Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Testápolók

Testápoló barnacukor és füge illattal normál bőrre.Vegán termék.

SunnySide

2017. december 11.

Egy kicsit nehezebben szívódik be, de jól hidratál, illata bár túl edésnek tűnt először egy picit mégis elégedett vagyok vele, mert nem marad meg túl erősen. Pont jó, szeretem, megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Szuper kis krém, emlékszem még újra is vettem, pedig szeretek mindig újat kipróbálni. Az illata sokkal jobban bejött, mint a kakaós testvérének, nagyon tetszik a pumpás adagolója is,jól hidratál. Ár-érték arány 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

dandy

2017. február 14.

Szeretem a cukros, édes illatokat ezért jött velem haza, na meg a pumpás kiszerelés miatt. Nem csalódtam, azt kaptam amit vártam, szokásos Balea testápoló, ami átlagosan hidratál, inkább tavaszra-nyárra való, akkor sem sok, mert az illata nem tart sokáig. Ár-érték arányban egy szuper hidratáló szerintem, nyilván vannak jobbak nála, de érdemes kipróbálni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

eclipse

2017. január 8.

Egynek elmegy. Az ar-ertek aranya nagyon jo, es a pumpas kiszereles is egy hatalmas pirospont. Az illata meg nyomokban sem emlekeztet fugere, arrol pedig fogalmam sincs, milyen illata van a barnacukornak, azonkivul, hogy edes. Inkabb azt mondanam, hogy ennek a cuccnak puderes, tipikus "olcsobb arfekvesu kozmetikum"-illata van, ami nem feltetlen rossz, de en pl annyira nem szeretem. Szerencsere felkenes utan gyorsan elillan. Konnyen eloszlathato a boron, gyorsan felszivodik, es szepen hidratal, erre egy szavam sem lehet. Elhasznalom, de nem fogom ujra megvenni, annyi mas testapolo van, amit ki lehet probalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

ayse

2016. december 28.

Én pont erre számítottam.gyorsan beszívódó édeskés illatú átlagos hidratalo hatasu testapolo.ennyi penzt tenyleg megér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

siss

2016. december 15.

Volt alkalmam kipróbálni mielőtt még megvettem volna és milyen jól jött!Ugyanis teljesen más illatra számítottam és baromi nagyot csalódtam.Rajtam se nem édes,se nem cukros,ez egy púderes illat,amit nem bírnék a flakon végéig magamon elviselni és egyáltalán nem is tetszik.
Állagra jó,hatásra is,de ez az illat abszolút csalódás.A csomagolása dekoratív,praktikus,de ezt az illatot valahogy nem tudom összeegyeztetni az ígért barnacukor-füge illattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Sheila

2016. december 6.

Nem tudtam ellenállni annak, hogy barnacukros-fügés illatú, és bár utálok testápolózni, győzött a kíváncsiság. Az illata szuper, édes-cukros, aránylag tartós is, az állaga könnyed-vizes, nagyon gyorsan beszívódik, nem kell vele sokáig tökölni hálistennek. Extrém száraz bőrűeknek kevés lesz, de amúgy jól hidratál, a bőröm puha és illatos utána. Megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol