékoztam mert nem bírtam volna mégegyszer magamra kenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

eperturmix

2017. február 16.

A szőlőmagolajat hajvégápolóban ismerve,asszociáltam egy illatra,az olyan 'savanykás' jellegű,édeskés mégis fanyar illat,be is vált,ezt kaptam most is.Ez a mousse állag hozott engem lázba,ami mint kiderült inkább sorbet,kásás krémes jellegű,de nekem ez is tetszik,szeretek beletrutymákolni,és a bőrömön is könnyen eloszlatható.A száradása inkább közepes,nekem kell egy kis idő,de aztán nagyon pihi-puhi bőrt csinál,filmréteget nem hagy,de érzem,hogy hidratáltam a bőröm,jó viselni.Este kentem be magam,az illata 1-2 órán át érezhető,aztán nagyon elhalvànyul,de reggel ahogy felkeltem,a bőröm még mindig puha,rugalmas.Nagyon tetszik,remélem a hatása tartós is marad,mert általában nálam minden testápoló hatásos,kb az első használatnál,aztán utána ugrik a majom a vízbe..Minden esetre a kiszerelés elég jó,250 ml,és kevés kell belőle,de így is jut mindenhova bőven,az ára is rendbe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

viragi

2016. november 1.

Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, az illata sem rossz szerintem és ár-érték arányban is jó, nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

zsazsa

2016. szeptember 30.

Nekem nagyon tetszik az illata, az állaga viszont elég fura, valahogy nem így képzeltem, de ez nem von le abból, hogy szeretem használni, elégedett vagyok vele, de hamarosan testesebb testápolót kell keresnem a száraz bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Nemlin

2016. augusztus 17.

Az állaga és a hatása tetszik, az illata viszont nagyon nem jött be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Az állaga és a hatása tetszik, az illata viszont nagyon nem jött be nekem.

Nymphea

2016. augusztus 9.

Jajj de imádtam! Most fogyott el, még áprilisban vettem pedig, vagy rögtön a megjelenése után. Tudni kell, hogy nem minden nap őt használtam. Az illata valami elképesztően finom nyárias, de van benne valami játékos gyermeki felhang, valami gyümis jelleggel. Imádat volt minden egyes cseppje. Ez a hab állag meg valami isteni volt. Egyszer még újra fogom venni, csak túlzottan szeretek kísérletezgetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

anita0828

2016. július 27.

Ma vettem a dm-ben mindössze 745 Ft-ért. Zsákbamacska volt, mivel a teteje fóliával védett és nem tudtam megszaglászni. Itthon felbontottam, szerencsére nagyon tetszik az illata. :) Ki is próbáltam, elégedett vagyok, pár hét múlva jön az update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Passerotta

2016. július 26.

Csatlakozva az előttem szólókhoz én is csak jókat tudok mondani erről a termékről! Engem az illata mellett az fogott meg, hogy valóban nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy maga után zsírosabb érzést. Én szintén az Alverde-s makadámdiós testvajat cseréltem le erre, és ilyenkor nyáron, ez kimondottan jobb választás! Pedig az sem rossz! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak