Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Testápolás

Koffein, citrom és bambusz kivonattal segít csökkenteni a narancsbőr jeleit, feszesíti a bőrt, és növeli annak rugalmasságát. Könnyű, gyorsan felszívódó gél-krém.

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: wd1102
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér, fizetés: Személyes átvétel
Szabina82

2018. augusztus 14.

Jó lenne, ha újra forgalmaznák, mert tényleg az egyik legjobb termékük! Drágább krémeket is kipróbáltam korábban, amik hasonló hatást ígértek, de bőven felvette velük a versenyt. Sokkal feszesebb lett a bőröm, a textúrája is tapinthatóan javult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Rt92

2018. augusztus 8.

A legjobb termék amit eddig használtam feszesítés, narancsbőr eltüntetés céljából. A combom rendszeres, heti 4-5 edzés és egészséges taplálkozás mellett sem volt feszes, azonban a krém 2 hetes használata után látványosan feszes lett. Sajnos a Balea másik bodyfit krémje kevésbé hatékony, ezt a krémet pedig sehol sem lehet már kapni :( Remélem újra forgalomba kerül!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Ginatural

2018. január 23.

Sajnálom, hogy nem gyártják már nagyon szerettem. Frissességet adott és feszesített, az új verziókat is kipróbálom majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

dreammiyss

2017. szeptember 21.

Számomra semleges ez a gél. A tubusa meg az illata igazán tetszik! Sajnos én úgy vettem észre, hogy lassan szívódik be, emellett ragadós is marad utána a bekent felület. Nem vártam csodákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Tvylvis

2017. május 28.

Szeretem használni, főleg sportolás előtt. Nagy csodát nem kell tőle várni, inkább feszesíti és hidratálja a bőrt. Könnyen beszívódik, bár hagy egy pici ragadós réteget. Kellemes illata van, főleg tavasszal, nyáron nagyon üdítő. Számomra inkább placebo, ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

emeseee6

2017. április 29.

Kellemes illatú krém,a hatása megfelelő,feszes tőle a bőröm. Bár alapból is ,csak megelőzésképp meg a lelkiismeretem nyugtatására használok ilyeneket. Teljesen rendben van,ezért az árért meg ajándék. És nem tudom miért van megjelölve,hogy nem gyártják már,az összes dm tele vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Kmerci

2017. április 29.

Nagyon szeretem nemsokára elfogy az első tubusom de sokkal sokkal szebb a bőröm saját szemem szerint is de a visszajelzések is pozitívak. :) Simább a bőröm tőle és kevésbé narancsbőrös. Eddig ujjaimmal masszíroztam be alaposan, vettem hozzá kiegészítésként egy görgős kézi masszírozót. Szuper kis összeállítás így!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

tittus

2017. április 20.

Ez a cucc nem egy csodaszer, viszont én szeretem :). Edzéshez és megfelelő diétához jó kiegészítés, sokan mondják, hogy semmit nem használ, meg blablabla, de én hiszek benne :D. A narancsbőrt nem tünteti el, viszont feszesíti a bőrt, simább, szebb lesz tőle. Én csak edzés után szoktam bekenni a problémás területeket és szeretem a hatását. Könnyű krém, gyorsan beszívódik, ami tök király, viszont hidratálást senki ne várjon, télen extrán kell mellette testápolózni. Lényeg a lényeg, én már a második tubus vége felé járok és szeretem használni, szerintem ennyi pénzt megér. Csodát tényleg nem kell várni, de egy kis pluszt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Breka

2017. április 15.

Lényegében azonkívül hogy jó illata van és 40fokban még hasznos is lenne,hogy hűsít túl sok érteme nincs.Nem vagyok narancsbőrös nagyon,de mivel diétázom gondoltam odafigyelek a bőrömre is.Eredménye egy flakon után semmi.De ez úgy igaz hogy se nem jobb se nem rosszabb.Azert kap csak két pontot az egy helyet,mert az illata tényleg remek és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Marcipan11

2017. március 24.

Kis kihagyás után újra megvettem. Edzesre hasznalom es szaunazas elott is alaposan bemasszirozom. Slapbol figyelek a kajara csak tobb vizett kellene innom. Mar igy is latom az eredmenyt. Probalok tobb vizet inni es nyarra tuti meglesz a hatasa. Rendszeresen radirozok elotte ugy meg jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.