Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő még intenzívebb "felhőcske és "csillagocska" illattal.

"Még mindig csillag és felhő illattal. Új hírek az egyszarvúak birodalmából: az utolsó egyszarvú éppen a DM-hez igyekezett, de sajnos már nem ért oda... No, de azért van jó hírünk is: az egyszarvú rajongóknak van egy utolsó esélyük arra, hogy a színes csillámokat és cukorport a Regenbogen tusfürdővel lemossák, legalább is indirekt módon ... ugyanis a bye bye unicorn tusfürdő is csillag és felhő illatú.
It's a wild world!"

Vegán termék.

v.alexandra27

2020. március 13.

Nagyon jó illatú tusfürdő volt, jól habzott, a csomagolása is cuki, és olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Nagyon jó illatú tusfürdő volt, jól habzott, a csomagolása is cuki, és olcsó :)

Bettiiyy

2019. április 29.

Teljes szerelem! Nagyon nagy kedvencem ez a tusfürdő, próbáltam vele spórolni, de sajnos végleg elfogyott, nem is lehet nálunk kapni. :(
Szerettem az illatát, jó tartós volt, ahhoz képest hogy más Baleás tusfürdők nem azok. Kellemesen habzik. Nagyon megéri, mindig csillámpóninak éreztem magam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Sophielle

2019. január 23.

Nekem tökéletesen megfelel az állaga, az illata pedig nagyon fincsi, csak az a kár, hogy nem tartós, én is csak addig érzem, amíg magamrakenem. De cserébe olcsó és még vegán is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

eilthyr

2018. november 25.

betáraztam belőle, így maradt még. jópofa tusfürdő (volt), a csomagolás megvett kilóra. az illatát szeretem, édeskés, kicsit mű, de nem rossz - viszont hamar elillan. teljesen jól működik, semmi különös, nem panaszkodhatok rá. (az meg az én bajom, hogy mivel nem sztereotíp férffyas férffy illat, könnyen lehölgyemeznek miatta.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

blondie0310

2018. július 10.

Többet is elhasználtam. Jó volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Többet is elhasználtam. Jó volt

zsoxcore

2018. április 19.

Pont úgy vagyok ezzel a tusfürdővel, mint a fentebb említett unikornisos társával. A csomagolás aranyos, ám a beltartalom nem győzött meg. Ez is kézmosóként végezte. Szokásos Balea minőség (ami 5*-ot érdemelne) , ám a művi vaníliás-kakaópor-süti illat egyáltalán nem jött be zuhanyzás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

GyDorka

2018. február 27.

A csomagolása miatt vettem meg. Nagyon ötletes, aranyos grafika, minden egyes használatkor megmosolyogtat. Az állagával nincs bajom, nekem nem szárítja a bőrömet. Viszont az illatával nem igazán vagyok megelégedve, lehetne sokkal intenzívebb, édesebb. Gyakorlatilag csak addig érzem amíg kinyomom a tenyeremre a kívánt mennyiséget, utána pár másodperc alatt el is illan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

pandahapci

2018. január 27.

Nagyon fincsi az illata, még barátom is szerette használni, jó olvasni a kommenteket hogy nem csak mi voltunk ezzel így :)
Kár hogy nem tart sokáig az illata, de ennyi pénzért több mint megéri. 1 flakon kb egy hétig bírta nálunk sajnos, de így jár az a termék amit imádnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

domanybeatrix

2018. január 23.

Fogalmam sincs, összesen mennyit használtunk el ebből a tusfürdőből, de volt, hogy öt flakon sorakozott a fürdőben. :) Én is szerettem az illatát, nem is szárította a bőröm, meg hát a csomagolás is tetszett. A barátom imádta, és szomorú volt, amikor már nem lehetett kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

korni

2018. január 19.

első sorban engem is csomagolás nyert meg, az illata is tetszett, viszont az amúgy száradásra nem hajlamos bőrömet nagyon kiszárította, viszkettem tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol