Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív feszesítő szérum érett bőrre-plankton kivonattal

Bizonyított ránctalanító, a Plankton kivonat segít feltölteni a ráncokat. Az E-vitamin véd a szabad gyökök ellen és a káros környezeti hatásokkal szemben.

Boriskajuliska

2019. február 12.

Nem is értem miért vettem meg!! Semmit nem szeretek benne, kézkrémnek kevés viszont a lábszáramra jó lesz mivel gyorsan fel lehet utána öltözni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Orsi0401

2018. július 1.

Régebben több flakonnal elhasználtam, most újra ezt vettem, mert az eddigiek közül ez vált be a legjobban. Esténként használom, utána 1-2 csepp sárgabarackmag olaj vagy a kedvenc alverde vadrózsa olaj, és reggelre sokkal kisimultabb, kipihentebb a bőröm. Ennyiért ajándék, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

MrkAnita

2018. június 16.

Szérumnak kevés, de egy kis tuninggal feldobott sminkalapnak kiváló. Könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, nem lesz tőle fényes/olajos az arc. Pár perc után szépen lehet rá sminkelni nem maszatolódik a festék, és tartósabb is az eredmény mint nélküle.
Ránctalanító, feszesítő hatást a teljes flakon elhasználása után sem érzékeltem, de kipihentebbnek tűnik a bőröm amikor használom, így újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

Bublup

2018. január 20.

Egyik kedvenc arcápolóm. Könnyen eloszlik, hamar beszívódik, nem fénylik tőle az arcom, sminkalapnak is kiváló. Az illata is kellemes, és külön szeretem, hogy pumpás kivitel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

tinyblackpaw

2017. december 14.

Szerencsére még nem abban a korban vagyok amikor aggódnom kellene a ráncok miatt és be kell hogy valljam, hogy primerként használom és abból a célból is vettem meg. Annak viszont remekül megfelel a magas szilikon tartalma miatt. Az átlag primerek azon felül, hogy 4-5-ször annyiba kerülnek nem bizonyultak hatékonyabbnak ennél. Ennek azonban pluszban még van némi feszesítő hatása is, ami jól jön a jó alap előkészítéséhez. A szokásos hidratálókrémem után szoktam felvinni viszonylag sokat, hogy filmréteget képezzen a bőrön amin az alapozó sokkal egyenletesebben tud eloszlani. Önmagában nem elég hidratálásra, viszont valamennyit valóban feszesít. Ilyen áron ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Nagyon jó,fölösleges pénzkidobás ful drága szérumokra pénzt adni, a feladatát ez is nagyon jól teljesíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

0bikbik0

2017. augusztus 1.

A viszonylag nagy mennyiségű szilikonok látványos hatást érnek el, szinte azonnal a felkenés után. Az apróbb ráncok így gyorsan kezelhetőek. Szerencsére van benne azért némi aktívabb összetevő is :-)
A hidratáló hatása nekem még nyáron is kevés, kell rá azért hidratáló krém is.
Olcsó, jóhatású krém ez nekem. Biztos van jobb is, de ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

A hidratáló hatása nekem még nyáron is kevés, kell rá azért hidratáló krém is.
Olcsó, jóhatású krém ez nekem. Biztos van jobb is, de ennyi pénzért...

csicserke

2017. július 7.

Már első használat után is láthatóan kisimult az arcom:) Az állaga könnyed, az illata szerintem öreges, de sebaj. Jó viselni a bőrön még a nagy melegben is, nem ragad és nem fénylik. Ha hosszútávon is ilyen jól teljesít, nálam favorit lesz. Kiváncsi vagyok, milyen hatása lesz, ha éjszakai krémként teszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Timitami

2017. május 18.

