Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Citrom és vanília illattal

dizabella01

2017. január 21.

Nagyon olcsón vettem, az biztos, viszont a termékkel nem vagyok teljesen megelégedve. Az állaga megfelelő, se túl folyós, se túl vajszerű, viszont az illata nem tetszik, ahogyan az előttem lévők is említették, van egy furcsa mellekillata, ami az én számomra nagyon kellemetlen. Sajnos már 1 éve csak búsan tekint rám, hiszem nem használom, és mindig a társai után nyúlok. Viszont şi simává és puhává tette a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

citronella

2016. november 1.

Az illata baromira édes,a vanília dominál erősen és bőrre kerülve lesz egy fura mellékszaga,ami engem mondjuk nem zavar. A hatása nekem nagyon jó,bár lehet,hogy télen kevés lenne. Ezt persze nem róhatom fel neki,hiszen egy nyári testápolóról van szó. :) Ár-érték arányban nagyon jó termék,ahogy szinte minden balea testápoló.Gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet és az illata is sokáig megmarad. Elhasználgatom,de újra azért nem venném. (Nem is lehet,mivel tavalyi limitált kollekció része volt... )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

elfi777

2016. március 20.

Á, szuper egy termék ez, rajtam szépen kijön a citromos illat. Akár a többit, sajnos ezt sem láttam már sehol, pedig be akartam belőle tárazni párat:( remélem, beteszik a fix kínálatba később, nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

Nymeria94

2015. december 21.

Kivételesen örülök neki, hogy vásárlás előtt nem olvastam el az itteni véleményeket, mert lehetséges, hogy eltántorítottak volna ennek a drágaságnak a megszerzésétől. :D
Balea termék, tehát az elsődleges faktor, amit figyelembe veszek ennél a márkánál az az illat. Az én bőrömön szerencsére nem alakult át semmilyen mű vacakká (mint azt többen írták korábban), hanem kellemes vaníliás / porcukros illatfelhőbe burkolózhattam a használatát követően. A citrom aroma nagyon haloványan és nagyon rövid ideig volt jelen. Számomra ez sem volt mű vagy bántó, sőt leginkább az egyik kedvenc dobozos citromos fagyim illatát juttatta eszembe (nyami). Hidratálás terén hozta a kötelezőt, szárazabb bőrűeknek feltehetően kevés lenne már, de nekem nyár végi / enyhébb őszi napokon megfelelt. A textúrája is kellemes, könnyen kenhető és szerencsére nem kellett hosszú percekig arra várnom, hogy beszívja a bőröm.
Sajnálom, hogy ez a testápoló nem tagja az állandó Balea szortimentnek, megkedveltem azalatt a pár hét / hónap alatt, amíg használtam és lehetséges, hogy újra meg is venném, ha látnám a Dm kínálatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

CeCeDrake

2015. november 24.

Nem volt a M-ben Greenland lime-vaníliás lotion és kerestem valami helyettesítőt, ami illatban egy kicsit hasonlít. Citrom vagy lime, gondoltam jó lesz ez, hiszen a tubusból mennyei illat árad. Hàt...az állaga jó, ami helyett vettem, az folyósabb. Deeee a szag, amivé alakul a finom citromos, vaníliás csoda, az egy katasztrófa! Rendesen büdös. Lóürülékre hasonlít a legjobban. Egyszer használtam rendeltetésszerűen 5 borsónyit, ilyen szagos holmit nem szívesen ajándékozok, lábápolónak jó lesz, reggelre csak eltűnik a szag.
Jaj, hidratáló hatása jó, állaga szintén, az ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Jaj, hidratáló hatása jó, állaga szintén, az ára kedvező.

Jelizz

2015. november 8.

Az illata még nem lenne rossz, de az állaga.. vízes.. folyós, és egyáltalán NEM hidratál, olyan mintha nemis használtam volna.
Na m1, nem dobom ki hanem borotválkozásra elhasználom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Na m1, nem dobom ki hanem borotválkozásra elhasználom :/

Natalka

2015. október 11.

Teljesen le vagyok törve, mert az bőrre felkerülve annyira, de annyira büdös lesz, h legszívesebben tíz körömmel kaparnám le magamról. Borzalmas.
A tubusban fenséges, csodálatos, mennyei! Érintkezik a bőrömmel, és "elromlik". De nagyon. Nem az a fajta, amit még elkenegetek, mert azért elmegy, hanem egyszerűen kibírhatatlan. Körbeleng az olvasztott műanyag-szag.
Két használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Két használat után elajándékoztam.

Csirip74

2015. október 2.

Gyerekkorom citromos habkrémére emlékeztet az illata, de nem enném meg. Nyárra még elment, elegendő volt a hidratálása, de mostanság azt a kicsit az aljáról alig fogom elhasználni. Szerencsére limitált kiadás volt, nem kellett volna megvennem, a balea cocos-sheanuss testápolót úgysem tudja felülmúlni a dm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 2.

nanne

2015. augusztus 31.

Nekem bejön :) Imádom a vaníliát, a citromot is, nem is gondolkoztam, bele is dobtam a kosárba. Nem egy világmegváltó testápoló, de azért nagyon boldogan elkenegetem. Szerencsére rajtam is a vanília dominál, csak a felkenéskor érzek egy kis citromot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Messy2214

2015. augusztus 22.

A boltban a kezemre kentem egy kicsit és nagyon finom citromos habos süti illata volt. Zuhanyzás után magamra kentem és volt egy kis szúrós illata a börömön ami vagy fél óráig meg is maradt,amikor viszont elillant nagyon kellemes vanilia illat maradt utána. Könnyű krém ami nagyon hamar beszívodott és szépen hidratál. 5 csillag mert lehet,hogy ha màsik illatú tusfürdőt hasznàlok elötte nem lesz olyan szúrós illata. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).