Az első szérumom. Persze szérumból mintát próbáltam már, de ez az első flakon szérum, amit megvettem. Először is nem tipikus szérum állaga van, hanem picit krémesebb, nem áttetsző folyadék, hanem fehér. Nagyon jó illata van, a L occitane sheavajas kézkrémjéhez nagyon nagyon hasonlít az illata, kissé púderes és elegáns illat. Ez a szérum elég gyorsan felszívódik, mégis marad egy olyan érzet, hogy tettem valamit az arcomra, de nem zsíros, ragacsos érzet egyáltalán. Valahogy érezni, hogy hidratál is, gondolom, a szérum állaga miatt is. Rögtön érezni, hogy a bőrön elkezd működni, feszesítő érzésem volt. Fél órával a felkenése után felkentem a szokásos éjszakai krémem is, az is jól beszívódott. Reggel rohantam a tükörhöz, és nem maradt el az eredmény. Azt kell mondjam, hogy még fiatalosabb, feszesebb, szebb lett az arcom, mintha csak a szokásos éjszakai krémem használtam volna, pedig annak eredményével is mindig elégedett voltam. De így, a szérummal egy csoda. Nincsenek különösebb ráncaim, de a homolokom a szemöldökök közti ráncok kevésbé feltűnőek, kevésbé mélyek tőle. A férjem is megjegyezte. (Meg kell mondjam, hogy lefekvés előtt a szérumból tettem a kézfejemre is kíváncsiságból, egyrészt az illata miatt, másrészt a feszesítés a kézfejemen se árt. Ott még gyorsabban beszívódott, és feszesebb lett a bőr ott is.) Az itteni jó vélemények miatt és az ára miatt esett erre a szérumra a választásom, alapvetően az éjszakai krémem márkájának szérumjára fáj a fogam, de jelenleg lakást újítunk fel, és 7500 forintot most nem szívesen költök el ilyesmire. Egyáltalán nem bántam meg, hogy beruháztam erre a Balea szérumra, amit tapasztaltam, az 5 csillag :-) Ennyi pénzért nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó, hatásos szérum is van. De van - szerencsére. Annyit még, hogy a feszesség, ami a szérum hatása, nem múlik el arcmosás, arctisztítás után sem, hanem megmarad a bőrön. És egész nap kellemes viselni ezt a szérumot, olyan jó "vastag" arcbőrt csinál, legalábbis ezt az érzést adja. Nekem alig-alig van ráncom 44 évesen, de ami van, azt jól feltölti. Nagyon fiatalos tőle az arcom - na jó, ebben a krémjeimnek is szerepe van, de a szérum hatása messze nem elhanyagolható :-)

Update: bő egy hete használom a legnagyobb elégedettségemre, ugyanis a két vonalat, ami az orromtól kb. a szám egy-egy széléig tartott, szinte teljesen eltűntette. És eltűntek az orrom tövénél lévő mimikai ráncocskák is, valamint a homlokomon a két szemöldök közti függőleges ráncocskák is eltűntek, a hajam tövéhez közel eső vízszíntes ráncnak pedig már csak a közepe látszik, ami ugye mélyebb, mint a szélei. Vagyis az a ránc sokkal rövidebb lett. Azért hozzá kell tennem, hogy amik szinte eltűntek, nem voltak mélyek. A nyakamra is szoktam kenni, az ottani ráncokat is halványította, sokkal fiatalosabb a nyakam, mint a szérum használata előtt volt. Mindez úgy sikerült, hogy este is, reggel is teszek fel a szérumból a krém alá. Nem mondom, hogy mindez csupán a szérum hatása, biztosan a krémjeimnek is szerepe van benne, de azóta van a nagyobb változás, mióta ezt a szérumot használom. És annak kifejezetten örülök, hogy E vitamint is tartalmaz (bár én sok gesztenyét eszek, ami szintén bőrbarát, hiszen magas az E vitamin tartalma.) Szóval bátran ajánlom ezt a szérumot másoknak is, akik abban a korosztályban vannak, akiknek ezt a szérumot gyártják. - 2017. márc. 11.

update2: március elején vettem, most fogyott el. Eleinte reggel is, este is használtam, kb. 3 hétig, aztán éjszakára megvettem a márka Beauty szérumját, azóta csak reggel használtam a Vitalt. Már újravettem. Nem fogom lepontozni, de egyszercsak elfogyott, azt vettem észre, nem jön belőle több, pedig szerettem volna felkenni belőle az arcomra. Szóval meg voltam lepődve, ugyanis a flakon nem áttetsző és semmi se jelzi a meglevő mennyiséget. Mindegy, 1 napig kibírtam nélküle :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 18.

-Agi-

2017. március 20.

Akciósan vettem, ezer forintért, nem tudom hogy csinálja, de nagyon jó! Feltölti az arcom, gyorsan beszívódik, jó az illata. Ránctalanítást még nem tapasztaltam, de a szemem alá is kenem, és egyáltalán nem irritál. Arctisztítás után, hidratáló krém előtt használom, csak esténként, de nappalra is jó lehet, mert könnyű, nem zsírosít és ahogy írtam, gyorsan és jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak